Dwaj reprezentanci powiatu kartuskiego w A klasie mają duże szanse na wywalczenie w tym sezonie awansu do okręgówki. To KS Mściszewice, który wygrał czwarty mecz z rzędu, tym razem w Kolbudach, a także Radunia II Stężyca, która zasilona wieloma zawodnikami z pierwszego zespołu rozbiła rywali z Nowej Karczmy aż 9:0. Obie ekipy zajmują trzecie miejsca w swoich grupach i tracą niewiele do drugich lokat, dających promocję do V ligi.
W pozostałych meczach pierwsze zwycięstwo na wiosnę odniósł Gryf, a pozostałe ekipy poniosły porażki. Wśród przegranych jest Amator, który uległ liderowi mimo gry w przewadze po meczu z czterema rzutami karnymi, z których wykorzystany został tylko jeden.
A klasa, grupa II – 22. kolejka
GKS II Kolbudy - KS Mściszewice 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Kamil Piórek (21.), 0:2 Karol Adamiuk (26.), 1:2 Kamil Krużewski (75.).
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Bartłomiej Bemowski, Maciej Grygorowicz (58. Kamil Szewczyk), Daniel Woźniak, Radosław Bakulski (46. Kewin Sidor), Dawid Łukasik, Kamil Piórek (75. Bartłomiej Wójcik), Karol Adamiuk, Kamil Gorczyca (46. Daniel Wójcik), Sebastian Hinca, Marcel Kogutowski.
Gryf Goręczyno - GKS Trąbki Wielkie 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Dawid Gliwa (11.), 2:0 Filip Tomaszuk (16.), 2:1 Mateusz Rosławski (58.), 3:1 Marcin Kolka (89.).
Gryf: Tomasz Brillowski - Dominik Niklas, Marcin Kolka, Sylwester Bielicki, Łukasz Gliwa, Dawid Gliwa, Szymon Kotłowski, Szymon Mateja, Mateusz Neubauer (46. Tomasz Flisikowski), Marek Szalewski, Filip Tomaszuk (59. Michał Regliński).
Amator Kiełpino - GTS Mokry Dwór 0:1 (0:0)
Bramka: Marcin Rendzio (55.).
Czerwona kartka: Mateusz Kopania – Mokry Dwór (63.).
Amator: Paweł Łykowski - Mariusz Mejna, Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński, Karol Kosek (56. Błażej Wróbel), Dawid Lamk, Leszek Renowski (89. Nikodem Czaja), Patryk Stalka (71. Michał Klaman), Łukasz Szymichowski, Eryk Wróbel, Mikołaj Wunsz (80. Jakub Socha).
Osiczanka Osice - KS Sulmin 3:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Rafał Prószyński (22.), 1:1 Dominik Malanowski (44.), 2:1 Dominik Malanowski (63.), 3:1 Dominik Malanowski (81.), 3:2 Kacper Wyszyński (84.).
Sulmin: Michał Peta - Piotr Kędzierski, Bartłomiej Teca, Maciej Miąskowski, Kacper Wyszyński, Dominik Wenta, Łukasz Arent (64. Szymon Rogucki), Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki (71. Artur Szymański), Karol Majchrzak, Rafał Prószyński.
GKS Żukowo - GLKS Różyny 1:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Arkadiusz Jeka (10.), 1:1 Piotr Krasowski (37.), 1:2 Arkadiusz Jeka (54.).
Żukowo: Janusz Grzybowski - Piotr Iwanowski (64. Patryk Zaborowski), Dawid Tusk (46. Alan Stencel), Michał Wąs, Daniel Kuchta, Paweł Ulenberg, Sebastian Bliźniewski (46. Jakub Wieruszewski), Damian Domaszk, Tomasz Janicki, Piotr Krasowski, Sylwester Prasek (75. Ivan Mayuk).
GKS II Sierakowice - Wisła Długie Pole 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Miłosz (38.), 1:1 Jakub Joskowski – samobójcza (68.), 1:2 Maksymilian Chlebowski (58.).
Sierakowice: Radosław Wnuk – Lipiński - Jakub Joskowski, Piotr Stenka, Tomasz Lis, Paweł Labuda (63. Seweryn Stencel), Przemysław Okuniewski (63. Damian Konkel), Damian Nikel (74. Ignacy Wolski), Łukasz Miłosz (58. Julian Wenta), Dawid Klejna, Maciej Jóskowski, Szymon Garncarz.
