Ponad 300 zawodników z 24 drużyn zakończyło zmagania w Żukowskiej Lidze Futsalu Juniorów. Zmagania objęły cztery turnieje w trzech kategoriach wiekowych, najpierw ekipy zmagały się w grupach, a w ostatnią sobotę w fazie finałowej. Po każdym z finałów wręczono puchary, medale i wyróżnienia indywidualne.
Żukowska Liga Futsalu Junior - wyniki finałów
Kategoria U-11
Półfinały
Tigers Straszyn – Zina Woman 1:1, k.3:2
KP Zaspa – GTS Straszyn 1:3
Ladies Żukowo – GKS Przodkowo 2:2, k 4:3
GKS II Żukowo – GKS Żukowo 4:0
Mecz o 7. miejsce
Zina Woman – KP Zaspa 0:3
Mecz o 5. miejsce
Tigers Straszyn – GTS Straszyn 1:3
Mecz o 3. miejsce
GKS Przodkowo – GKS Żukowo 2:0
Finał
Ladies Żukowo – GKS II Żukowo 1:1 k.1:0.
Wyróżnienia indywidualne:
Tejer Filip – GTS Straszyn, Ząbkiewicz Piotr – Tigers Straszyn, Wiśniewski Victor – KP Zaspa, Czoska Kevin – GKS Przodkowo, Puchacz Nikodem – GKS II Żukowo, Czoska Paweł – GKS Żukowo, Kużel Amelia – Zina WomanMurawska Agata – Ladies Żukowo
Kategoria U-9
Półfinały
SKS Vigo Tuchom – GKS II Żukowo 4:0
GTS Straszyn – Qumple 5:0
Tigers Straszyn – GKS Przodkowo 2:1
GKS Żukowo – KS Chwaszczyno 0:2
Mecz o 7. miejsce
GKS II Żukowo – Qumple 5:0
Mecz o 5. miejsce
SKS Vigo Tuchom – GTS Straszyn 3:0
Mecz o 3. miejsce
GKS Przodkowo – GKS Żukowo 1:0
Finał
Tigers Straszyn – KS Chwaszczyno 1:0
Wyróżnienia indywidualne:
Wunsz Sebastian – GKS Żukowo, Trawicki Dominik – GKS II Żukowo, Gorzelak Piotr – Tigers Straszyn, Jackiewicz Oskar – GTS Straszyn, Klawikowski Nikodem – GKS Przodkowo, Falk Szymon – SKS Vigo Tuchom, Szlachecki Jacek – KS Chwaszczyno
Kategoria U-7
Półfinały
Cartusia 1923 Kartuzy - KS Chwaszczyno Vigo 3:0
Qumple - GKS Przodkowo 0:2
GKS II Żukowo - Am Amator Kiełpino 1:1, k. 0:1
GKS Żukowo - GKS III Żukowo 3:0
Mecz o 7. miejsce
GKS III Żukowo - GKS II Żukowo 3:0
Mecz o 5. miejsce
GKS Żukowo - AP Amator Kiełpino 1:1, k. 1:2
Mecz o 3. miejsce
Qumple - KS Chwaszczyno Vigo 3:0
Finał
GKS Przodkowo - Cartusia 1923 Kartuzy 0:3
Wyróżnienia indywidualne
Stenzel Filip – GKS Przodkowo, Sirocki Dawd – Cartusia 1923 Kartuzy, Lipiński Nikodem – KS Chwaszczyno Vigo, Płoska Natalia – Qumple, Wójtowicz Zbigniew – AP Amator Kiełpino, Maślak Eryk – GKS III Żukowo, Hinca Robert – GKS II Żukowo, Świątkiewicz Jakub – GKS Żukowo
Komentarze (0)