Już po raz dziesiąty w okresie przedświątecznym ucznie z gminy Somonino zagrali w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego "Rakieta z Mikołajem". Do rywalizacji przystąpiło 54 zawodników z czterech szkół w gminie. Turniej organizował GOK Somonino, a sędzią głównym był Mirosław Płotka.
Turniej Rakietą z Mikołajek 2018 - wyniki
Kategoria klas I – II
Dziewczęta
I miejsce- Amelia Ulenberg – SP Borcz
II miejsce- Liliana Korzeniewska – SP Goręczyno
III miejsce- Alicja Sobieraj – SP Somonino
IV miejsce- Nela Dorobek – SP Borcz
V miejsce – Zuzanna Huryn – SP Somonino
Chłopcy
I miejsce- Jakub Sominka – SP Somonino
II miejsce- Nikodem Baranowski – SP Somonino
III miejsce- Bartek Mateuszak – SP Borcz
IV miejsce- Kacper Gołaszewski – SP Borcz
Kategoria klas III – IV
Dziewczęta
I miejsce- Julia Kryszewska – SP Borcz
II miejsce- Karolina Fierka – SP Borcz
III miejsce- Wiktoria Korzeniewska – SP Goręczyno
IV miejsce- Nikola Keler – SP Goręczyno
V miejsce- Zuzanna Skierka – SP Egiertowo
VI miejsce- Wiktoria Deeg – SP Egiertowo
Chłopcy
I miejsce- Aleksander Butowski – SP Somonino
II miejsce- Denis Dymek – SP Borcz
III miejsce- Julian Skierka – SP Egiertowo
IV miejsce- Maciej Rodziewicz – SP Egiertowo
V miejsce- Igor Gołaszewski – SP Borcz
VI miejsce- Nikodem Grandzicki – SP Somonino
Kategoria klas V – VI
Dziewczęta
I miejsce- Anna Draws – SP Borcz
II miejsce- Aleksandra Szczygieł – SP Borcz
III miejsce- Nikola Wilkowska – SP Egiertowo
IV miejsce- Agata Borkowska – SP Somonino
V miejsce- Zofia Stankowska – SP Somonino
VI miejsce- Julia Szewczyk – SP Egiertowo
Chłopcy
I miejsce- Oliwier Ulenberg – SP Borcz
II miejsce- Remigiusz Klinkosz – SP Goręczyno
III miejsce- Benjamin Dorosz – SP Goręczyno
IV miejsce- Aleksander Kroczka – SP Egiertowo
V miejsce- Damian Lihs – SP Borcz
VI miejsce- Gracjan Brylowski – SP Somonino
Kategoria klas VII-VIII, klasy gimnazjalne
Dziewczęta
I miejsce- Emilia Gruchała – Węsierska – SP Borcz
II miejsce- Izabela Cymerman – SP Somonino
III miejsce- Magdalena Deja – SP Egiertowo
IV miejsce- Michalina Peta – SP Somonino
V miejsce- Alicja Gruchała – SP Egiertowo
VI miejsce- Agata Cyperska – SP Goręczyno
Chłopcy
I miejsce- Błażej Zwara - SP Borcz
II miejsce- Kamil Plichta – SP Somonino
III miejsce- Błażej Arent - SP Somonino
IV miejsce- Damian Wilkowski – SP Egiertowo
V miejsce- Gracjan Borkowski – SP Borcz
VI miejsce- Bartłomiej Jankowski – SP Egiertowo
Klasyfikacja drużynowa
1. SP Borcz
2. SP Somonino
3. SP Egiertowo
4. SP Goręczyno
Komentarze (0)