Zakończyła się już pierwsza tura Powiatowych Turniejów Tenisa Stołowego w Miechucinie. Dzieci i młodzież zagrali w I serii zawodów klasyfikacyjnych, juniorzy i seniorzy w mistrzostwach gminy Chmielno. Poniżej przedstawiamy kompletne wyniki wszystkich turniejów, a w galerii zdjęcia z każdego z nich.
Tegoroczny cyklu pingpongowych zmagań w Miechucinie, rozgrywany pod patronatem wójta Chmielna i starosty kartuskiej, rozpoczął się rekordowo - w inauguracyjnych zawodach w kategoriach skrzatów, żaków i młodzików zagrało aż 136 reprezentantów wielu klubów i szkół z powiatu kartuskiego. Zanim zawodnicy chwycili w dłonie rakietki, oficjalnego otwarcia dokonali dyrektor GOKSiR-u Edyta Klasa, dyrektor Szkoły Podstawowej w Miechucinie Helena Płotka oraz organizator zmagań Mirosław Płotka.
W kolejny weekend ponad 70 zawodników walczyło o pierwsze punkty w kategorii kadetów, a ostatnia sobota należała do najstarszych tenisistów, którzy w jednodniowym turnieju rywalizowali o tytuły mistrzów gminy Chmielno. Za stołami stanęło 18 seniorów, 1 seniorka oraz 24 juniorki i juniorzy. Na najlepszych czekały nagrody ufundowane przez firmę Stalprofil oraz GOKSiR Chmielno i SP Miechucino.
Na czas ferii nastąpiła przerwa w cyklu, najbliższy turniej odbędzie się 17 lutego (szczegółowy komunikat podamy przed zawodami).
I Powiatowe Turnieju Klasyfikacyjnego w Tenisie Stołowym - wyniki pierwszych turniejów
Skrzaci
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Dawidowski | Kacper | UKS LIS Sierakowice | 50 |
2 | Krzebietke | Hubert | UKS Remus Miechucino | 47 |
3 | Kalkowski | Jakub | SP Wilanowo | 44 |
4 | Krefta | Fabian | SP Wilanowo | 43 |
5-8 | Sławkowski | Filip | SP Wilanowo | 38 |
Bąk | Igon | SP Wilanowo | 38 | |
Formela | Oliwier | UKS Remus Miechucino | 38 | |
Pobłocki | Kacper | SP Wilanowo | 38 | |
9-11 | Drywa | Adrian | UKS Remus Miechucino | 31 |
Wilczewski | Andrzej | SP Wilanowo | 31 | |
Czaja | Kacper | UKS Remus Miechucino | 31 |
Skrzatki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Ulenberg | Amelia | SP Borcz | 50 |
2 | Woźniak | Julita | LUKS PANDA Sierakowice | 47 |
Żacy
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Krzebietke | Wiktor | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Chrzęściewski | Kamil | SP Wilanowo | 47 |
3 | Widrowski | Karol | SP Wilanowo | 44 |
4 | Ulenberg | Oliwier | SP Borcz | 43 |
5 | Miiller | Jan | SP Wilanowo | 42 |
6 | Flisikowski | Szymon | SP Wilanowo | 39 |
7 | Kuszaj | Patryk | SP Borcz | 38 |
8 | Sildatk | Bartosz | LUKS PANDA Sierakowice | 36 |
9 | Okrój | Krystian | UKS Debel Pomieczyno | 35 |
10 | Gołaszewski | Igor | SP Borcz | 34 |
11-12 | Bulczak | Dominik | SP Łysniewo | 31 |
Kalkowski | Krystian | SP Wilanowo | 31 | |
13-16 | Malek | Piotr | SP Łysniewo | 28 |
Bojanowski | Przemysław | SP Łysniewo | 28 | |
Kuczkowski | Łukasz | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Dymek | Denis | SP Borcz | 28 | |
17-24 | Kotłowski | Ksawery | LUKS PANDA Sierakowice | 20 |
Kwidziński | Remigiusz | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Kulas | Krzysztof | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | |
Gosz | Karol | SP Mirachowo | 20 | |
Bużan | Fabian | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Kotłowski | Adam | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | |
Sienkiewicz | Mateusz | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Cyperski | Dawid | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | |
