Już po raz XX uczniowie wszystkich szkół z gminy Sierakowice wezmą udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Początek trzydniowych zmagań w lekkiej atletyce i grach zespołowych w środę na stadionie przy ul. Kubusia Puchatka.
- Jak co roku igrzyska zapoczątkuje ceremonia otwarcia, a na niej przemarsz reprezentacji szkolnych, wciągnięcie flagi olimpijskiej na maszt oraz wygłoszenie roty przysięgi. Zaproszeni goście oraz dyrektorzy szkół dokonają otwarcia, a wybitny uczeń, który w 2018 roku uzyskał najlepszy rezultat sportowy, odpali znicz olimpijski - zapowiada Marian Wnuk - Lipiński, koordynator ds. sportu w gminie Sierakowice.
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sierakowicach 2019 - program
Godzina |
Dyscyplina |
Kategoria |
|
|
|
Dzień II – środa 5 czerwca |
||
9:30 |
Ceremonia Otwarcia Igrzysk |
|
10:00 |
Eliminacje 100m |
Ch- SzP |
10:15 |
100m - eliminacje |
Dz. - SzP |
10:30 |
Skok wzwyż |
Ch – SzP. |
10:30 |
Pchniecie kulą |
Ch – SzP. |
10:30 |
800m |
Dz – SzP. |
10:30 |
Skok w dal |
Dz.- Gim. |
10:30 |
Rzut piłeczką |
Dz.- Gim. |
11:45 |
Eliminacje 100 m |
Ch-Gim |
11:30 |
Skok w dal |
Dz. - SzP |
11:30 |
1500m |
Dz.- Gim. |
12:00 |
Skok wzwyż |
Dz.- Gim. |
12:00 |
400m |
Ch – SzP. |
12:30 |
Rzut piłeczką palantową |
Ch – SzP. |
13:00 |
Finał – 100m |
Ch – Gim. |
13:00 |
Skok wzwyż |
Ch – Gim. |
13:00 |
400m |
Dz.- Gim. |
14:00 |
1500m |
Ch – Gim. |
14:30 |
Zakończenie I dnia |
|
|
|
|
Dzień II – czwartek 6 czerwca |
||
9:30 |
100m-FINAŁ |
Ch-SzP |
9:30 |
100m - FINAŁ |
Dz. - SzP |
9:30 |
Skok w dal |
Ch – SzP. |
9:30 |
Skok w dal |
Ch – Gim. |
9:30 |
Pchnięcie kulą |
Dz.- Gim. |
9:30 |
Rzut piłeczką |
Dz. – SzP. |
10:00 |
Piłka nożna |
Ch-SzP |
10:30 |
Skok w dal |
Ch – SzP. |
10:30 |
100m – eliminacje |
Dz.- Gim. |
11:00 |
400m |
Dz. - SzP |
11:00 |
Skok wzwyż |
Dz.- SzP. |
11:30 |
800m |
Dz.- Gim. |
12:00 |
4x100m |
Dz. – Gim. |
12:20 |
4x100m |
Ch - Gim. |
12:50 |
4x100m |
Dz. – SzP. |
13:10 |
4x100m |
Ch – SzP. |
13:30 |
3000m |
Ch – Gim. |
14:00 |
400m |
Ch – Gim. |
14:30 |
Zakończenie II dnia |
|
|
|
|
Dzień III – piątek 7 czerwca |
||
9:30 |
100m- FINAŁ |
Dz - Gim. |
9:30 |
Piłka nożna |
Ch – Gim. |
9:30 |
Dwa ognie |
Ch – SzP. |
9:30 |
Dwa ognie |
Dz – SzP. |
10:00 |
Dwa ognie |
Dz.- Gim. |
11:00 |
Pchnięcie kulą |
Ch – Gim. |
11:00 |
1500m |
Ch – SzP. |
11:30 |
Rzut piłeczką |
Ch – Gim. |
11:50 |
4x400m |
Dz. – Gim. |
12:10 |
4x400m |
Ch - Gim. |
12:30 |
4x400m |
Dz – SzP. |
12:50 |
4x400m |
Ch – SzP. |
13:30 |
Podsumowanie i zakończenie Igrzysk |
|
Komentarze (1)
• Uczen 04.06.2019, 07:46 Zgłoś naruszenie
K. Roznicki z F. C. Gowidlino