Rekordowa liczba zawodników - około 200 dorosłych na dystansach 1/4 i 1/8 oraz 70 dzieci - wzięła udział w IV edycji Triathlonu Chmielno. Najmłodsi swoje zmagania rozegrali na plaży w Chmielnie, starsi pływali w jeziorze Kłodno, jeździli na rowerze na trasie Chmielno - Zawory i biegali ulicą Grodziską.
Zobacz koniecznie pozostałe galerie z Triathlonu Chmielno 2018:
⇒ Galeria nr 2 - zdjęcia z etapu rowerowego
⇒ Galeria nr 3 - zdjęcia z biegu i mety
⇒ Galeria nr 4 - zdjęcia ze zmagań dzieci w najmłodszych kategoriach
⇒ Galeria nr 5 - zdjęcia z zawodów dzieci w starszych kategoriach
Triathlon Chmielno 2018 - wyniki
Dystans 1/8
Mężczyźni
1. Paweł Juśkiw (Gdynia) 01:04:42.95
2. Michał Wysłouch (F3Team, Gdańsk) 01:05:56.60
3. Cezary Wronka (Bike U Up / Torus Triahlon Team, Gdańsk) 01:06:14.55
4. Maksymilian Rybacki (Rybateam, Szczytniki) 01:07:37.20
5. Piotr Polański (Endure, Lębork) 01:08:18.75
Kobiety
1. Agnieszka Dudaniec Tarkowska (AMT Gdańsk / F3Team, Gdańsk) 01:17:24.55
2. Aleksandra Zabrocka (MLKS Baszta Bytów, Kościerzyna) 01:19:51.10
3. Elżbieta Sadowska (Sportevo, Gdańsk) 01:20:14.95
4. Emilia Graban (Gdańsk) 01:20:19.05
5. Iga Zaleśkiewicz (Susz) 01:20:49.35
Sztafety
1. Olimpswim - Piotr Łazaronek, Andrzej Guziński, Przemysław Szczepaniak 01:09:46.20
2. Klub Sportowy Ded - Dmitriy Yankovskiy, Evgeniy Markin, Dmitriy Zaycev 1:11.00.65
3. Rafał Dadej, Paulina Dadej, Mateusz Dadej 01:16:52.40
Dystans 1/4
Mężczyźni
1. Tomasz Spaleniak (Endure Team, Dobrzewino) 1:59.23.25
2. Rafał Wąsowski (Najmowicz Triathlon Team, Gdańsk) 2:05:19.45
3. Grzegorz Książek (Zoeller Tech, Rumia) 2:08:32.20
4. Mariusz Jurkiewicz (Kobylarnia/Bikeboys, Innowroocław) 2:10.29.10
5. Marcin Drgan (Waniewski Coaching / Car - Lex, Gdańsk) 2:11:45.85
Kobiety
1. Urszula Kafarska (Triathlon Oborniki, Poznań) 2:28:20.60
2. Kinga Lorek (MKS Truso Elbląg, Elbląg) 2:31:34.70
3. Weronika Glaubert (MKS Truso Elbląg, Elbląg) 2:33:29.65
4. Daniela Kamińska (Tczew) 2:37:53.90
5. Ludomira Wejs Arroyave (Sopot) 2:49:40.80
Sztafety
1. Mat Cars Kartuzy - Mateusz Grzebyta, Dawid Trepczyk, Paweł Klasa 2:15:28,40
2. Piękni i Młodzi - Radosław Augustyniak, Rafał Bierzke, Łukasz Stacherski 2:16:20.70
3. Calineczki - Monika Walentynowicz, Łukasz Rybiński, Piotr Łazarski 2:49:18.90
Zobacz także zdjęcia na na naszym Facebooku
Komentarze (0)