Na wigilijnym spotkaniu zebrali się tuż przed świętami członkowie Kartuskiego Klubu Sportowego. Wieczór był okazją do spędzenia wspólnie czasu w serdecznej atmosferze, złożenia sobie życzeń, roztoczenia planów na najbliższe miesiące, a także podsumowania minionego roku, w którym sukcesy osiągali zawodnicy obu sekcji klubu - żeglarskiej i zapaśniczej.
Sukcesy KKS-u w 2018 roku
Sekcja żeglarska
Zawodnicy sekcji
1. Arkadiusz Sendlerski – wielokrotny mistrz Polski
2. Sławomir Dunst
3. Tadeusz Marszałkowski
4. Artur Kozłowski
5. Karol Trzebiatowski
6. Andrzej Leman
7. Dominika Czarnecka
8. Leszek Tusk
9. Wiesław Lidzbarski
10. Wojtek Dunst
Osiągnięcia
Długodystansowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych, 1-3 czerwca Włocławek
klasa Open:
• I miejsce – Andrzej Leman, Łukasz Ołtarzewski, Leszek Tusk, Sławomir Dunst
klasa T3
• IV miejsce – Arkadiusz Sendlerski, załoga
Puchar Polski Jachtów Kabinowych, klasa T3
• II miejsce w klasyfikacji generalnej
◦ Zalew Włocławski:
▪ III miejsce – Arkadiusz Sendlerski, Sławomir Dunst, załoga zmienna
◦ Kosewo:
▪ III miejsce – Arkadiusz Sendlerski, Sławomir Dunst, załoga zmienna
◦ Augustów:
▪ I miejsce – Arkadiusz Sendlerski, Sławomir Dunst, załoga zmienna
◦ Międzynarodowe Mistrzostwa Polski:
▪ Giżycko
▪ I miejsce – Arkadiusz Sendlerski, Sławomir Dunst, załoga zmienna
▪ Ciekawostka – 3. miejsce zajął olimpijczyk Piotr Kula
◦ Iława:
▪ I miejsce – Arkadiusz Sendlerski, Sławomir Dunst, załoga zmienna
Puchar Kaszub
• klasa Omega:
◦ I miejsce – Tadeusz Marszałkowski (sternik), Artur Kozłowski, Karol Trzebiatowski
• klasie Open:
◦ III miejsce – Andrzej Leman
Nocne regaty Gdynia-Władysławowo-Gdynia
• II miejsce – Tomasz Jeżak (kapitan), Dominika Czarnecka, Sławomir Dunst, Wojtek Dunst, Artur Kozłowski, załoga
Sekcja zapaśnicza
Trener
Andrzej Wroński
Zawodnicy
1. Michał Bladowski
2. Oskar Mejer
3. Mateusz Miloch
4. Bartosz Dunst
5. Piotr Dunst
6. Sławomir Dunst
Osiągnięcia
Mistrzostwa Polski Juniorów
• V miejsce: Piotr Dunst
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
• Oskar Mejer reprezentował
Otwarte Mistrzostwa Rosji, Kaliningrad
• II miejsce wśród weteranów Sławomir Dunst
Mistrzostwa Polski Weteranów
• II miejsce wśród weteranów Sławomir Dunst (przegrana z Andrzejem Wrońskim)
Lista członków KKS
1. Andrzej Leman
2. Arkadiusz Sendlerski
3. Artur Kozłowski
4. Bartosz Dunst
5. Dominika Czarnecka
6. Karol Trzebiatowski
7. Leszek Tusk
8. Mateusz Miloch
9. Michał Bladowski
10. Oskar Mejer
11. Piotr Dunst
12. Sławomir Dunst
13. Tadeusz Marszałkowski
14. Wiesław Lidzbarski
15. Wojtek Dunst
Info: KKS Kartuzy, oprac. B. Cirocki
Komentarze (1)
• Umikem 22.12.2018, 23:26 Zgłoś naruszenie
Zapasy podupadly w zeszlym roku chyba byly korzystniejsze