Sokół Ełganowo - GTS Goszyn 1:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Mokry Dwór |
21 |
50 |
60:24 |
2 |
Wisła Długie Pole |
21 |
44 |
41:35 |
3 |
KS Mściszewice |
21 |
42 |
58:29 |
4 |
GLKS Różyny |
20 |
40 |
59:28 |
5 |
GTS Goszyn |
20 |
39 |
59:28 |
6 |
Amator Kiełpino |
21 |
38 |
44:34 |
7 |
Osiczanka Osice |
21 |
30 |
38:40 |
8 |
Orzeł Straszyn |
20 |
29 |
37:32 |
9 |
Gryf Goręczyno |
20 |
28 |
46:40 |
10 |
KS Sulmin |
20 |
26 |
43:44 |
11 |
GKS II Kolbudy |
20 |
21 |
48:73 |
12 |
GKS Trąbki Wielkie |
21 |
19 |
26:43 |
13 |
Sokół Ełganowo |
21 |
18 |
22:48 |
14 |
GKS II Sierakowice |
20 |
13 |
28:49 |
15 |
GKS Żukowo |
21 |
4 |
20:82 |
A klasa, grupa III – 18. kolejka
Radunia II Stężyca - LKP Nowa Karczma 9:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Piotr Karasiński (29.), 2:0 Michał Koszałka (44.), 3:0 Krzysztof Cichosz (59.), 4:0 Krzysztof Cichosz (62.), 5:0 Aleks Hendryk (70.), 6:0 Piotr Karasiński (75.), 7:0 Adrian Polański (78.), 8:0 Krzysztof Wańdzio (83.), 9:0 Piotr Karasiński (90+1.).
Radunia: Patryk Kotłowski - Aleks Hendryk, Krzysztof Wańdzio (84. Błażej Kulwikowski), Tomasz Garski (46. Gabriel Hirsz), Michał Koszałka, Szymon Baska (71. Mateusz Juński), Krzysztof Cichosz, Kacper Górak, Piotr Karasiński, Filip Kerlin, Adrian Polański (81. Kacper Cichosz).
Wda Czarna Woda – MKP Szlachta 4:0
Styna Godziszewo - Victoria Kaliska 2:0
Wierzyca Stara Kiszewa - Brda Rytel 4:3
Jantar Pawłowo - KS Skorzewo 6:1
Kolejarz Chojnice - Meteor Pinczyn 0:2
GKS Bobowo - Korona Rywałd 7:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Meteor Pinczyn |
18 |
44 |
74:18 |
2 |
Victoria Kaliska |
18 |
42 |
63:23 |
3 |
Radunia II Stężyca |
18 |
38 |
70:25 |
4 |
Jantar Pawłowo |
18 |
38 |
49:30 |
5 |
Styna Godziszewo |
18 |
34 |
49:29 |
6 |
GKS Bobowo |
18 |
31 |
47:50 |
7 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
18 |
27 |
36:32 |
8 |
KS Skorzewo |
18 |
26 |
55:49 |
9 |
Kolejarz Chojnice |
17 |
23 |
27:37 |
10 |
MKP Szlachta |
18 |
16 |
31:59 |
11 |
Wda Czarna Woda |
18 |
14 |
27:47 |
12 |
LKP Nowa Karczma |
17 |
10 |
20:76 |
13 |
Brda Rytel |
18 |
8 |
23:44 |
14 |
Korona Rywałd |
18 |
7 |
17:69 |
⇒ Zobacz wyniki i tabele A klasy sprzed tygodnia
Komentarze (8)
• kibic Raduni 24.04.2019, 20:16 Zgłoś naruszenie
Naprawdę dużo z pierwszego zespołu naliczyłem 4 w tym rezerwowy bramkarz,a pozostałych 3 to rezerwowi w pierwszym zespole i dwóch z nich nie grali do końca zostali zmienieni
• Kibic Raduni 25.04.2019, 13:23 Zgłoś naruszenie
Też chodzę na A klasę Raduni na defensywnym gość co udaje Inieste kręci się w kółko często straty piłki ,złe podania,ogólnie gra na też porażka ta pozycja nie dla niego. Następny nabytek z Cartusi dużo pracy przed nim ,lepszy Garski .Dlatego z takim składem można wygrywać tylko z najsłabszymi w Jedyny plus Seba i Górak ,.Dwóch z pierwszej którzy przychodzą też robią różnicę.Na sparingach pojawiał się taki wysoki zawodnik na ataku panował nad piłką dobry strzał i drybling teraz go długo nie widział którzy odeszli do sąsiada grać na pewno lepiej by sobie poradzili
• kibic Raduni 25.04.2019, 13:27 Zgłoś naruszenie
Chłopaki z drugiego zespołu są mało zgrani,dużo 16 i 17 latków za rok lub dwa jak będzie jak jest to realnie w 5 lidze mogą grać z sukcesami.
• Kibic Raduni 25.04.2019, 13:28 Zgłoś naruszenie
Ucięło mi pochwała dla Ziegerta i Baski, a także stwierdzenie że napastnik nie daje rady w tym zespole
• stezyca 25.04.2019, 15:08 Zgłoś naruszenie
jedni to tylko kopnij i wiora leca. wszystkich poza stezyca bysmy wyrzucili!!!
Wszystkie komentarze...