25-32 | Walkusz | Maksymiian | UKS Debel Pomieczyno | 14 |
Teca | Andrzej | UKS Remus Miechucino | 14 | |
Szulc | Mateusz | UKS Debel Pomieczyno | 14 | |
Dawidowski | Kacper | UKS LIS Sierajkowice | 14 | |
Trepczyk | Konrad | SP 2 Kartuzy | 14 | |
Teca | Michał | UKS Remus Miechucino | 14 | |
Ciesielski | Tomasz | LUKS PANDA Sierakowice | 14 | |
Czaja | Dawid | UKS Remus Miechucino | 14 | |
33-34 | Hinz | Seweryn | SP Mirachowo | 9 |
Płotka | Filip | SP Wilanowo | 9 |
Żaczki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Felskowska | Agata | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Felskowska | Jagoda | UKS Remus Miechucino | 47 |
3 | Draws | Anna | SP Borcz | 44 |
4 | Szczygieł | Aleksandra | SP Borcz | 43 |
5 | Drywa | Wiktoria | UKS Remus Miechucino | 42 |
6 | Dymek | Faustyna | SP Borcz | 39 |
7 | Wilkowska | Nikola | SP Egiertowo | 38 |
8 | Brzeska | Agata | SP Łyśniewo | 36 |
9 | Labuda | Kinga | SP Łyśniewo | 35 |
10 | Domaradzka | Lena | SP Borcz | 34 |
11-12 | Krefta | Monika | SP Wilanowo | 31 |
Marszewska | Maja | SP Borcz | 31 | |
13-16 | Melibruda | Natalia | UKS Remus Miechucino | 28 |
Kryszewska | Julia | SP Borcz | 28 | |
Niewińska | Julia | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Konkel | Wiktoria | SP Łyśniewo | 28 | |
17-24 | Jefimowicz | Amelia | SP Borcz | 20 |
Cirocka | Lilianna | SP Borcz | 20 | |
Bir | Anna | SP Łyśniewo | 20 | |
Arendt | Julia | SP Borcz | 20 | |
Kurowska | Tatiana | SP 2 Sierakowice | 20 | |
Koszałka | Dajana | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | |
Fierka | Karolina | SP Borcz | 20 | |
Kalkowska | Kornelia | SP Wilanowo | 20 | |
25-26 | Leszczyńska | Julia | SP Łyśniewo | 14 |
Koszałka | Dajana | LUKS PANDA Sierakowice | 14 |
Młodzicy
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Michna | Samuel | UKS LIS Sierakowice | 50 |
2 | Klamrowski | Dominik | SP Mirachowo | 47 |
3 | Krzebietke | Kacper | UKS REMUS Miechucino | 44 |
4 | Głodowski | Wiktor | UKS REMUS Miechucino | 43 |
5 | Wilczewski | Dominik | SP Wilanowo | 42 |
6 | Górski | Oskar | SP Mirachowo | 39 |
7 | Fliskowski | Dominik | SP Wilanowo | 38 |
8 | Otta | Adrian | SP Wilanowo | 36 |
9-10 | Kakol | Hubert | SP Szopa | 35 |
Sypion | Adrian | UKS DEBEL Pomieczyno | 34 | |
11-12 | Kitowski | Miłosz | SP Mirachowo | 31 |
Szynszecki | Cezary | SP Wilanowo | 31 | |
13-16 | Ropela | Adarian | SP Szopa | 28 |
Wejer | Filip | SP Mirachowo | 28 | |
Wilkowski | Damian | SP Egiertowo | 28 | |
Plitt | Wojciech | SP Wilanowo | 28 | |
17-32 | Płotka | Paweł | ZKiW Kamienica Szkachecka | 20 |
Kulaszewicz | Tomasz | ZKiW Kamienica Szkachecka | 20 | |
Menczykowski | Kacper | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | |
Marszałkowski | Eryk | SP Mirachowo | 20 | |
Woźniak | Błażej | SP Łyśniewo | 20 | |
Recław | Wiktor | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | |
Cygert | Patryk | SP Łyśniewo | 20 | |
Brzeski | Artur | SP Łyśniewo | 20 | |
Heft | Radosław | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
Dawidowski | Piotr | SP Łyśniewo | 14 | |
Niewiński | Kacper | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
Wilczewski | Arkadiusz | SP Wilanowo | 14 | |
Szulta | Dawid | ZKiW Kamienica Szkachecka | 14 | |
Kierszka | Oskar | SP Wilanowo | 14 | |
Cyman | Sebastian | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
Niewiński | Oskar | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
33-44 | Widrowski | Michał | SP Wilanowo | 8 |
Górski | Rafał | SP Mirachowo | 8 | |
