Niedawno uroczyście zakończyła się VII edycja cyklu Kaszuby Biegają, w tę niedzielę swoją galę miał młodszy brat tamtej imprezy, czyli cykl Małe Kaszuby Biegają. W Centrum Kultury Spichlerz puchary odebrali młodzi zawodnicy, którzy zajęli pierwsze pięć miejsc w poszczególnych kategoriach. Podsumowano też cykl Kaszuby Biegają na 5 km.
⇒ Zobacz też zdjęcia i wyniki z gali "dużego" cyklu Kaszuby Biegają 2019
Małe Kaszuby Biegają 2019 - wyniki klasyfikacji generalnej
D2011 I Mł.
1. Mokłowicz Eliza, Wejherowo
2. Trela Marcelina, Żuromino
3. Maras Wiktoria, Siemirowice
4. Bienias Klaudia, Szczenurze
5. Pawłowska Marta, Szczenurze
Ch2011 I Mł.
1. Keller Gracjan, Karczemki
2. Waleśkiewicz Mateusz, Szczenurze
3. Kowalczyk Mateusz, Wejherowo
4. Pipiórka Jakub, Somonino
5. Półrola Leon, Banino
D2010
1. Borowska Dąbrówka, Kamienicka Huta
2. Dramczyk Hanna, Lębork
3. Olszewska Nadia, Mirachowo
4. Posańska Julia, Mrzezino
5. Piernicka Kaja, Karczemki
Ch2010
1. Lodziński Jacek, Szczenurze
2. Pipiórka Bartosz, Somonino
3. Dylak Adam, Reda
4. Littwin Robert, Kłosowo
5. Dettlaff Marek, Domatowo
D2009
1. Wylęgły Kinga, Lipiński Szlacheckie
2. Pobudkiewicz Zuzanna, Szczenurze
3. Bąkała Michalina, Szczenurze
4. Tasior Amelia, Szczenurze
5. Stencel Zuzanna, Mściszewice
Ch2009
1. Regliński Krystian, Borucino
2. Liskowski Kacper, Skorzewo
3. Metera Konrad, Nowa Wieś Lęborska
4. Złoch Norbert, Szopa
D2008
1. Kobiella Maja, Studzienice
2. Kucharczyk Laura, Gniewino
3. Oleszek Zuzanna, Gniewino
4. Paździora Marta, Przywidz
5. Lodzińska Martyna, Szczenurze
Ch2008
1. Jażdżewski Jonatan, Lębork
2. Lubecki Szymon, Będomin
3. Zubko Paweł, Miszewko
4. Lubecki Maksymilian, Skorzewo
5. Sildatk Antoni, Sierakowice
D2007
1. Urban Paulina, Bojano
2. Rynkiewicz Róża, Bojano
3. Behrendt Julka, Gniewino
4. Kowalczyk Malwina, Wejherowo
5. Zakrzewska Agnieszka, Warszkowo
Ch2007
1. Lokś Piotr, Janowo
2. Dylak Jakub,Reda
3. Łada Nikodem, Nowe Polaszki
4. Regliński Oskar, Borucino
5. Zakrzewski Mateusz, Warszkowo
D2006
1. Troka Julita, Skorzewo
2. Pipiórka Oliwia, Somonino
3. Wolańska Aleksandra, Szczenurze
4. Waleśkiewicz Natalia, Szczenurze
5. Lubecka Wiktoria, Skorzewo
Ch2006
1. Lidzbarski Daniel, Miszewo
2. Marat Grzegorz, Rumia
3. Szwychtenberg Adam, Sierakowice
D2005-2004
1. Trela Anna, Żuromino
2. Glezman Maja, Lębork
3. Lubecka Paulina, Będomin
4. Lokś Paulina, Janowo
Ch2005-2004
1. Kaliszewski Dominik, Stężyca
2. Białas Oliver, Gdynia
3. Byczkowski Mateusz, Goręczyno
4. Antoniewicz Natan, Dzierżążno
5. Suchodolski Kacper, Stężyca
Komentarze (0)