W dramaturgię, gole i czerwone kartki obfitowały sobotnie derby powiatu w A klasie KS Sulmin - GKS II Sierakowice. W pierwszej części goście byli lepsi i prowadzili już 2:0 i 3:1, a mieli szanse na kolejne gole. Gospodarze pokazali jednak dużego ducha walki, jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktową bramkę, a w drugiej części dwie kolejne mimo gry w osłabieniu. Emocje sięgnęły zenitu w doliczonym czasie gry, gdy sędzia podyktował rzut karny wykorzystany przez Sulmin i za dyskusję wyrzucił z boiska kolejnych czterech zawodników.
W pozostałych meczach grupy II Gryf wygrał derby z Żukowem, Mściszewice urządziły sobie ostre strzelanie w Trąbkach Wielkich, a Amator znów przegrał, choć prowadził. W III grupie Radunia prowadziła 2:0 z Jantarem, potem roztrwoniła przewagę, ale w 90. minucie zdobyła zwycięską bramkę.
Grupa II, 27. kolejka
KS Sulmin – GKS II Sierakowice 5:3 (2:3)
Bramki: 0:1 Maciej Jóskowski (8.), 0:2 Maciej Jóskowski (16.), 1:2 Rafał Prószyński (19), 1:3 Maciej Jóskowski (42.), 2:3 Karol Majchrzak (45.), 3:3 Maciej Miąskowski (78.), 4:3 Rafał Prószyński (83.), 5:3 Rafał Prószyński – karny (90+4.).
Czerwone kartki: Karol Majchrzak – Sulmin (58.), Radosław Wnuk – Lipiński – Sierakwice (91.) Tomasz Lis – Sierakowice (90+3), Tomasz Barbarowicz – Sulmin (90+3), Maciej Lis – Sierakowice (90+3).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Bartłomiej Teca (46. Łukasz Arent), Paweł Ignacek, Maciej Miąskowski, Kacper Wyszyński (60. Seweryn Wenta), Dominik Wenta, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki (65. Michał Peta), Karol Majchrzak, Rafał Prószyński, Szymon Rogucki.
Sierakowice: Radosław Wnuk – Lipiński - Piotr Żybko, Szymon Miotk, Robert Wenta, Jakub Joskowski, Julian Wenta, Maciej Lis, Tomasz Lis, Maciej Jóskowski, Szymon Garncarz, Robert Domaros (84. Maciej Wolski).
GKS Żukowo - Gryf Goręczyno 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Dawid Gliwa (36.), 0:2 Filip Tomaszuk (47.), 0:3 Błażej Kluge (63.), 0:4 Filip Tomaszuk (73.).
Żukowo: Marcin Brzeski - Patryk Zaborowski, Piotr Iwanowski (56. Janusz Biankowski), Alan Stencel, Patryk Grohs, Sebastian Bliźniewski (77. Mariusz Czerlikowski), Damian Domaszk, Cezary Grot (67. Mateusz Toszek), Piotr Krasowski, Sylwester Prasek, Jakub Wieruszewski.
Goręczyno: Marcin Kolka - Tomasz Flisikowski, Łukasz Gliwa, Dawid Gliwa, Szymon Kotłowski,, Szymon Mateja, Mateusz Neubauer (50. Szymon Lahuta), Michał Regliński (56. Błażej Kluge), Szymon Stromski, Marek Szalewski, Filip Tomaszuk.
GKS Trąbki Wielkie - KS Mściszewice 0:8 (0:5)
Bramki: 0:1 Karol Adamiuk (14.), 0:2 Sebastian Hinca (23.), 0:3 Kewin Sidor (29.), 0:4 Radosław Bakulski (40.), 0:5 Kamil Gorczyca (42.), 0:6 Radosław Bakulski (53.), 0:7 Kamil Gorczyca (76.), 0:8 Kamil Szewczyk (83.0.
Mściszewice: Marcel Kogutowski - Bartłomiej Bemowski (46. Maciej Grygorowicz), Daniel Woźniak, Radosław Bakulski (54. Mateusz Kozikowski), Dawid Łukasik, Kamil Piórek, Karol Adamiuk, Kamil Gorczyca, Sebastian Hinca (56. Mateusz Olszacki), Kewin Sidor, Daniel Wójcik (65. Kamil Szewczyk).
