KS Chwaszczyno rozbił rezerwy GKS-u Żukowo w gminnych derbach w B klasie. Gospodarze już po siedmiu minutach prowadzili 2:0, by wygrać ostatecznie 7:1. W drugim meczu tej grupy Amigo przegrało z Moreną i straciło miejsce na podium. W grupie IV wygrał Orzeł, a przegrała Słupia.
Grupa II, 17. kolejka
KS Chwaszczyno - GKS II Żukowo 7:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Kamil Bistroń (1.), 2:0 Andrii Nevkrytyi (7), 3:0 Kamil Stawiarski (24.), 3:1 Tomasz Chrupek (52.), 4:1 Patryk Reszka (65.), 5:1 Adrian Król (74.), 6:1 Adrian Król (76.), 7:1 Łukasz Klein (83.).
Chwaszczyno: Jakub Grzywacz - Andrii Nevkrytyi, Sebastian Gołębiewski (68. Łukasz Klein), Kamil Bistroń (60. Patryk Waleczkowski), Łukasz Krześniak, Marek Krześniak, Bartosz Kwidziński (46. Jakub Bruhn), Artur Radziak, Patryk Reszka, Patryk Sendecki (46. Wojciech Herka), Kamil Stawiarski (62. Adrian Król).
Żukowo: Maciej Korabiewski - Dawid Szadaj, Kamil Kosior, Przemysław Wojciechowski, Patryk Teca, Tomasz Chrupek, Łukasz Pawlicki, Michał Sidor, Krzysztof Sidor (71. Henryk Hirsz), Maciej Sosnowski, Rafał Wrzeszcz (75. Adam Sleziński).
Morena Gdańsk - Amigo Przyjaźń 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Adam Czarnecki (2.), 1:1 Sebastian Żołnowski (24.), 2:1 Bartosz Plesiak (73.), Krzysztof Pliszkowski (85.).
Amigo: Marcin Papis - Adrian Skierka (69. Łukasz Toporski), Bartłomiej Szostek (57. Mateusz Hirsz), Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Damian Nowakiewicz, Kamil Skierka, Mateusz Socha, Sebastian Szymański, Sebastian Żołnowski, Bartłomiej Żołnowski.
OKS Janowo - UKS 82 Klukowo 8:1
Jaguar II Gdańsk - Zaspa Gdańsk 1:2
Pomorzanin Gdynia - Sztorm II Kosakowo 5:0
KP Gdynia - Celtic Reda 0:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
OKS Janowo |
17 |
42 |
98:28 |
2 |
KS Chwaszczyno |
17 |
40 |
52:18 |
3 |
Celtic Reda |
17 |
35 |
61:33 |
4 |
Amigo Przyjaźń |
17 |
33 |
48:31 |
5 |
Jaguar II Gdańsk |
17 |
32 |
81:44 |
6 |
Pomorzanin Gdynia |
17 |
32 |
65:30 |
7 |
Zaspa Gdańsk |
17 |
23 |
42:66 |
8 |
Morena Gdańsk |
17 |
19 |
33:71 |
9 |
KP Gdynia |
17 |
16 |
31:54 |
10 |
Sztorm II Kosakowo |
17 |
15 |
39:56 |
11 |
GKS II Żukowo |
17 |
9 |
23:79 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
17 |
3 |
16:79 |
Grupa IV, 17. kolejka
Słupia Sulęczyno - Huragan Nowe Polaszki 1:5 (1:3)
Bramki: 0:1 Maciej Draber (2.), 0:2 Mariusz Weier (15.), 0:3 Maciej Draber (36.), 1:3 Krzysztof Stenka (38.), 1:4 Maciej Draber (74.), 1:5 Krzysztof Łagowski (84.).
Słupia: Michał Jereczek - Sebastian Stencel, Dawid Zander, Tomasz Kreft (86. Bartłomiej Labuda), Dawid Kulas, Szymon Wilma, Filip Orlikowski, Krzysztof Klasa, Adam Gostkowski, Szymon Hinc, Krzysztof Stenka.
Budmar Bytonia - Orzeł Gołubie 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Adrian Sobut – samobójcza (29.), 0:2 Patrycjusz Zarach (48.), 1:2 Przemysław Wełmiński (88.), 0:3 Radosław Kabała (90+4).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Paweł Radomski, Dominik Kulwikowski (46. Damian Gronda), Mateusz Bucior, Robert Jereczek, Lucjan Jóskowski, Michał Mejer, Krzysztof Setny (46. Radosław Kabała), Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach, Marcin Zarach.
Ceramik Łubiana - Grom Kleszczewo 3:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
FC Gowidlino |
13 |
34 |
41:13 |
2 |
Santana Wielki Klincz |
11 |
26 |
38:12 |
3 |
Huragan Nowe Polaszki |
13 |
22 |
31:24 |
4 |
Orzeł Gołubie |
12 |
21 |
23:19 |
5 |
Ceramik Łubiana |
14 |
18 |
27:32 |
6 |
MultiStal System Bytonia |
12 |
15 |
26:30 |
7 |
Grom Kleszczewo |
14 |
13 |
18:32 |
8 |
Budmar Bytonia |
12 |
9 |
23:41 |
9 |
Słupia Sulęczyno |
11 |
5 |
15:39 |
⇒ Wyniki i tabele z poprzedniej kolejki B klasy
Komentarze (0)