Spośród pięciu meczów ostatniego weekendu jeden szczególnie interesował zawodników i kibiców Halowej Ligi Piłki Nożnej im. Tadeusza Wesółki w Sierakowicach. Nic dziwnego, skoro mierzyły się dwie najwyżej notowane ekipy w stawce, czyli Sierpasz Sierakowice oraz K. Wenta LKS Łebunia. Zwyciężył lider i dzięki temu przybliżył się na krok do mistrzostwa - wystarczy, że wygra w ten weekend, to na kolejkę przed końcem będzie mógł świętować.
Wyniki 7. kolejki
Street Gowidlino - We - Met Futsal Club II 1:7
Kostuch Karol - Choszcz Marcin 2, Konkel Damian 3, Syldatk Hubert, Wenta Robert
K. Wenta LKS Łebunia - Sierpasz Sierakowice 2:5
Maszota Damian, Szwaba Łukasz - Gilmajster Krystian, Hinca Damian, Klaman Michał, Ustowski Filip 2
Kaszëbë Team - Sanitar System 1:4
Labuda Krzysztof - Klejna Aleksander, Klejna Dawid, Knut Robert, Stenka Piotr
Albatros Sierakowice - FC Drwale 4:4
Piepiórka Jarosław, Skierka Filip, Stolc Piotr 2 - Górniak Patryk, Gzenkowicz Wiktor, Konkel Dominik, Maszota Wiktor
Kamieniarstwo Art. Puzdrowo - Bomet Team 10:3
Damaszk Leszek, Domaros Robert, Garski Tomasz, Jóskowski Maciej 3, Kuczkowski Robert, Skrzypkowski Michał, Wolski Maciej 2 - Cirocki Radosław, Lorbiecki Joachim
Tabela
|
|
bramki |
punkty |
1 |
Sierpasz Sierakowice |
61 : 17 |
21 |
2 |
We - Met Futsal Club II |
37 : 19 |
18 |
3 |
K. Wenta LKS Łebunia |
39 : 18 |
16 |
4 |
Kamieniarstwo Art. Puzdrowo |
34 : 16 |
16 |
5 |
FC Drwale |
27 : 18 |
11 |
6 |
Sanitar System |
21 : 17 |
10 |
7 |
Street Gowidlino |
22 : 39 |
4 |
8 |
Albatros Sierakowice |
21 : 33 |
3 |
9 |
Kaszëbë Team |
13 : 40 |
3 |
10 |
Bomet Team |
18 : 61 |
0 |
Najlepsi strzelcy
16 bramek - Maszota Damian
15 bramek - Breza Patryk, Radomski Daniel
14 bramek - Konkel Damian
Klasyfikacja fair play
|
|
|
1 |
Kaszëbë Team |
- 6 |
2 |
Bomet Team |
- 6 |
3 |
Sierpasz Sierakowice |
- 9 |
4 |
K. Wenta LKS Łebunia |
- 9 |
5 |
FC Drwale |
- 21 |
6 |
Sanitar System |
- 21 |
7 |
We - Met Futsal Club II |
- 24 |
8 |
Albatros Sierakowice |
- 26 |
9 |
Street Gowidlino |
- 30 |
10 |
Kamieniarstwo Art. Puzdrowo |
- 35 |
Program 8. kolejki - 26 stycznia
14.00 K. Wenta LKS Łebunia-Kamieniarstwo Art Puzdrowo
14.45 Sierpasz Sierakowice - FC Drwale
15.30 Albatros Sierakowice - Sanitar System
16.15 Street Gowidlino - Kaszëbë Team
17.00 We - Met Futsal Club II - Bomet Team
Komentarze (3)
• Sierpaszowy 26.01.2020, 21:13 Zgłoś naruszenie
Wemet zazdrosniki a sami płacą...jakby nie płacili by nie grał !!
• Do Luiza 25.01.2020, 21:46 Zgłoś naruszenie
A Ty co zazdrościsz ??? Tez byś pewnie za 200 jechał sobie pograć.
• Luiza 24.01.2020, 15:30 Zgłoś naruszenie
Nieźle chłopaki sobie dorabiają w weekendy, w sobotę grają w Poker Stars Kartuzy a w niedzielę w Sierpaszu, mają zdrowie!!