Nie tak pierwszy mecz na odnowionym stadionie w Goręczynie wyobrażali sobie kibice Gryfa. Licznie pojawili się na trybunach, ale ich zespół, dotąd lider swojej grupy, w derbach powiatu z Mściszewicami zagrał fatalną pierwszą połowę, po której przegrywał 0:4. W drugiej wziął się w garść, ale na odwrócenie losów spotkania było już za późno i faktem stały się pierwsza porażka Goręczyna i czwartym zwycięstwem KSM.
Ciekawie było też w pozostałych meczach zespołów z powiatu w A klasie. W derbach gminy Żukowo Sulmin rozbił na wyjeździe GKS aż 6:2. Amator strzelił w końcówce dwa gole i wyszarpał jeden punkt mimo że grał już wtedy w dziewiątkę. Także w ostatnich minutach drugi z w sezonie remis zapewniły sobie rezerwy Sierki.
W II grupie Radunia II strzeliła aż 13 bramek outsiderowi z Nowej Karczmy. Cztery gole w nieco ponad pół godziny zdobył Bartosz Stencel.
A klasa, grupa II
Gryf Goręczyno - KS Mściszewice 3:5 (0:4)
Bramki: 0:1 Kewin Sidor (10.), 0:2 Daniel Wójcik (36.), 0:3 Kamil Gorczyca (37.), 0:4 Łukasz Opara (43.), 1:4 Filip Tomaszuk (59.), 1:5 Radosław Bakulski (68.), 2:5 Filip Tomaszuk (71.), 3:5 Błażej Kluge (74.).
Gryf: Tomasz Brillowski (46. Szymon Kotłowski) - Patryk Drążkiewicz, Łukasz Gliwa, Dawid Gliwa, Błażej Kluge, Szymon Lahuta, Wojciech Magulski (28. Adam Krauze), Robert Niklas (28. Szymon Mateja), Paweł Radomski (70. Marek Sawa), Szymon Stromski, Filip Tomaszuk.
Mściszewice: Jacek Prusinowski - Radosław Bakulski, Aleks Hillar, Dawid Łukasik, Łukasz Opara, Kamil Piórek, Kamil Gorczyca, Jacek Mielewczyk, Adam Pobłocki, Kewin Sidor, Daniel Wójcik (86. Kamil Szewczyk).
Amator Kiełpino - GKS Trąbki Wielkie 2:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Mateusz Rosławski (12.), 0:2 Martin Niedzielski (15.), 1:1 Mateusz Miłosz (88.), 2:2 Mateusz Miłosz (90+3.).
Czerwone kartki: Tomasz Lamk – Amator (73. - druga żółta), Mateusz Neubauer (79.).
Amator: Krzysztof Kaszyński - Kacper Kiełdanowicz, Tomasz Lamk, Mariusz Mejna, Nikodem Czaja (72. Łukasz Szymichowski), Sebastian Kąkol, Karol Kosek (65. Michał Neubauer), Dawid Lamk, Mateusz Miłosz, Eryk Wróbel (82. Dawid Kassin), Mikołaj Wunsz (60. Patryk Trepczyk).
GKS Żukowo - KS Sulmin 2:6 (0:1)
Bramki: 0:1 Kacper Wyszyński (14.), 1:1 Łukasz Pawlicki (49.), 1:2 Kacper Wyszyński (55.), 1:3 Rafał Prószyński (63.), 1:4 Tomasz Barbarowicz (69.), 2:4 Jakub Wieruszewski (70.), 2:5 Rafał Prószyński (78.), 2:6 Rafał Prószyński (88.).
Czerwona kartka: Mateusz Zembroń – Sulmin (88.).
Żukowo: Piotr Cieśliński - Łukasz Pawlicki, Przemysław Wojciechowski, Damian Domaszk (79. Patryk Teca), Tomasz Janicki (67. Jakub Nowick), Piotr Krasowski (67. Sebastian Bliźniewski), Christian Llorens y Grimalt, Sylwester Prasek (46. Piotr Saj), Konrad Rytlewski, Jarosław Warowny, Jakub Wieruszewski.
Sulmin: Seweryn Wenta - Paweł Ignacek, Maciej Miąskowski (46. Kryspin Kosiedowski), Kacper Wyszyński (82. Michał Klawa), Dominik Wenta, Łukasz Arent, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Halman (82. Mariusz Zembroń), Karol Majchrzak, Szymon Rogucki (46. Rafał Prószyński), Michał Śnioch.
