Zawodnicy i zawodniczki Cartusii Kartuzy oraz Moreny Wegi Żukowo stawali na podium Mistrzostw Wybrzeża Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbyły się w miniony weekend w Miastku. W głównych zawodach oraz towarzyszących im zmaganiach minizapasów wystartowało łącznie 148 zawodników z 10 klubów. W klasyfikacji drużynowej triumfowała Cartusia, żukowianie uplasowali się na piątej pozycji.
Podopieczni trenerów Bartłomieja Pryczkowskiego i Marcina Dobki zdobyli w Miastku 7 złotych, 6 srebrnych i 4 brązowych medali.
- Turniej bardzo mocno obsadzony, zameldowali wszyscy najsilniejsi z województwa Pomorskiego oraz silna reprezentacja obwodu Kaliningradzkiego z Rosji. Nasi reprezentanci nadawali ton całej rywalizacji, co oprócz zwycięstw indywidualnych zaowocowało zwycięstwem drużynowym - podkreśla Cartusia.
Osiem razy na podium stanęli reprezentanci Moreny Wegi Żukowo, którym w punktacji klubowej przypadło piąte miejsce.
Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym w Miastku - wyniki
(źródło: Pomorski Okręgowy Związek Zapaśniczy)
Minizapasy
Kat. 19 kg
1. miejsce Rudnik Tola ZKS Miastko
2. miejsce Góral Kinga ZKS Miastko
Kat. 30 kg
1. miejsce Konkel Dominika GKS Cartusia
2. miejsce Powęska Hania MTS Kwidzyn
3. miejsce Małycha Maria Morena Żukowo
Kat. 21 kg
1. miejsce Kałuzińska Zuzanna Morena Żukowo
2. miejsce Mojrzeszko Wiktor ZKS Miastko
3. miejsce Witktorczyk Dawid ZKS Miastko
Kat. 23 kg
1. miejsce Kłos Wiktor Ganica Gdańsk
2. miejsce Daleszak Dominik ZKS Miastko
3. miejsce Daleszak Mateusz ZKS Miastko
4. miejsce Ściślewski Tomasz ZKS Miastko
Kat. 26 kg
1. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
2. miejsce Leik Paweł GKS Cartusia
3. miejsce Fąs Jakub Granica Gdańsk
4. miejsce Gdaniec Witold Granica Gdańsk
5. miejsce Powęska Jędrzej MTS Kwidzyn
Kat. 27 kg
1. miejsce Goloviznin Zahar Rosja Kaliningrad
2. miejsce Tandecki Sebastian ZKS Miastko
3. miejsce Stencel Kewin GKS Cartusia
4. miejsce Treder Szymon GKS Cartusia
5. miejsce Salamon Mateusz MTS Kwidzyn
Kat. 30 kg
1. miejsce Kamrowski Patryk Achilles Kolbudy
2. miejsce Zygmuntowicz Dawid ZKS Miastko
3. miejsce Szymanowski Michał ZKS Miastko
Kat. 33 kg
1. miejsce Micun Szymon Achilles Kolbudy
2. miejsce Galewski Antoni MTS Kwidzyn
Kat. 39 kg
1. miejsce Zalewski Wiktor GKS Cartusia
2. miejsce Hełminiak Alan Granica Gdańsk
3. miejsce Potrac Kacper GKS Cartusia
Kat. 50 kg
1. miejsce Chlechowicz Jakub GKS Cartusia
Kat. 27 kg
1. miejsce Leonarczyk Oskar Morena Żukowo
2. miejsce Dera Borys GKS Cartusia
3. miejsce Wysocki Jacek ZKS Miastko
4. miejsce Rodziewicz Roman ZKS Miastko
5. miejsce Rygielski Wiktor MTS Kwidzyn
Kat. 30 kg
1. miejsce Kibort Marcel Achilles Kolbudy
2. miejsce Kibort Michał Achilles Kolbudy
3. miejsce Stencel Kacper GKS Cartusia
4. miejsce Balcerski Kacper Ajas Gdańsk
5. miejsce Łata Fabian LKS Żuławy NDG
Kat. 32 kg
1. miejsce Dranko Aleksander Rosja Kaliningrad
2. miejsce Mulkomonov Bogdan Rosja Kaliningrad
3. miejsce Regliński Filip Morena Żukowo
4. miejsce Niklas Karol GKS Cartusia
Kat. 35 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor Morena Żukowo
2. miejsce Halman Jakub Morena Żukowo
3. miejsce Stachewicz Norbert Achilles Kolbudy
4. miejsce Kosecki Kamil Morena Żukowo
5. miejsce Słupecki Michał GKS Cartusia
6. miejsce Nagórski Adrian Morena Żukowo
7. miejsce Wcisło Kacper Piast Słupsk
8. miejsce Zięciak Maciej LKS Żuławy NDG
Kat. 36 kg
1. miejsce Musaev Ruslan Rosja Kaliningrad
2. miejsce Leik Kamil GKS Cartusia
3. miejsce Wojciechowski Hubert ZKS Miastko
4. miejsce Bałdyga Stanisław Achilles Kolbudy
5. miejsce Niestrzęba Antoni GKS Cartusia
6. miejsce Micun Adam Achilles Kolbudy
7. miejsce Godzina Karol MTS Kwidzyn
8. miejsce Chlebicz Maksymilian Achilles Kolbudy
Kat. 40 kg
1. miejsce Bińczyk Karol ZKS Miastko
2. miejsce Kłos Tymoteusz Granica Gdańsk
3. miejsce Smardzewski Oliwier Ajas Gdańsk
