Po sześciu zwycięstwach z rzędu, GKS Sierakowice znalazł pogromcę w II grupie A klasy - drużyna Ireneusza Zaracha przegrała na wyjeździe z rezerwami Gedanii Gdańsk. Skorzystał na tym Amator Kiełpino, który dostał trzy punkty za darmo i został samodzielnym liderem. Wysokie zwycięstwa odniosły także Mściszewice, Sulmin i Radunia II.
Grupa II
GTS Goszyn – KS Chwaszczyno 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Ciecholewski (63.), 1:1 Artur Radziak (70.), 2:1 Tomasz Ciecholewski (76.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Sebastian Gołębiewski (85. Filip Robakowski), Karol Nikiel, Adrian Król (70. Patryk Waleczkowski), Tomasz Mroziński, Kamil Bistroń, Jakub Bruhn, Andrii Nevkrytyi, Artur Radziak (76. Wojciech Herka), Patryk Sendecki, Kamil Stawiarski.
GKS II Kowale - KS Mściszewice 0:6 (0:4)
Bramki: 0:1 Marcel Kogutowski (6.), 0:2 Marcel Kogutowski (16.), 0:3 Kewin Sidor (17.), 0:4 Marcel Kogutowski (45+1.), 0:5 Kamil Piórek (89.), 0:6 Kamil Piórek (90.).
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Eryk Wróbel, Daniel Woźniak, Radosław Bakulski (68. Kamil Szewczyk), Bartłomiej Bemowski, Karol Adamiuk (46. Maciej Grygorowicz), Aleks Hillar (46. Kamil Piórek), Sebastian Hinca, Marcel Kogutowski, Dawid Łukasik, Kewin Sidor.
Gedania II Gdańsk - GKS Sierakowice 4:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Maurycy Niemczyk (11.), 1:1 Damian Konkel (66.), 2:1 Artur Bodalski (70.), 3:1 Emil Szymczewski (74.), 3:2 Gracjan Szutenberg (81.), 4:2 Artur Ziemblewicz (84.).
Sierakowice: Jarosław Ochal - Damian Hinca, Jakub Hoffmann (75. Maciej Jóskowski), Damian Konkel, Maciej Lis (72. Dawid Gliwa), Dawid Bulczak, Szymon Marszałkowski, Łukasz Miłosz, Daniel Radomski, Karol Sychta, Gracjan Szutenberg.
FC Gowidlino - Orzeł Straszyn 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Sebastian Bagiński (33.), 0:2 Radosław Pilas (80.).
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Maciej Stenka (65. Krzysztof Dampc), Szymon Dawidowski, Aleksander Formela (80. Piotr Wróblewski), Patryk Górniak, Damian Kolke, Jacek Konkel (65. Paweł Kolke), Błażej Kreft, Kamil Krefta, Mariusz Naczk, Rafał Reclaf (54. Kacper Zengerski).
Grom Trutnowy - KS Sulmin 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Paweł Ignacek (2.), 0:2 Maciej Miąskowski (51.), 0:3 Rafał Prószyński (66.), 0:4 Karol Kozłowski (86.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Kacper Wenta (59. Mikołaj Heimowski), Karol Kozłowski, Dominik Wenta, Michał Peta, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki, Paweł Ignacek, Maciej Miąskowski (72. Michał Klawa), Rafał Prószyński, Kacper Wyszyński.
Amator Kiełpino - Tres Osiczanka Osice 3:0 v.o.
Wisła Długie Pole - Portowiec Gdańsk 4:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Amator Kiełpino |
7 |
21 |
29:7 |
2 |
GKS Sierakowice |
7 |
18 |
37:10 |
3 |
GTS Goszyn |
7 |
16 |
23:7 |
4 |
Gedania II Gdańsk |
8 |
16 |
25:16 |
5 |
KS Mściszewice |
8 |
15 |
31:15 |
6 |
Orzeł Straszyn |
8 |
13 |
19:13 |
7 |
Polonia Gdańsk |
7 |
13 |
18:14 |
8 |
Wisła Długie Pole |
8 |
13 |
23:16 |
9 |
FC Gowidlino |
7 |
12 |
14:10 |
10 |
KS Chwaszczyno |
8 |
8 |
18:22 |
11 |
KS Sulmin |
8 |
6 |
16:31 |
12 |
TRES Osiczanka Osice |
6 |
4 |
9:17 |
13 |
GKS II Kowale |
7 |
4 |
11:30 |
14 |
Portowiec Gdańsk |
7 |
1 |
5:36 |
15 |
Grom Trutnowy |
7 |
0 |
4:38 |
Grupa III
Radunia II Stężyca - Wda Czarna Woda (5:1)
Bramki: 1:0 Christian Domaschke (22.), 2:0 Dawid Ziegert (61.), 2:1 Paweł Rybacki (62.), 3:1 Kacper Górak (69.), 4:1 Christian Domaschke (71.), 5:1 Michał Koszałka (89.).
Radunia: Michał Konkol - Karol Akerman, Dominik Kulwikowski (84. Maciej Stencel), Mateusz Juński (64. Michał Koszałka), Krzysztof Cichosz (64. Gabriel Hirsz), Christian Domaschke, Tomasz Garski, Damian Gębiś, Filip Kerlin (80. Kacper Cichosz), Dawid Ziegert, Kacper Górak.
SNRR Borzechowo - Kolejarz Chojnice 0:2
KS Skorzewo - GKS Bobowo 4:2
Wierzyca - Larix Stara Kiszewa - Styna Godziszewo 2:2
Jantar Pawłowo - Agra Ostrowite 2:5
Nowi Nowa Cerkiew - Santana Wielki Klincz 4:2
LKP Nowa Karczma - Borowiak Czersk 1:4
|
|
mecze |
punty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
7 |
19 |
23:7 |
2 |
Radunia II Stężyca |
7 |
16 |
28:7 |
3 |
KS Skorzewo |
7 |
16 |
21:8 |
4 |
Styna Godziszewo |
7 |
14 |
15:12 |
5 |
Kolejarz Chojnice |
7 |
12 |
20:25 |
6 |
Nowi Nowa Cerkiew |
7 |
11 |
19:20 |
7 |
Wda Czarna Woda |
7 |
9 |
11:16 |
8 |
SNRR Borzechowo |
7 |
9 |
14:11 |
9 |
Jantar Pawłowo |
7 |
7 |
10:16 |
10 |
Agra Ostrowite |
7 |
6 |
15:23 |
11 |
GKS Bobowo |
7 |
6 |
18:16 |
12 |
Wierzyca – Larix Stara Kiszewa |
7 |
6 |
9:17 |
13 |
Santana Wielki Klincz |
7 |
5 |
11:13 |
14 |
LKP Nowa Karczma |
7 |
1 |
9:32 |
Komentarze (0)