To był weekend rozczarowań dla najlepszych ekip II grupy A klasy - żadna z czterech czołowych ekip w stawce nie odniosła zwycięstwa. Wśród nich były GKS Sierakowie, Amator Kiełpino i KS Mściszewice, które przegrały z plasującymi się kilka oczek niżej, ale mocnymi rywalami. Zwycięstwa i to bardzo okazałe odniosły za to KS Chwaszczyno i rezerwy Raduni Stężyca.
Grupa II
Polonia Gdańsk - Amator Kiełpino 1:0 (1:0)
Bramka: Robert Cichocki (38.).
Amator: Krzysztof Jeliński - Remigiusz Gac, Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński, Kacper Kiełdanowicz, Łukasz Kitowski, Michał Kitowski (81. Tomasz Lamk), Karol Kosek (16. Kacper Szczesny, 63. Mariusz Mejna), Dawid Lamk, Mateusz Miłosz, Łukasz Szymichowski (81. Piotr Stolc).
KS Mściszewice - Orzeł Straszyn 1:6 (0:3)
Bramki: 0:1 Piotr Patyna (23.), 0:2 Piotr Patyna (37.), 0:3 Mateusz Janicki (44.), 0:4 Piotr Lewandowski (52.), 0:5 Michał Banasik (54.), 0:6 Mateusz Janicki (68.), 1:6 Kamil Piórek (72.).
Czerwone kartki: Dawid Łukasik – Mściszewice (54.), Szymon Wroński – Mściszewice (64.).
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Eryk Wróbel (84. Jacek Mielewczyk), Radosław Bakulski (56. Daniel Wójcik), Bartłomiej Bemowski, Karol Adamiuk, Aleks Hillar, Sebastian Hinca, Mateusz Kozikowski (46. Szymon Wroński), Dawid Łukasik, Kamil Piórek, Kewin Sidor.
KS Chwaszczyno - FC Gowidlino 8:0 (4:0)
Bramki: 1:0 Artur Radziak (8.), 2:0 Patryk Reszka (21.), 3:0 Sebastian Gołębiewski (32.), 4:0 Jakub Bruhn (44.), 5:0 Jakub Bruhn (51.), 6:0 Karol Nikiel (60.), 7:0 Marek Krześniak (88.), 8:0 Łukasz Klein (53.).
Czerwona kartka: Kamil Bistroń – Chwaszczyno (79. - druga żółta).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Sebastian Gołębiewski (46. Łukasz Klein), Karol Nikiel, Tomasz Mroziński, Jakub Bruhn, Marek Krześniak, Łukasz Krześniak, Bartosz Kwidziński (60. Maciej Kruża), Artur Radziak (67. Filip Robakowski), Patryk Reszka (60. Kamil Bistroń), Patryk Waleczkowski.
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Marcin Choszcz, Szymon Dawidowski, Aleksander Formela (46. Krzysztof Dampc), Patryk Górniak, Damian Kolke, Jacek Konkel, Błażej Kreft (46. Mariusz Maszk), Kamil Krefta (62. Tomasz Woźniak), Rafał Reclaf, Kacper Zengerski.
GKS Sierakowice - GTS Goszyn 1:2
Szczegóły wkrótce.
Portowiec Gdańsk – GKS II Kowale 1:4
Gedania II Gdańsk - Wisła Długie Pole 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GKS Sierakowice |
10 |
24 |
48:14 |
2 |
Amator Kiełpino |
10 |
24 |
33:14 |
3 |
Gedania II Gdańsk |
10 |
20 |
29:19 |
4 |
GTS Goszyn |
9 |
19 |
26:14 |
5 |
Polonia Gdańsk |
10 |
19 |
24:18 |
6 |
KS Mściszewice |
10 |
18 |
35:22 |
7 |
Orzeł Straszyn |
9 |
16 |
21:14 |
8 |
KS Chwaszczyno |
10 |
14 |
32:24 |
9 |
FC Gowidlino |
9 |
12 |
16:24 |
10 |
Wisła Długie Pole |
10 |
11 |
19:24 |
11 |
Tres Osiczanka Osice |
9 |
10 |
17:23 |
12 |
GKS II Kowale |
9 |
4 |
13:39 |
13 |
KS Sulmin |
9 |
3 |
15:37 |
14 |
Portowiec Gdańsk |
10 |
1 |
10:52 |
Grupa III
Radunia II Stężyca - Nowi Nowa Cerkiew 10:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Bartosz Stencel (2.), 2:0 Krzysztof Cichosz (22.), 3:0 Bartosz Stencel (33.), 4:0 Krzysztof Cichosz (53.), 5:0 Karol Akerman (56.), 6:0 Karol Akerman (63.), 7:0 Maciej Stencel (65.), 8:0 Kacper Górak (70.), 9:0 Kacper Cichosz (72.), 10:0 Sebastian Mosz (85.).
Radunia: Michał Konkol - Gabriel Hirsz, Karol Akerman, Bartosz Stencel (46. Kacper Cichosz), Krzysztof Cichosz (73. Sebastian Mosz), Damian Gębiś, Filip Kerlin, Maciej Stencel, Dawid Ziegert (61. Mateusz Juński), Kacper Górak, Michał Koszałka.
Wierzyca-Larix Stara Kiszewa - Jantar Pawłowo 1:1
Santana Wielki Klincz - SNRR Borzechowo 1:1
Styna Godziszewo – LKP Nowa Karczma 3:3
Wda Czarna Woda - GKS Bobowo 0:2
Agra Ostrowite - KS Skorzewo 0:5
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
9 |
25 |
28:10 |
2 |
Radunia II Stężyca |
10 |
23 |
45:9 |
3 |
KS Skorzewo |
10 |
22 |
35:12 |
4 |
Styna Godziszewo |
10 |
19 |
20:16 |
5 |
Kolejarz Chojnice |
9 |
15 |
23:27 |
6 |
SNRR Borzechowo |
10 |
13 |
19:15 |
7 |
GKS Bobowo |
10 |
12 |
23:20 |
8 |
Nowi Nowa Cerkiew |
10 |
12 |
21:33 |
9 |
Wda Czarna Woda |
10 |
12 |
15:21 |
10 |
Agra Ostrowite |
10 |
10 |
20:32 |
11 |
Jantar Pawłowo |
10 |
10 |
14:20 |
12 |
Wierzyca Larix Stara Kiszewa |
10 |
7 |
11:27 |
13 |
Santana Wielki Klincz |
10 |
6 |
16:27 |
14 |
LKP Nowa Karczma |
10 |
5 |
20:41 |
Komentarze (3)
• Wies 22.10.2019, 17:01 Zgłoś naruszenie
Pokaż jeden tak młody zespół złożony ze swoich wychowanków w A klasie a??? Brawo Gowi!!! Zadrosnik powstań!!
• Florian 22.10.2019, 17:00 Zgłoś naruszenie
Apsik po kolei z główka?????
• Apsik 22.10.2019, 16:41 Zgłoś naruszenie
Gowidlino padło, zabrakło na meczu wikariuszka i takie są skutki, a kysz!!