Rozpoczął się już cykl turniejów halowych Futsal Cup 2017/2018, organizowany w Kiełpinie przez Futsal Club Kartuzy. W pierwszych z trzynastu zawodów zagrało dwanaście zespołów z rocznika 2010, które rywalizowały najpierw w fazie grupowej, potem pucharowej. W finale Iskra Gdynia w rzutach karnych pokonała pierwszą z trzech drużyn Victorii Gdańsk, a brązowe medale zdobyli zawodnicy AS Pomorze.
Grupa A
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 |
2:2 |
Victoria Gdańsk |
Pokolenia Lechii Gdańsk |
0:1 |
UKS Iskra Gdynia |
Pokolenia Lechii Gdańsk |
1:1 |
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 |
Victoria Gdańsk |
3:0 |
UKS Iskra Gdynia |
UKS Iskra Gdynia |
2:1 |
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 |
Victoria Gdańsk |
4:2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
Victoria Gdańsk |
9 |
4 |
+5 |
7 |
Pokolenia Lechii Gdańsk |
3 |
6 |
-3 |
1 |
UKS Iskra Gdynia |
2 |
5 |
-3 |
3 |
Grupa B
Lech Poznań Football Academy |
2:1 |
Victoria II Gdansk |
AS Pomorze |
5:0 |
SAPA Rumia |
AS Pomorze |
6:0 |
Lech Poznań Football Academy |
Victoria II Gdansk |
3:1 |
SAPA Rumia |
SAPA Rumia |
2:1 |
Lech Poznań Football Academy |
Victoria II Gdansk |
0:3 |
AS Pomorze |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Lech Poznań Football Academy |
3 |
9 |
-6 |
3 |
Victoria II Gdansk |
4 |
6 |
-2 |
3 |
AS Pomorze |
14 |
0 |
+14 |
9 |
SAPA Rumia |
3 |
9 |
-6 |
3 |
Grupa C
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 |
2:1 |
Victoria III Gdańsk |
Olipmico Malbork |
0:4 |
Byki Słupsk |
Olipmico Malbork |
0:5 |
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 |
Victoria III Gdańsk |
4:0 |
Byki Słupsk |
Byki Słupsk |
0:2 |
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 |
Victoria III Gdańsk |
2:0 |
Olipmico Malbork |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 |
1 |
5 |
-4 |
3 |
Victoria III Gdańsk |
0 |
7 |
-7 |
0 |
Olipmico Malbork |
4 |
0 |
+4 |
7 |
Byki Słupsk |
7 |
0 |
+7 |
7 |
Mecze o miejsca 9-12
SAPA Rumia |
0:1 |
Victoria III Gdańsk |
Pokolenia Lechii Gdańsk |
2:0 |
Lech Poznań Football Academy |
Ćwierćfinały
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 |
1:1 (kar. 2:3) |
Victoria II Gdańsk |
Byki Słupsk |
1:2 |
UKS Iskra Gdynia |
Victoria Gdańsk |
2:0 |
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 |
AS Pomorze |
1:1 (kar. 3:2) |
Olimpico Malbork |
Mecz o 11 miejsce
SAPA Rumia |
2:2 (kar. 1:2) |
Lech Poznań Football Academy |
Mecz o 9 miejsce
Victoria III Gdańsk |
0:5 |
Pokolenia Lechii Gdańsk |
Mecze o miejsca 5-8
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 |
2:1 |
Byki Słupsk |
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 |
0:1 |
Olimpico Malbork |
Półfinały
Victoria II Gdańsk |
0:0 (kar. 2:3) |
UKS Iskra Gdynia |
Victoria Gdańsk |
3:1 |
AS Pomorze |
Mecz o 7 miejsce
Byki Słupsk |
1:0 |
Cartusia 1923 Kartuzy 2011 |
Mecz o 5 miejsce
Cartusia 1923 Kartuzy 2010 |
0:0 (kar. 4:3) |
Olimpico Malbork |
Mecz o 3 miejsce
Victoria II Gdańsk |
1:1 (kar. 1:2) |
AS Pomorze |
Finał
UKS Iskra Gdynia |
2:2 (kar. 2:1) |
Victoria Gdańsk |
Klasyfikacja końcowa
1. UKS Iskra Gdynia
2. Victoria Gdańsk
3. AS Pomorze
4. Victoria II Gdańsk
5. Cartusia 1923 Kartuzy 2010
6. Olimpico Malbork
7. Byki Słupsk
8. Cartusia 1923 Kartuzy 2011
9. Pokolenia Lechii Gdańsk
10. Victoria III Gdańsk
11. Lech Poznań Football Academy
12. SAPA Rumia
Najlepszy strzelec
Michał Waśniowski - Victoria Gdańsk (5 bramek)
Najlepszy zawodnik
Aleksander Walukiewicz - AS Pomorze
Najlepszy bramkarz
Antoni Chomnicki - Victoria Gdańsk
Składy
UKS Iskra Gdynia: Hubert Dmowski, Dawid Krefta, Filip Bebko, Szymon Hejła, Olgiert Bargański, Bartek Buczko, Bartosz Pac, Maciej Skubek, Nikodem Knapik.
Victoria Gdańsk: Borys Sulikowski, Antoni Chomnicki, Kacper Gliwiński, Michał Waśniowski, Michał Ruciński, Michał Sheffler.
AS Pomorze: Marcel Adamczyk, Maksym Bartoszak, Jan Bielak, Szymon Borensztejn, Maciej Kleindienst, Staś Kołodziej, Franek Koprianiuk, Kamil Sajdowski, Wiktor Skup, Aleksander Walukiewicz, Marcel Ziółek.
Komentarze (0)