Drugie bądź czwarte mecze w tym sezonie rozegrały w weekend zespoły B klasy. Dwa z nich plasują się na podium w swoich grupach - to Amigo Przyjaźń, które rozbiło na wyjeździe KKS Koleczkowo m.in. dzięki czterem trafieniom Adriana Skierki, a także Gryf Goręczyno, który rozgromił u siebie Koronę Rywałd. Wygrały także obie ekipy GKS-u Żukowo, Orzeł Głubie i Amator II Kiełpino.
Grupa II
KKS Koleczkowo - Amigo Przyjaźń 0:9 (0:5)
Bramki: 0:1 Ireneusz Skrzyński (5.), 0:2 Adrian Skierka (12.), 0:3 Damian Jurczak (17.), 0:4 Mieczysław Robakowski – samobójcza (21.), 0:5 Adrian Skierka (43.), 0:6 Grzegorz Choszcz (50.), 0:7 Adrian Skierka (52.), 0:8 Adrian Skierka (85.), 0:9 Kamil Skierka (90.).
Amigo: Marcin Papis - Sebastian Żołnowski, Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Piotr Lewanczyk, Damian Nowakiewicz, Adrian Skierka, Kamil Skierka, Ireneusz Skrzyński, Bartłomiej Szostek, Łukasz Toporski.
GKS II Żukowo - KS Dąbrówka Linia 5:2 (3:1)
Bramki: 1:0 Tomasz Chrupek (26.), 1:1 Adrian Klawikowski (36.), 2:1 Tomasz Chrupek (37.), 3:1 Tomasz Chrupek (45.), 4:1 Tomasz Chrupek (57.), 5:1 Kamil Kosior (58.), 5:2 Bartek Pallach (65.).
Żukowo: Maciej Korabiewski - Tomasz Chrupek, Malik Guller (46. Maciej Sosnowski), Adam Klinkosz, Kamil Kosior, Tomasz Nowosad, Wojciech Poroszewski, Michał Sidor (72. Henryk Hirsz), Krzysztof Sidor (61. Adam Sleziński), Dawid Szadaj, Tomasz Zoch.
Oruński KP - KP Gdynia 3:4
UKS 82 Klukowo - AP KP Gdynia 2:1
Jaguar II Gdańsk - Santos Gdańsk 8:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Jaguar II Gdańsk |
4 |
12 |
25:3 |
2 |
Morena Gdańsk |
3 |
9 |
16:5 |
3 |
Amigo Przyjaźń |
4 |
9 |
18:5 |
4 |
Pomorzanin Gdynia |
2 |
6 |
12:1 |
5 |
KP Gdynia |
4 |
6 |
10:15 |
6 |
GKS II Żukowo |
4 |
6 |
12:14 |
7 |
UKS 82 Klukowo |
3 |
4 |
4:12 |
8 |
AP KP Gdynia |
3 |
3 |
5:7 |
9 |
KKS Koleczkowo |
4 |
3 |
4:20 |
10 |
Oruński KP |
4 |
1 |
6:13 |
11 |
KS Dąbrówka Linia |
3 |
0 |
6:12 |
12 |
Santos Gdańsk |
2 |
0 |
3:14 |
Grupa III
GKS I Żukowo - GTS Rokitnica 6:1 (3:1)
Bramki: 1:0 Paweł Ulenberg (12.), 2:0 Patryk Zaborowski (17.), 3:0 Jakub Formela (32.), 3:1 Krzysztof Buczek (45+1.), 4:1 Damian Domaszk (55.), 5:1 Damian Domaszk (77.), 6:1 Piotr Iwanowski (83.).
Żukowo: Janusz Grzybowski - Damian Domaszk, Jakub Formela, Patryk Grohs (83. Mariusz Czerlikowski), Piotr Iwanowski, Tomasz Otocki, Bartłomiej Semerling, Mateusz Toszek, Paweł Ulenberg (76. Sławomir Ptach), Michał Wąs, Patryk Zaborowski.
Wisła Steblewo - KS Grabiny Zameczek 1:1
Osiczanka Osice - GTS Juszkowo 2:2
Czarni II Pruszcz Gdański - Korona Cedry Małe 2:8
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Rokitnica |
4 |
9 |
14:9 |
2 |
Wisła Steblewo |
3 |
7 |
9:3 |
3 |
GTS Rotmanka |
3 |
7 |
4:0 |
4 |
GKS I Żukowo |
4 |
6 |
11:10 |
5 |
Korona Cedry Małe |
3 |
6 |
14:5 |
6 |
KS Grabiny Zameczek |
3 |
4 |
11:9 |
7 |
Sokół Ełganowo |
3 |
4 |
5:5 |
8 |
GTS Juszkowo |
4 |
4 |
8:14 |
9 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 |
3 |
6:9 |
10 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
3 |
3 |
8:12 |
11 |
Osiczanka Osice |
4 |
2 |
8:14 |
12 |
GKS Trąbki Wielkie |
3 |
1 |
1:9 |
Grupa IV
Grom Kleszczewo - Cartusia II Kartuzy 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Dawid Chmielewski (75.), 1:1 Oskar Adamczyk (81.).