GKS II Sierakowice - Orzeł Straszyn 2:2
Bramki: 0:1 Maciej Duffek (5.), 0:2 Tomasz Lis (47. - samobójcza), 1:2 Robert Kuczkowski (68.), 2:2 Maciej Lis (86.).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Wiktor Grzenkowicz (59. Grzegorz Walkusz), Julian Wenta (46. Robert Kuczkowski), Piotr Stenka, Maciej Lis, Tomasz Lis, Paweł Labuda, Seweryn Stencel, Aleksander Mróz (68. Maciej Wolski), Dawid Klejna, Patryk Breza.
Osiczanka Osice - GTS Goszyn 0:1
GKS II Kolbudy - Wisła Długie Pole 2:2
Sokół Ełganowo - GTS Mokry Dwór 0:3
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
GTS Mokry Dwór |
6 |
15:8 |
15 |
2 |
KS Mściszewice |
6 |
20:8 |
13 |
3 |
Wisła Długie Pole |
6 |
12:7 |
13 |
4 |
GTS Goszyn |
5 |
20:4 |
12 |
5 |
Gryf Goręczyno |
5 |
14:8 |
12 |
6 |
Orzeł Straszyn |
6 |
12:9 |
8 |
7 |
GKS II Kolbudy |
5 |
12:11 |
7 |
8 |
KS Sulmin |
5 |
12:14 |
7 |
9 |
Osiczanka Osice |
6 |
6:8 |
7 |
10 |
GLKS Różyny |
5 |
6:12 |
6 |
11 |
Sokół Ełganowo |
6 |
5:8 |
6 |
12 |
GKS Trąbki Wielkie |
6 |
8:9 |
6 |
13 |
Amator Kiełpino |
6 |
7:16 |
4 |
14 |
GKS II Sierakowice |
5 |
4:12 |
2 |
15 |
GKS Żukowo |
6 |
3:22 |
0 |
A klasa, grupa III
LKP Nowa Karczma - Radunia II Stężyca 0:13 (0:6)
Bramki: 0:1 Bartosz Stencel (1.), 0:2 Andrzej Kaszuba (5.), 0:3 Marcin Rajch (7.), 0:4 Bartosz Stencel (23.), 0:5 Bartosz Stencel (25.), 0:6 Bartosz Stencel (33.), 0:7 Szymon Baska (48.), 0:8 Kacper Górak (54.), 0:9 Szymon Baska (60.), 0:10 Marcin Rajch (68.), 0:11 Andrzej Kaszuba (72.), 0:12 Dawid Ziegert (80.), 0:13 Dawid Ziegert (85.).
Radunia: Patryk Kotłowski - Marcin Rajch (74. Sebastian Mosz), Michał Koszałka, Szymon Baska, Kacper Górak (57. Maciej Stencel), Andrzej Kaszuba, Filip Kerlin, Bartosz Stencel (61. Dawid Smentoch), Jordan Szulist (66. Przemysław Szulfer), Paweł Wiczkowski, Dawid Ziegert.
Brda Rytel - Wierzyca Stara Kiszewa 0:1
Korona Rywałd - GKS Bobowo 0:1
KS Skorzewo - Jantar Pawłowo 3:0
Victoria Kaliska - Styna Godziszewo 3:0
Meteor Pinczyn - Kolejarz Chojnice 6:1
MKP Szlachta - Wda Czarna Woda 2:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Meteor Pinczyn |
5 |
29:3 |
15 |
2 |
Radunia II Stężyca |
5 |
30:5 |
15 |
3 |
Jantar Pawłowo |
5 |
14:4 |
12 |
4 |
Victoria Kaliska |
5 |
13:9 |
10 |
5 |
MKP Szlachta |
5 |
11:10 |
9 |
6 |
GKS Bobowo |
5 |
11:11 |
9 |
7 |
Styna Godziszewo |
5 |
12:10 |
7 |
8 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
5 |
9:11 |
6 |
9 |
Korona Rywałd |
5 |
4:9 |
6 |
10 |
KS Skorzewo |
5 |
7:14 |
5 |
11 |
Kolejarz Chojnice |
5 |
7:14 |
4 |
12 |
Brda Rytel |
5 |
7:12 |
3 |
13 |
Wda Czarna Woda |
5 |
6:17 |
1 |
14 |
LKP Nowa Karczma |
5 |
1:32 |
0 |
Komentarze (0)