Kolejne dwoje zawodów rozegrano w ramach cyklu Powiatowych Turniejów Tenisa Stołowego w Miechucinie. W piątek o kolejne punkty do klasyfikacji generalnych walczyło około stu najmłodszych zawodników w kategoriach skrzatów, żaków i kadetów. W sobotę z kolei rozegrano zmagania seniorów i seniorek, którym puchary wręczyli wójt Chmielna Jerzy Grzegorzewski i dyrektor Szkoły Podstawowej w Miechucinie Helena Płotka.
Kolejne turnieje w Miechucinie zaplanowano na drugi weekend marca. O szczegółach poinformujemy.
Turniej Tenisa Stołowego Open w Miechucinie - wyniki
Kobiety
1. Martyna Felskowska - UKS Remus Miechucino
2. Ewelina Sikora - ZSZiO Kartuzy
3. Agata Felskowska - UKS Remus Miechucino
Mężczyźni do 35 lat
1. Piotr Wandtke - Miechucino
2. Wojciech Główczewski - Kalisz
3. Krystian Kuziemkowski - Łączyno
Mężczyźni powyżej 35 lat
1. Zbigniew Kuziemkowski - Łączyno
2. Jarosław Drywa - Michucino
3. Willy Gudbub - Borzestowo
II Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, Żaków i Kadetów
Skrzatki
Miejsce | Imię | Nazwisko | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Marta | Fila | SP Borcz | 50 |
2 | Julita | Woźniak | LUKS Panda Sierakowice | 47 |
Skrzaci
Miejsce | Imię | Nazwisko | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Fabian | Krefta | SP Wilanowo | 50 |
2 | Kacper | Dawidowski | UKS Lis Sierakowice | 47 |
3 | Hubert | Krzebietke | UKS Remus Miechucino | 44 |
4 | Jakub | Kalkowski | SP Wilanowo | 43 |
5 | Filip | Sławkowski | SP Wilanowo | 38 |
6 | Kacper | Pobłocki | SP Wilanowo | 38 |
7 | Oliwier | Formela | UKS Remus Miechucino | 38 |
8 | Adrian | Drywa | UKS Remus Miechucino | 38 |
9 | Igor | Bąk | SP Wilanowo | 31 |
10 | Oskar | Laskowski | SP Wilanowo | 31 |
11 | Andrzej | Wilczewski | SP Wilanowo | 31 |
Żaczki
Miejsce | Imię | Nazwisko | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Agata | Felskowska | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Jagoda | Felskowska | UKS Remus Miechucino | 47 |
3 | Anna | Draws | SP Borcz | 44 |
4 | Aleksandra | Szczygieł | SP Borcz | 43 |
5 | Wiktoria | Drywa | UKS Remus Miechucino | 42 |
6 | Nikola | Wilkowska | SP Egiertowo | 39 |
7 | Faustyna | Dymek | SP Borcz | 38 |
8 | Lena | Domaradzka | SP Borcz | 36 |
9 | Lilianna | Cirocka | SP Borcz | 35 |
10 | Maja | Marszewska | SP Borcz | 34 |
11-12 | Monika | Krefta | SP Wilanowo | 31 |
Julia | Kryszewska | SP Borcz | 31 | |
13-16 | Kornelia | Kalkowska | SP Wilanowo | 28 |
Julia | Niewińska | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Tatiana | Kurowska | SP 2 Sierakowice | 28 | |
Natalia | Melibruda | UKS Remus Miechucino | 28 | |
17-24 | Amelia | Jefimowicz | SP Borcz | 20 |
Karolina | Fierka | SP Borcz | 20 |
Żacy
Miejsce | Imię | Nazwisko | Szkoła/klub | Punkty |
1 | Wiktor | Krzebietke | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Oliwier | Ulenberg | SP Borcz | 47 |
3 | Karol | Widrowski | SP Wilanowo | 44 |
4 | Krystian | Okrój | UKS Debel Pomieczyno | 43 |
5 | Jan | Miiller | SP Wilanowo | 42 |
6 | Patryk | Kuszaj | SP Borcz | 39 |
7 | Kamil | Chrzęściewski | SP Wilanowo | 38 |
8 | Szymon | Flisikowski | SP Wilanowo | 36 |
9 | Remigiusz | Kwidziński | UKS Debel Pomieczyno | 35 |