Osiczanka Osice - Amator Kiełpino 2:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Dawid Lamk (50.), 1:1 Remigiusz Misztal (56.), 2:1 Sebastian Matusz (68.).
Amator: Krzysztof Jeliński - Michał Klaman, Oskar Menard (74. Patryk Stalka), Jakub Socha (59. Karol Kosek), Kacper Kiełdanowicz, Mariusz Mejna, Nikodem Czaja (90+1. Szymon Bluhm), Dawid Lamk, Leszek Renowski, Łukasz Szymichowski (84. Tomasz Sonntag), Eryk Wróbel.
GTS Goszyn - Orzeł Straszyn 1:1
GLKS Różyny - GKS II Kolbudy 4:1
GTS Mokry Dwór - Wisła Długie Pole 4:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Mokry Dwór |
26 |
60 |
73:28 |
2 |
GLKS Różyny |
25 |
55 |
75:34 |
3 |
KS Mściszewice |
25 |
52 |
76:32 |
4 |
Wisła Długie Pole |
25 |
47 |
53:46 |
5 |
GTS Goszyn |
25 |
45 |
63:32 |
6 |
Amator Kiełpino |
26 |
44 |
54:46 |
7 |
Orzeł Straszyn |
25 |
40 |
46:37 |
8 |
Osiczanka Osice |
25 |
39 |
51:47 |
9 |
KS Sulmin |
25 |
36 |
58:55 |
10 |
Gryf Goręczyno |
25 |
32 |
51:46 |
11 |
GKS II Kolbudy |
25 |
28 |
60:88 |
12 |
GKS Trąbki Wielkie |
26 |
19 |
29:70 |
13 |
Sokół Ełganowo |
25 |
18 |
25:58 |
14 |
GKS II Sierakowice |
25 |
18 |
35:60 |
15 |
GKS Żukowo |
25 |
7 |
26:96 |
Grupa III, 23. kolejka
Jantar Pawłowo - Radunia II Stężyca 2:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Gabriel Hirsz (11.), 0:2 Gabriel Hirsz (19), 1:2 Łukasz Pawełek (53), 2:2 Mateusz Chyła (63.), 2:3 Szymon Baska (90).
Radunia: Sebastian Turzyński - Gabriel Hirsz (46. Sebastian Mosz), Mateusz Juński (76. Błażej Kulwikowski), Tomasz Garski, Michał Koszałka, Szymon Baska, Krzysztof Cichosz, Kacper Górak, Filip Kerlin, Ariel Lubiński (72. Mikołaj Leyk), Dawid Ziegert.
Kolejarz Chojnice - Wierzyca Stara Kiszewa 3:2
Meteor Pinczyn - Wda Czarna Woda 5:1
KS Skorzewo - Victoria Kaliska 1:3
Korona Rywałd – MP Szlachta 2:1
GKS Bobowo - Styna Godziszewo 1:3
LKP Nowa Karczma - Brda Rytel 1:4
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Meteor Pinczyn |
23 |
59 |
96:19 |
2 |
Victoria Kaliska |
23 |
57 |
84:30 |
3 |
Styna Godziszewo |
23 |
47 |
63:35 |
4 |
Radunia II Stężyca |
23 |
47 |
80:34 |
5 |
Jantar Pawłowo |
23 |
41 |
55:44 |
6 |
KS Skorzewo |
23 |
33 |
70:63 |
7 |
GKS Bobowo |
23 |
33 |
54:66 |
8 |
Kolejarz Chojnice |
23 |
31 |
38:48 |
9 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
23 |
28 |
44:49 |
10 |
Wda Czarna Woda |
23 |
24 |
41:59 |
11 |
MKP Szlachta |
23 |
19 |
41:72 |
12 |
Brda Rytel |
23 |
14 |
35:59 |
13 |
Korona Rywałd |
23 |
14 |
25:81 |
14 |
LKP Nowa Karczma |
23 |
13 |
31:98 |
⇒ Wyniki i tabele z poprzedniego weekendu A klasy
Komentarze (0)