Mecz Budmaksu Przodkowo z ekipą Lak Mar Kiełpino Górne, czyli drugiej z trzecią drużyną w tabeli superligi, był najciekawiej zapowiadającym się starciem ostatniej niedzieli w Żukowskiej Lidze Futsalu. Wielkich emocji jednak nie było, przodkowianie rozbili rywala aż 9:2 i "odjechali" mu w tabeli. W najwyższej klasie rozgrywkowej triumfowały też Top Trans i Wronex, a spotkanie Dormaru z Idealtechem zakończyło się rzadko spotykanym w futsalu bezbramkowym remisem.
Żukowska Liga Futsalu - wyniki z 8 grudnia
Superliga - 5. kolejka
Top Trans Toporek - Boterm Stacje Paliw 13:4
Lak Mar Kiełpino Górne - Budmax Przodkowo 2:9
Dormar Meble Żukowo - Idealtech.pl 0:0
Wronex - Beach Boys Gdynia 9:4
1. Top Trans Toporek 15 pkt. 36:13
2. Budmax Przodkowo 13 pkt. 32:12
3. Lak Mar Kiełpino Górne 9 pkt. 24:25
4. Dormar Meble Żukowo 8 pkt. 17:8
5. Wronex 6 pkt. 26:26
6. Idealtech.pl 4 pkt. 9:14
7. Boterm Stacje Paliw 3 pkt. 10:34
8. Beach Boys Gdynia 0 pkt. 11:33
I liga - 3. kolejka
Wyjście Awaryjne - Zielke Team 1:6
Armin Style Lamkar - Dreamcars USA Import Żybko 3:1
LZS Donimierz - Amigo Przyaźń 1:4
Pomorscy Apteksrze - Szulbud 1:4
KS Chwaszczyno - Czarne Diabły Żukowo 4:2
Drewnobud Przodkowo - Alfa Foxarming Rodex 8:3
1. Zielke Team 9 pkt. 26:4
2. KS Chwaszczyno 9 pkt. 16:7
3. Drewnobud Przodkowo 9 pkt. 14:6
4. Szulbud 6 pkt. 12:7
5. Czarne Diabły Żukowo 4 pkt. 12:8
6. Amigo Przyjaźń 4 pkt. 9:9
7. Armin Style Lamkar 4 pkt. 7:12
8. LZS Donimierz 3 pkt. 4:12
9. Pomorscy Aptekarze 3 pkt. 8:20
10. Wyjście Awaryjne 1 pkt. 6:13
11. Alfa Foxarming Rodex 0 pkt. 12:19
12. Dreamcars USA Import Żybko 0 pkt. 4:13
II liga - 3. kolejka
Gdańskie Autobusy i Tramwaje - Tercja Transport 0:5 v.o.
Power Czaple - Mats 6:4
Elas Pol Niestępowo - Dream Team Małkowo 4:1
Oldboys Żukowo - Wilmar KS Łapino 3:4
Radunia Niestępowo - Pizzeria u Braci 10:2
Radunia Glincz - Sulmin Team 4:5
1. Sulmin TEAM 9 pkt.23:5
2. Tercja TRANSPORT9 pkt.16:6
3. Radunia Niestępowo 7 pkt.19:9
4. Power Czaple 6 pkt .17:13
5. Wilmar KS Łapino 6 pkt.12:10
6. Elas Pol Niestępowo 6 pkt.10:9
7. Radunia Glincz 3 pkt. 18:4
8. Dream Team Małkowo 3 pkt.9:12
9. GAiT 3 pkt 5:20
10. Mats 1 pkt 11:16
11. Oldboys Żukowo 0o pkt. 8:16
12. Pizzeria u Braci 0 pkt. 5:24
Program następnej kolejki - 15 grudnia
I liga
8.10 Alfa Foxarming Rodex - Czarne Diabły Żukowo
9.00 Pomorscy Aptekarze - Armin Style Lamkar
9.50 KS Chwaszczyno - Szulbud
10.40 Dreamcars USA Import Żybko - LZS Donimierz
11.30 Wyjście Awaryjne - Amigo Przyjaźń
12.20 Drewnobud Przodkowo - Zielke Team
II liga
13:10 Sulmin Team - Tercja Transport
14:00 Elas Pol Niestepowo - Radunia Niestępowo
14:50 GAiT - Dream Team Małkowo
15:40 Powe Czaple - Wilmar KS Łapino
16:30 Raunia Glincz - Mats
17:20 Pizzeria u Braci - Oldboys Żukowo.
Superliga
18.10 Dormar Meble Żukowo - Wronex
19.00 Budmax Przodkowo - Idealtech.pl
19.50 Top Trans Toporek - Lak Mar Kiełpino Górne
20.40 Beach Boys Gdynia - Boterm Stacje Paliw
Komentarze (0)