Cartusia: Teofil Wezel - Nikodem Dmochowski, Mateusz Fierka, Oskar Adamczyk, Dominik Dejk, Artur Szymański, Lucjan Lubocki (60. Maciej Hoeft), Adam Stefanowski (70. Robert Radomski), Iwo Goll (80. Michał Bertling), Bartłomiej Teca, Jakub Toruńczak (52. Dawid Tusk).
Gryf Goręczyno - Korona Rywałd 7:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Szymon Stromski (26.), 2:0 Tomasz Flisikowski (35.), 3:0 Marcin Kolka (42.), 3:1 Andrzej Skiba (58.), 4:1 Błażej Kluge (61.), 4:2 Marcin Bochniarz (64.), 5:2 Piotr Żybko (66.), 6:2 Marcin Kolka (70.), 7:2 Patryk Drążkiewicz (74.).
Gryf: Michał Kotłowski - Tomasz Flisikowski (62. Piotr Żybko), Marcin Kolka (71. Mateusz Neubauer), Radosław Kostka (46. Bartłomiej Węsiora), Szymon Kotłowski (77. Sebastian Pietrysko), Szymon Mateja, Szymon Stromski, Patryk Drążkiewicz, Paweł Radomski (46. Piotr Gliwa), Wojciech Magulski, Błażej Kluge.
GKS II Sierakowice - Multistal System Bytonia 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Maciej Jóskowski (11.), 1:1 Adrian Piaskowski (22.), 1:2 Adrian Piaskowski (62.).
Sierakowice: Radosław Wnuk – Lipiński - Jakub Joskowski, Adrian Weiholz (46. Szymon Miotk), Maciej Wolski (46. Aleksander Mróz), Maciej Jóskowski, Maciej Lis (85. Michał Tryba), Robert Domaros, Paweł Labuda, Tomasz Lis, Przemysław Okuniewski, Ignacy Wolski (73. Michał Skrzypkowski).
Słupia Sulęczyno - Orzeł Gołubie 1:7 (0:2)
Bramki: 0:1 Radosław Kabała (22.), 0:2 Kamil Puzdrowski (33.), 1:2 Nikodem Cybula (48.), 1:3 Radosław Kabała (55.), 1:4 Radosław Kabała (57.), 1:5 Jakub Burandt (63.), 1:6 Radosław Kabała (67.), 1:7 Mikołaj Burandt (88.).
Słupia: Michał Jereczek - Nikodem Cybula, Łukasz Stefański (85. Piotr Warmowski), Kamil Śledziewski, Paweł Bielicki, Mariusz Gostkowski, Waldemar Hinc, Szymon Hinc, Sebastian Stencel (46. Krzysztof Bronk), Przemysław Toruńczak, Dawid Zander.
Amator II Kiełpino - Budmar Bytonia 5:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Szymon Bluhm (7.), 1:1 Przemysław Wełmiński (10.), 2:1 Jakub Socha (14.), 3:1 Mateusz Miłosz (51.), 4:1 Błażej Wróbel (72.), 5:1 Błażej Wróbel (80.).
Czerwona kartka: Kacper Lorkowski – Budmar (77.).
Amator: Paweł Łykowski - Błażej Wróbel (86. Nikodem Kuszaj), Nikodem Czaja, Mateusz Miłosz, Szymon Bluhm (57. Marek Klawiter), Piotr Chlechowicz, Igor Grota (70. Krzysztof Kaszyński), Tomasz Lamk (78. Sławomir Oborski), Jakub Socha (72. Dawid Skierka), Kacper Szczesny.
Ceramik Łubiana - Huragan Nowe Polaszki 6:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Ceramik Łubiana |
2 |
6 |
9:2 |
2 |
Gryf Goręczyno |
2 |
6 |
8:2 |
3 |
MultiStal System Bytonia |
2 |
6 |
6:1 |
4 |
Orzeł Gołubie |
2 |
4 |
7:1 |
5 |
Słupia Sulęczyno |
2 |
3 |
3:8 |
6 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 |
3 |
5:8 |
7 |
Amator II Kiełpino |
2 |
3 |
6:3 |
8 |
Grom Kleszczewo |
2 |
2 |
1:1 |
9 |
Cartusia II Kartuzy |
2 |
1 |
1:2 |
10 |
GKS II Sierakowice |
2 |
0 |
3:5 |
11 |
Korona Rywałd |
2 |
0 |
2:10 |
12 |
Budmar Bytonia |
2 |
0 |
1:9 |
Komentarze (0)