BKS Bydgoszcz, UKS I Reda i Beniaminek 03 Starogard Gdański - to medaliści pierwszego dnia turnieju Kartuzy Futsal Cup, rozegranego w sobotę w Kiełpinie. Siedem najlepszych zespołów awansowało do turnieju finałowego, który odbędzie się w niedzielę. Początek o godz. 8.30, finał po godz. 14.
⇒ Zobacz koniecznie zdjęcia i relację z drugiego dnia turnieju Kartuzy Futsal Cup
Komplet wyników
Grupa A
FC II Kartuzy |
0:1 |
KS Skorzewo II |
Qumple |
0:1 |
UKS I Reda |
Qumple |
4:0 |
FC II Kartuzy |
KS Skorzewo II |
0:5 |
UKS I Reda |
UKS I Reda |
7:0 |
FC II Kartuzy |
KS Skorzewo II |
0:0 |
Qumple |
|
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
FC II Kartuzy |
0 |
12 |
-12 |
0 |
KS Skorzewo II |
1 |
5 |
-4 |
4 |
Qumple |
4 |
1 |
+3 |
4 |
UKS I Reda |
13 |
0 |
+13 |
9 |
Grupa B
GKS Żukowo |
0:2 |
Escola Futbolu |
AP Marko-Gol |
1:5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
AP Marko-Gol |
0:0 |
GKS Żukowo |
Escola Futbolu |
1:1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2:1 |
GKS Żukowo |
Escola Futbolu |
1:1 |
AP Marko-Gol |
|
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
GKS Żukowo |
1 |
4 |
-3 |
1 |
Escola Futbolu |
4 |
2 |
+2 |
5 |
AP Marko-Gol |
2 |
5 |
-3 |
2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
8 |
3 |
+5 |
7 |
Grupa C
KP Pomerania Gdańsk |
7:0 |
Qumple II |
MKS Profan Gościcino |
0:0 |
KS Skorzewo |
MKS Profan Gościcino |
0:2 |
KP Pomerania Gdańsk |
Qumple II |
0:9 |
KS Skorzewo |
KS Skorzewo |
2:0 |
KP Pomerania Gdańsk |
Qumple II |
1:3 |
MKS Profan Gościcino |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
|
KP Pomerania Gdańsk |
9 |
2 |
+7 |
6 |
Qumple II |
1 |
19 |
-18 |
0 |
MKS Profan Gościcino |
3 |
3 |
0 |
4 |
KS Skorzewo |
11 |
0 |
+11 |
7 |
Grupa D
UKS I Reda II |
2:2 |
AP Champions Kwidzyn |
FA Mezar Nakło |
0:1 |
BKS Bydgoszcz |
FA Mezar Nakło |
1:1 |
UKS I Reda II |
AP Champions Kwidzyn |
3:0 |
BKS Bydgoszcz |
BKS Bydgoszcz |
2:1 |
UKS I Reda II |
AP Champions Kwidzyn |
4:2 |
FA Mezar Nakło |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
|
UKS I Reda II |
0 |
4 |
-4 |
0 |
AP Champions Kwidzyn |
2 |
2 |
0 |
4 |
FA Mezar Nakło |
2 |
2 |
0 |
6 |
BKS Bydgoszcz |
5 |
1 |
+4 |
7 |
1/8 finału
UKS I Reda |
3:0 |
GKS Żukowo |
Escola Futbolu |
6:0 |
KS Skorzewo II |
Qumple |
1:0 |
AP Marko-Gol |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6:0 |
FC II Kartuzy |
KS Skorzewo |
0:0 (kar. 5:4) |
UKS I Reda II |
FA Mezar Nakło |
4:0 |
MKS Profan Gościcino |
KP Pomerania Gdańsk |
0:0 (kar. 2:1) |
AP Champions Kwidzyn |
BKS Bydgoszcz |
3:0 |
Qumple II |
1/4 finału
UKS I Reda |
3:0 |
Escola Futbolu |
Qumple |
0:3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
KS Skorzewo |
0:1 |
FA Mezar Nakło |
KP Pomerania Gdańsk |
0:3 |
BKS Bydgoszcz |
Mecze o miejsca 5-8
Escola Futbolu |
1:1 (kar. 3:1) |
Qumple |
KS Skorzewo |
0:0 (kar. 0:2) |
KP Pomerania Gdańsk |
Półfinały
UKS I Reda |
4:0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
FA Mezar Nakło |
1:3 |
BKS Bydgoszcz |
Mecz o 7 miejsce
Qumple |
0:2 |
KS Skorzewo |
Mecz o 5 miejsce
Escola Futbolu |
0:0 (kar. 2:0) |
KP Pomerania Gdańsk |
Mecz o 3 miejsce
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1:1 (kar. 3:1) |
FA Mezar Nakło |
Finał
UKS I Reda |
1:1 (kar. 4:5) |
BKS Bydgoszcz |
Najlepsza ósemka
I BKS Bydgoszcz
II UKS I Reda
III Beniaminek 03 Starogard Gdański
IV FA Mezar Nakło
V Escola Futbolu
VI KP Pomerania Gdańsk
VII KS Skorzewo
VIII Qumple
Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy strzelec: Aleks Kołata UKS I Reda (7 bramek)
Najlepszy zawodnik: Kuba Kur UKS I Reda
Najlepszy bramkarz: Aleks Wiśniewski BKS Bydgoszcz
Składy medalistów
BKS Bydgoszcz
1 Aleksy Wiśniewski
4 Filip Sowa-Rymek
5 Artur Nadolski
6 Alex Wilczoch
7 Makary Marut
8 Ignacy Jendrzejewski
9 Bartosz Syka
10 Aureliusz Szymaniak
11 Dominik Cholewczyński
13 Kamil Chmara
14 Ignacy Kurek
UKS I Reda
1 Krzysztof Menzel
7 Aleksy Kołata
13 Czarek Górniak
8 Karol Maczua
11 Ignacy Garski
9 Maks Cieszyński
5 Konrad Opielewicz
10 Kuba Kur
Beniaminek 03 Starogard Gdański
15 Patryk Kurowski
3 Kacper Kruzicki
10 Paweł Kuling
16 Kacper Gramś
4 Oliwier Engler
1 Igor Budzyła
2 Maciej Midura
8 Miłosz Walczak
Komentarze (0)