Pomorski Związek Piłki Nożnej dokonał już podziału grup na nadchodzący sezon ligowy i podał wstępnie planowane daty rozpoczęcia zmagań. Zaskoczenia mogą być dwa - po pierwsze, Gryf Goręczyno, choć początkowo wszystko wskazywało na to że się utrzymał, jednak spadł do B klasy, po drugie, przybyły dwie nowe ekipy w B klasie, bo po latach przerwy drużyny rezerw do rozgrywek zgłosiły Cartusia i Amator.
III liga – inauguracja 2/3 sierpnia
1. Unia Janikowo
2. Bałtyk Gdynia
3. Chemik Police
4. Świt Szczecin
5. Sokół Kleczew
6. Bałtyk Koszalin
7. Radunia Stężyca
8. Górnik Konin
9. Polonia Środa Wlkp.
10. Mieszko Gniezno
11. Pogoń II Szczecin
12. Gwardia Koszalin
13. Nielba Wągrowiec
14. KP Starogard Gdański
15. Grom Nowy Staw
16. KKS Kalisz
17. Kotwica Kołobrzeg
18. Jarota Jarocin
IV liga – 10/11 sierpnia
1. Gwiazda Karsin
2. Cartusia 1923 Kartuzy
3. Gedania Gdańsk
4. Lipniczanka Lipnica
5. Gryf Słupsk
6. Pogoń Lębork
7. Kaszubia Kościerzyna
8. GKS Przodkowo
9. Lechia Gdańsk
10. Jantar Ustka
11. Powiśle Dzierzgoń
12. Stolem Gniewino
13. GKS Kowale
14. KTS-K Luzino
15. Wda Lipusz
16. Wierzyca Pelplin
17. Jaguar Gdańsk
18. Arka Gdynia
Klasa okręgowa, grupa I - 15 sierpnia
1. MKS Władysławowo
2. Wietcisa Skarszewy
3. Orlęta Reda
4. Potok Pszczółki
5. Sztorm Kosakowo
6. Czarni Pruszcz Gdański
7. Bałtyk II Gdynia
8. Zenit Łęczyce
9. Sporting Leźno
10. Orzeł Trąbki Wielkie
11. Mokry Dwór
12. Błyskawica Reda Rekowo
13. GLKS Różyny
14. Sopocka AP
15. Orkan Rumia
16. GKS Kolbudy
Klasa A, grupa II - 17/18 sierpnia
1. KS Mściszewice
2. Wisła Długie Pole
3. Amator Kiełpino
4. GTS Goszyn
5. Osiczanka Osice
6. Orzeł Straszyn
7. KS Sulmin
8. GKS Sierakowice
9. Portowiec Gdańsk
10. Gedania II Gdańsk
11. Polonia Gdańsk
12. FC Gowidlino
13. GTS Trutnowy
14. GKS II Kowale
15. KS Chwaszczyno
Klasa A, grupa III - 17/18 sierpnia
1. Radunia II Stężyca
2. Styna Godziszewo
3. Jantar Pawłowo
4. Kolejarz Chojnice
5. GKS Bobowo
6. KS Skorzewo
7. Wierzyca Stara Kiszewa
8. Wda Czarna Woda
9. LKP Nowa Karczma
10. Sławek Borzechowo
11. Borowiak Czersk
12. Nowi Nowa Cerkiew
13. Agra Ostrowite
14. Santana Wielki Klincz
Klasa B, grupa II - 31 sierpnia / 1 września
1. AP KP Gdynia
2. KKS Koleczkowo
3. KP Gdynia
4. Amigo Przyjaźń
5. GKS Żukowo
6. GKS Linia
7. Pomorzanin Gdynia
8. Uks 82 Klukowo
9. Santos Gdańsk
10. Morena Gdańsk
11. Jaguar Gdańsk
12. Zaspa Gdańsk
Klasa B, grupa III - 17/18 sierpnia
1. AP GKS Kowale
2. GKS Trąbki Wielkie
3. GKS Żukowo
4. GTS Juszkowo
5. GTS Pruszcz Gdański
6. GTS Rokitnica
7. GTS Rotmanka
8. KS Grabiny Zameczek
9. Korona Cedry Małe
10. Osiczanka Osice
11. Wisła Steblewo
12. Czarni Pruszcz Gdański
13. GKS II Kolbudy
14. Sokół Ełganowo
Klasa B, grupa IV - 17/18 sierpnia
1. Zieloni Łąg
2. Gryf Goręczyno
3. Cartusia 1923 II Kartuzy
4. Słupia Sulęczyno
5. GKS II Sierakowice
6. Huragan Nowe Polaszki
7. Grom Kleszczewo
8. Orzeł Gołubie
9. Korona Rywałd
10. Ceramik Łubiana
11. Budmar Bytonia
12. Multistal System Bytonia
13. Amator II Kiełpino
Komentarze (5)
• Anonim 12.07.2019, 19:19 Zgłoś naruszenie
Brawo Gryf Goreczyno
• Hmmm 12.07.2019, 22:32 Zgłoś naruszenie
Mega interesujące . Druzyny grające zawodnikami z naszego npowiatu grają tylko w A Klasie . Cartusia i Przodkowo 4 liga ale tam zawodników z naszej gminy praktycznie nie ma . Ciakwy zespół sie szykuje w A klasie . Jesli chodzi o 4 ligę Cartusia znowu do spadku
• B. Cirocki 14.07.2019, 18:13 Zgłoś naruszenie
@Zibi
Poddział pochodzi właśnie z komunikatu Pomorskiego ZPN, który uzupełniłem o zgłoszony później Amator II. Co się nie zgadza?
• Zibi 13.07.2019, 21:04 Zgłoś naruszenie
Ciekawe skąd autor wziął ten podział grup b klasowych,nijak się to ma do nformacji na pomorski zpn
• Benio 14.07.2019, 08:41 Zgłoś naruszenie
Wielkie derby tj SIERKA vs GOWIDLINO już niedługo!