Zieman | Aleksander | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | |
Pipka | Joachim | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | |
Zinke | Oliwier | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | |
Okrój | Jakub | DAMAR Żukowo | 8 | |
Potrykus | Karol | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | |
Trepczyk | Maksymilian | UKS REMUS Miechucino | 8 | |
Krause | Aleksander | UKS REMUS Miechucino | 8 | |
Grzenia | Mateusz | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | |
Jank | Stanisław | ZKiW Kamienica Szkachecka | 8 | |
Kotłowski | Paweł | LUKS PANDA Sierakowice | 8 |
Młodziczki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Browarczyk | Agnieszka | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Gniba | Oliwia | SP Załakowo | 47 |
3 | Gańska | Joanna | SP Łysniewo | 44 |
4 | Szreder | Julianna | UKS Debel Pomieczyno | 43 |
5 | Leszczyńska | Zuzanna | SP Łysniewo | 42 |
6 | Riegel | Katarzyna | UKS Debel Pomieczyno | 39 |
7 | Prabucka | Kinga | UKS Debel Pomieczyno | 38 |
8 | Drywa | Zuzanna | UKS Remus Miechucino | 36 |
9 | Kreft | Monika | SP Wilanowo | 35 |
10 | Waldowska | Kamikla | SP Mirachowo | 34 |
11-12 | Gruchała-Węsierska | Emilia | SP Borcz | 32 |
Butowska | Anna | UKS Debel Pomieczyno | 31 | |
13-16 | Mroszewska | Wiktoria | UKS Debel Pomieczyno | 28 |
Kurs | Kornelia | UKS Remus Miechucino | 28 | |
Sienkiewicz | Wiktoria | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Pupacz | Katarzyna | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
17-19 | Konkel | Zuzanna | UKS Remus Miechucino | 20 |
Dawidowska | Anna | SP Łysniewo | 20 | |
Melibruda | Marta | UKS Remus Miechucino | 20 |
Kadeci
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Bobkowski | Paweł | Gim. Szopa | 50 |
2 | Klinkosz | Szymon | Gim.Szopa | 47 |
3 | Durma | Maciej | Lębork | 44 |
4 | Głodowski | Wiktor | UKS Remus Miechucino | 43 |
5 | Drywa | Paweł | UKS Remus Miechucino | 42 |
6 | Ptach | Seweryn | UKS Remus Miechucino | 39 |
7 | Klamrowski | Dominik | Gim.Szopa | 38 |
8 | Krause | Filip | UKS Remus Miechucino | 36 |
9 | Hebel | Jakub | UKS Remus Miechucino | 35 |
10 | Kakol | Hubert | Szopa | 34 |
11-12 | Gański | Jakub | UKS LIS Sierakowice | 31 |
Ropela | Adrian | Szopa | 31 | |
13-16 | Janca | Michał | UKS DEBEL Pomieczyno | 28 |
Czaja | Dawid | UKS Remus Miechucino | 28 | |
Sypion | Adrain | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Leszczyński | Adrian | UKS LIS Sierakowice | 28 | |
17-24 | Sypion | Wiktor | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 |
Płoski | Kacper | UKS LIS Sierakowice | 20 | |
Dawidowski | Eryk | SP Łysniewo | 20 | |
Brzeski | Mariusz | UKS Remus Miechucino | 20 | |
Zinke | Oliwier | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | |
Niwiński | Oskar | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | |
Gojtowski | Adrian | UKS Remus Miechucino | 20 | |
Gilmaister | Dawid | UKS Remus Miechucino | 20 | |
25-32 | Ulenberg | Oliwier | SP Borcz | 14 |
Kwidziński | Remigiusz | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
Pipka | Joachim | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
Bużan | Fabian | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
Reclaf | Jakub | ZKiW Kam.Szlachecka | 14 | |
Mering | Nikodem | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
Wilkowski | Damian | SP Egiertowo | 14 | |
Mejer | Łukasz | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | |
33-42 | Menczykowski | Kacper | UKS Debel Pomieczyno | 8 |
