I Powiatowy Turniej Klasyfikacyjny i Turniej Open rozpoczęły coroczny cykl turniejów tenisa stołowego w Szkole Podstawowej w Miechucinie.
W sobotę w miecucińskiej sali odbył się pierwszy z trzech zaplanowanych turniejów dla młodych pingpongistów. Organizatorzy zdecydowali, by tym razem rozgrywać jedne zawody dla aż czterech młodzieżowych kategorii wiekowych. Za stołami stanęło aż 125 dziewcząt i chłopców z 15 szkół i klubów z powiatu kartuskiego.
Najlepsi byli: Oliwia Zblewska i Daniel Sadowski w skrzatach, Julia Formela i Daniel Sadowski w żakach, Jagda Felskowska i Dawid Cyperski w młodzikach oraz Agata Felskowska i Wiktor Głodowski w kadetach.
W niedzielę z kolei do rywalizacji w samodzielnych zawodach przystąpili seniorzy i juniorzy. Spośród około 50 zawodników z triumfowali Michał Brieger, Michał Smętoch, Dominik Frąckowiak i Jagoda Felskowska.
W planach są jeszcze po dwa turnieje dla młodzieży i dorosłych. Ich terminy podamy w portalu.
I Powiatowy Turniej Klasyfikacyjny - wyniki
Kat. skrzatów
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Pkt |
1 | Zblewska | Oliwia | SP Sulęczyno | 50 |
2 | Dorobek | Nela | SP Borcz | 47 |
3 | Elgert | Weronika | SP Borcz | 44 |
4 | Neumann | Natalia | UKS Remus Miechucino | 43 |
5 | Grotha | Lena | SP Borcz | 42 |
6 | Kryszewska | Lena | SP Borcz | 39 |
1 | Sadowski | Daniel | UKS Lis Sierakowice | 50 |
2 | Formela | Oliwier | UKS Remus Miechucino | 47 |
3 | Krzebietke | Hubert | UKS Remus Miechucino | 44 |
4 | Kalkowski | Jakub | SP Wilanowo | 43 |
5 | Skrzypkowski | Artur | SP nr 2 Sierakowice | 42 |
6 | Skrzypkowski | Patryk | SP nr 2 Sierakowice | 39 |
Kat. żaków
1 | Formela | Julia | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Brzeska | Edyta | SP Łyśniewo | 47 |
3 | Brzeska | Zofia | UKS Remus Miechucino | 44 |
4 | Mielewczyk | Martyna | SP Łyśniewo | 43 |
5 | Domaszka | Dominika | UKS Remus Miechucino | 42 |
6 | Dorobek | Nela | SP Borcz | 39 |
1 | Sadowski | Daniel | UKS Lis Sierakowice | 50 |
2 | Krzebietke | Hubert | UKS Remus Miechucino | 47 |
3 | Formela | Oliwier | UKS Remus Miechucino | 44 |
4 | Kalkowski | Krystian | SP Wilanowo | 43 |
5 | Skrzypkowski | Patryk | SP nr2 Sierakowice | 42 |
6 | Krefta | Fabian | SP Wilanowo | 39 |
Kat. młodzików
1 | Felskowska | Jagoda | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Drywa | Wiktoria | UKS Remus Miechucino | 47 |
3 | Draws | Anna | SP Borcz | 44 |
4 | Szczygieł | Aleksandra | SP Borcz | 43 |
5 | Marszewska | Maja | SP Borcz | 42 |
6 | Domaradzka | Lena | SP Borcz | 39 |
1 | Cyperski | Dawid | UKS Lis Sierakowice | 50 |
2 | Wolski | Maciej | UKS Lis Sierakowice | 47 |
3 | Chrzęściewski | Kamil | SP Wilanowo | 44 |
4 | Formela | Dawid | UKS Remus Miechucino | 43 |
5 | Teca | Michał | UKS REMUS Miechucino | 42 |
6 | Trepczyk | Konrad | SP nr2 Sierakowice | 39 |
Kat. kadetów
1 | Felskowska | Agata | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Gańska | Joanna | SP Łyśniewo | 47 |
3 | Gniba | Oliwia | SP Załakowo | 44 |
4 | Kurs | Kornelia | UKS Remus Miechucino | 43 |
5 | Ziemann | Kinga | SP Kam. Królewska | 42 |
6 | Labuda | Martyna | UKS Remus Miechucino | 39 |
1 | Głodowski | Wiktor | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Wilczewski | Dominik | SP Wilanowo | 47 |
3 | Sypion | Adrain | UKS Debel Pomieczyno | 44 |
4 | Klamrowski | Dominik | SP Szopa | 43 |
5 | Dawidowski | Piotr | UKS Lis Sierakowice | 42 |
6 | Ropela | Adrian | SP Szopa | 39 |
Turniej Open - wyniki
Seniorzy starsi
1 | Michał | Brieger | Chojnice |
2 | Zbigniew | Kuziemkowski | Łączyno |
3 | Zbigniew | Steinka | Zielona Wieś |
4 | Jarosław | Drywa | Miechucino |
Seniorzy młodsi do 35
1 | Michał | Smętoch | |
2 | Kuziemkowski | Krystian | Łączyno |
3 | Żychliński | Mateusz | Chojnice |
4 | Kąkol | Seweryn | Miechucino |
Juniorzy
1 | Frąckowiak | Dominik | Uks Nr 8 Chojnice |
2 | Drywa | Paweł | Zszio Kartuzy |
3 | Paweł | Bobkowski | Zst Kartuzy |
4 | Dawid | Karczewski | Zst Kartuzy |
Juniorki
1 | Felskowska | Jagoda | Uks Remus Miechucino |
2 | Felskowska | Agata | Uks Remus Miechucino |
3 | Sikora | Ewelina | Zszio Kartuzy |
4 | Kurs | Kornelia | Uks Remus Miechucino |
Komentarze (0)