Kat. 43 kg
1. miejsce Wolski Noe GKS Cartusia
2. miejsce Gdaniec Igor Granica Gdańsk
3. miejsce Szor Witold ZKS Miastko
4. miejsce Małycha Stanisław Morena Żukowo
5. miejsce Reiter Paulina GKS Cartusia
6. miejsce Abramovas Vladimir Rosja Kaliningrad
7. miejsce Gonczarenko Szymon LKS Żuławy NDG
Kat. 47 kg
1. miejsce Marczak Tomasz LKS Żuławy NDG
2. miejsce Bugaev Nikita Rosja Kaliningrad
3. miejsce Klein Barabasz LKS Żuławy NDG
Kat. 55 kg
1. miejsce Serba Jan Granica Gdańsk
2. miejsce Wiśniewski Jan Ajas Gdańsk
3. miejsce Pawelczyk Oskar Morena Żukowo
4. miejsce Szymczuk Jakub Piast Słupsk
Kat. 63 kg
1. miejsce Goralski Oliwier MTS Kwidzyn
Młodzik
Kat. 29 kg
1. miejsce Dobka Olivier GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Zakrzewski Brajan Piast Słupsk
3. miejsce Radziewicz Maciej ZKS Miastko
Kat. 32 kg
1. miejsce Nuridinov Nikita Rosja
2. miejsce Fursov Timofei Rosja
Kat. 35 kg
1. miejsce Kcoev Alan Rosja
2. miejsce Karaśkiewicz Kacper ZKS Miastko
3. miejsce Nuridinov Nikita Rosja
4. miejsce Wojciechowski Wiktor ZKS Miastko
5. miejsce Kohnke Nikodem Morena Wega Żukowo
6. miejsce Jakubowski Szymon ZKS Granica Gdańsk
7. miejsce Chodorowski Błażej UKS Ajas Gdańsk
Kat. 38 kg
1. miejsce Tretiakov Viktor Rosja
2. miejsce Dera Leon GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Powęska Maria MTS Kwidzyń
4. miejsce Charliński Dawid LKS Żuławy NDG
Kat. 42 kg
1. miejsce Cherenenko Maxim Rosja
2. miejsce Cyrocki Nikodem Morena Wega Żukowo
3. miejsce Evseenko Aleksander Rosja
4. miejsce Wolski Natan GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Wejher Maciej Morena Wega Żukowo
6. miejsce Varlov Pavel Rosja
7. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS Miastko
8. miejsce Petrończak Jan ZKS Miastko
9. miejsce Powęska Tymoteusz MTS Kwidzyń
10. miejsce Kohnke Damian Morena Wega Żukowo
11. miejsce Pionk Daniel GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 47 kg
1. miejsce Strzelczyk Patrycja ZKS Miastko
2. miejsce Egorov Aleksander Rosja
3. miejsce Świerdzewski Adam UKS Ajas Gdańsk
4. miejsce Samedov Imin Rosja
5. miejsce Sienkiewicz Jakub UKS Ajas Gdańsk
6. miejsce Cudnik Konrad Morena Wega Żukowo
Kat. 53 kg
1. miejsce Drewa Andrzej GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Ciesielski Bartłomiej ZKS Miastko
3. miejsce Stromski Eryk GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Korzh Ilia Rosja
Kat. 59 kg
1. miejsce Myszk Jakub GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Konkol Mateusz GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kuzniczev Sawjeli Rosja
4. miejsce Koroboczkin Ilia Rosja
5. miejsce Strzelczyk Szymon LKS Żuławy NDG
6. miejsce Kiempski Damian MTS Kwidzyń
7. miejsce Pleshakov Vladimir Rosja
Kat. 66 kg
1. miejsce Szafraniak Bartosz Granica Gdańsk
2. miejsce Godziński Oliwier GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Dobrowolski Jakub ZKS Miastko
4. miejsce Szynszecki Dawid GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Balcerski Piotr UKS Ajas Gdańsk
6. miejsce Miotk Błażej GKS Cartusia Kartuzy
7. miejsce Brzozowski Natan GKS Cartusia Kartuzy
Kat. 85 kg
1. miejsce Komorowski Patryk ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Szymczak Michał ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Sawicki Nikodem Morena Wega Żukowo
Kat. 100 kg
1. miejsce Papiernik Hubert ZKS Granica Gdańsk
Junior
Kat. 80 kg
1. miejsce Zabłocki Paweł ZKS Miastko
2. miejsce Zabłocki Piotr ZKS Miastko
3. miejsce Shilushenkov Ilia Rosja
4. miejsce Chaplinśkii Vladimir Rosja
Punktacja Drużynowa
1. miejsce GKS Cartusia
2. miejsce ZKS Miastko
3. miejsce Rosja Kaliningrad
4. miejsce ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Morena-Wega Żukowo
6. miejsce KS Achilles Kolbudy
7. miejsce MTS Kwidzyn
8. miejsce LKS Żuławy NDG
9. miejsce UKS Ajas Gdańsk
10. miejsce KS Piast Słupsk
Komentarze (0)