10 | Krystian | Kalkowski | SP Wilanowo | 34 |
11-12 | Dawid | Grzenkowicz | UKS Remus Miechucino | 31 |
Filip | Płotka | SP Wilanowo | 31 | |
13-16 | Oliwier | Formela | UKS Remus Miechucino | 28 |
Denis | Dymek | SP Borcz | 28 | |
Mateusz | Sienkiewicz | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Fabian | Bużan | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
17-24 | Kacper | Dawidowski | UKS LIS Sierajkowice | 20 |
Dawid | Formela | UKS Remus Miechucino | 20 | |
Igor | Gołaszewski | SP Borcz | 20 | |
Adrian | Drywa | UKS Remus Miechucino | 20 | |
Dawid | Czaja | UKS Remus Miechucino | 20 | |
Hubert | Krzebietke | UKS Remus Miechucino | 20 |
Młodziczki
Miejsce | Imię | Nazwisko | Szkoła/klub | Pkt |
1 | Agnieszka | Browarczyk | UKS Remus Miechucino | 50 |
2 | Oliwia | Gniba | SP Załakowo | 47 |
3 | Julianna | Szreder | UKS Debel Pomieczyno | 44 |
4 | Zuzanna | Drywa | UKS Remus Miechucino | 43 |
5 | Monika | Kreft | SP Wilanowo | 42 |
6 | Katarzyna | Riegel | UKS Debel Pomieczyno | 39 |
7 | Kornelia | Kurs | UKS Remus Miechucino | 38 |
8 | Kinga | Prabucka | UKS Debel Pomieczyno | 36 |
9 | Emilia | Gruchała-Węsierska | SP Borcz | 35 |
10 | Marta | Melibruda | UKS Remus Miechucino | 34 |
11-13 | Julia | Wittek | UKS Remus Miechucino | 30 |
Nikola | Płotka | UKS Debel Pomieczyno | 30 | |
Wiktoria | Mroszewska | UKS Debel Pomieczyno | 30 |
Młodzicy
Miejsce | Imię | Nazwisko | Szkoła/klub | PKT |
1 | Samuel | Michna | UKS Lis Sierakowice | 50 |
2 | Kacper | Krzebietke | UKS Remus Miechucino | 47 |
3 | Wiktor | Głodowski | UKS Remus Miechucino | 44 |
4 | Dominik | Wilczewski | SP Wilanowo | 43 |
5 | Dominik | Klamrowski | SP Mirachowo | 42 |
6 | Adarian | Ropela | SP Szopa | 39 |
7 | Hubert | Kakol | SP Szopa | 38 |
8 | Wojciech | Plitt | SP Wilanowo | 36 |
9-10 | Kacper | Płoski | SP Szopa | 35 |
Adrian | Otta | SP Wilanowo | 34 | |
11-12 | Dominik | Fliskowski | SP Wilanowo | 31 |
Paweł | Płotka | ZKiW Kamienica Szlachecka | 31 | |
13-16 | Kacper | Niewiński | UKS Debel Pomieczyno | 28 |
Kacper | Menczykowski | UKS Debel Pomieczyno | 28 | |
Oskar | Kierszka | SP Wilanowo | 28 | |
Jakub | Wiczkowski | ZKiW Kamienica Szkachecka | 28 | |
17-24 | Oskar | Niewiński | UKS Debel Pomieczyno | 20 |
Adrian | Sypion | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Michał | Widrowski | SP Wilanowo | 20 | |
Łukasz | Wiczkowski | ZKiW Kamienica Szkachecka | 20 | |
Wiktor | Recław | UKS Debel Pomieczyno | 20 | |
Maksymilian | Trepczyk | UKS Remus Miechucino | 20 | |
Cezary | Szynszecki | SP Wilanowo | 20 | |
Damian | Wilkowski | SP Egiertowo | 20 | |
25-32 | Mateusz | Grzenia | UKS Debel Pomieczyno | 14 |
Joachim | Pipka | UKS Debel Pomieczyno | 14 | |
Arkadiusz | Wilczewski | SP Wilanowo | 14 | |
Damian | Lihs | SP Borcz | 14 | |
Karol | Potrykus | UKS Debel Pomieczyno | 14 | |
Oliwier | Zinke | UKS Debel Pomieczyno | 14 | |
Wiktor | Sypion | UKS Debel Pomieczyno | 14 | |
Aleksander | Krause | UKS Remus Miechucino | 14 | |
33-24 | Kamik | Prasek | UKS Debel Pomieczyno | 8 |
Dawid | Szulta | ZKiW Kamienica Szkachecka | 8 |
⇒ Zobacz wyniki II turnieju klasyfikacyjnego kadetów
Komentarze (0)