Grzenia | Mateusz | UKS Debel Pomieczyno | 8 | |
Walkusz | Maksymilian | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | |
Dawidowski | Oskar | UKS Debel Pomieczyno | 8 | |
Gołaszewski | Igora | SP Borcz | 8 | |
Dymek | Denis | SP Borcz | 8 | |
Niwiński | Kacper | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | |
Polejowski | Przemysław | Szopa | 8 | |
Lihs | Damian | SP Borcz | 8 | |
Recław | Wiktor | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 |
Kadetki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Arent | Patrycja | Gim. Kiełpino | 50 |
2 | Felskowska | Martyna | UKS Remus Miechucino | 47 |
3 | Draws | Ewa | Gim. Somonino | 44 |
4 | Felskowska | Agata | UKS Remus Miechucino | 43 |
5 | Draws | Anna | SP Borcz | 42 |
6 | Płoska | Zuzanna | SP Mirachowo | 39 |
7 | Browarczyk | Agnieszka | UKS Remus Miechucino | 38 |
8 | Szczygieł | Aleksandra | SP Borcz | 36 |
9 | Felskowska | Jagoda | UKS Remus Miechucino | 35 |
10 | Gniba | Oliwia | SP Załakowo | 34 |
11-12 | Gruchała Węsierska | Emilia | SP Borcz | 31 |
Kurs | Kornelia | UKS Remus Miechucino | 31 | |
13-16 | Krefta | Monika | UKS Debel Pomieczyno | 28 |
Szreder | Jualianna | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Hinz | Ewelina | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Cirocka | Lilianna | SP Borcz | 28 | |
17-24 | Drywa | Wiktoria | UKS Remus Miechucino | 20 |
Czoska | Dominika | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Marszewska | Maja | SP Borcz | 20 | |
Płotka | Nikola | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Bergańska | Anna | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Ropela | Zuzanna | UKS Remus Miechucino | 20 | |
Prabucka | Kinga | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Stankowska | Jagoda | Gim. Szopa | 20 | |
25-32 | Arendt | Julia | SP Borcz | 18 |
Domaradzka | Lena | SP Borcz | 18 | |
Wilkowska | Natalia | Gim.Somonino | 18 | |
Głodowska | Aleksandra | Gim.Somonino | 18 | |
Riegel | Katarzyna | UKS Debel Pomieczyno | 18 | |
Wilkowska | Nikola | SP Egiertowo | 18 | |
Ulenberg | Amelia | SP Borcz | 18 | |
Wittke | Julia | UKS Remus Miechucino | 18 | |
33-37 | Mroszczyk | Wiktoria | UKS Debel Pomieczyno | 14 |
Niewińska | Julia | UKS Debel Pomieczyno | 14 | |
Dymek | Faustyna | SP Borcz | 14 | |
Jefimowicz | Amelia | SP Borcz | 14 | |
Kryszewska | Jualia | SP Borcz | 14 |
Mistrzostw Gminy Chmielno w Tenisie Stołowym
Juniorki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Miejscowość/klub/szkoła |
1 | Nowak | Ramona | UKS Remus Kościerzyna |
2 | Sikora | Ewelina | Kiełpino |
3 | Felskowka | Martyna | UKS Remus Miechucino |
4 | Felskowka | Jagoda | UKS Remus Miechucino |
Juniorzy
Miejsce | Nazwisko | Imię | Miejscowość/klub/szkoła |
1 | Ksionsek | Przemysław | ZST Kartuzy |
2 | Głodowski | Wiktor | UKS Remus Miechucino |
3 | Majkowski | Szymon | Lamk |
4 | Klawikowski | Przemysław | II LO Kartuzy |
Kobiety
Miejsce | Nazwisko | Imię | Miejscowość/klub/szkoła |
1 | Mielewczyk | Sylwia | Miechucino |
Seniorzy do 35 lat
Miejsce | Nazwisko | Imię | Miejscowość/klub/szkoła |
1 | Barniak | Marcin | Półczno |
2 | Langa | Arkadiusz | Miechucino |
3 | Kąkol | Seweryn | Luzino |
4 | Baumgard | Krzystzof | Pólczno |
Seniorzy powyżej 35 lat
Miejsce | Nazwisko | Imię | Miejscowość/klub/szkoła |
1 | Kuziemkowski | Zbigniew | Łączyno |
2 | Drywa | Jarosław | Miechucino |
3 | Stenka | Zbigniew | Nowa Karczma |
4 | Gutbub | Willy | Borzestowo |
Komentarze (0)