Dwa zespoły z powiatu kartuskiego odniosły zwycięstwa w ostatniej kolejce A klasy. Amator wymęczył zwycięstwo w derbowym meczu z Żukowem - GKS szybko strzelił bramkę, a kiełpinianie długo czekali najpierw na wyrównanie, a potem na zwycięskiego gola, którego po wielu zmarnowanych okazjach strzelili w końcu tuż przed końcem. Też dwie bramki strzeliły rywalowi rezerwy Raduni Stężyca, nie straciły przy tym żadnej i sięgnęły po trzy punkty. Po jedynym oczku w weekend zarobiły zespoły z Sulmina i Sierakowic.
Grupa II, 26. kolejka
Amator Kiełpino - GKS Żukowo 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Piotr Krasowski (11.), 1:1 Michał Kitowski (53.), 2:1 Mariusz Mejna (87.).
Amator: Krzysztof Jeliński - Oskar Menard, Michał Kitowski, Jakub Socha (56. Eryk Wróbel), Kacper Kiełdanowicz, Mariusz Mejna, Nikodem Czaja, Sebastian Kąkol, Dawid Lamk, Leszek Renowski (84. Szymon Bluhm), Łukasz Szymichowski.
Żukowo: Janusz Grzybowski - Patryk Grohs, Daniel Kuchta, Mateusz Toszek, Paweł Ulenberg, Sebastian Bliźniewski (66. Mariusz Czerlikowski), Damian Domaszk (73. Alan Stencel), Cezary Grot, Tomasz Janicki, Piotr Krasowski (85. Ivan Mayuk), Sylwester Prasek (88. Dominik Mannischeff).
GKS II Kolbudy - KS Sulmin 4:4 (2:3)
Bramki: 0:1 Maciej Miąskowski (14.), 0:2 Kacper Wyszyński (18.), 1:2 Kamil Góra (38.), 1:3 Kacper Wyszyński (40.), 2:3 Łukasz Boroń (41.), 2:4 Rafał Prószyński (57.), 3:4 Jarosław Borek (70.), 4:4 Kamil Góra (72.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Bartłomiej Teca (90+1. Michał Klawa), Paweł Ignacek, Karol Kozłowski, Maciej Miąskowski, Kacper Wyszyński, Dominik Wenta, Łukasz Arent, Mariusz Chojnacki, Rafał Prószyński, Seweryn Wenta (82. Adam Łaszkiewicz).
Gryf Goręczyno - GLKS Różyny 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Sigda (52.).
Gryf: Marcin Kolka - Tomasz Flisikowski, Sylwester Bielicki, Karol Góra, Szymon Kotłowski, Szymon Lahuta, Szymon Mateja, Michał Regliński (62. Mateusz Neubauer), Szymon Stromski, Marek Szalewski, Filip Tomaszuk (55. Dawid Gliwa).
GKS II Sierakowice - GTS Goszyn 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Sławomir Żabiński (57.), 1:1 Szymon Miotk (85.).
Sierakowice: Radosław Wnuk – Lipiński - Piotr Żybko (55. Szymon Miotk), Julian Wenta (70. Dawid Klejna), Piotr Stenka, Maciej Lis, Tomasz Lis, Przemysław Okuniewski, Aleksander Mróz (61. Robert Domaros), Łukasz Miłosz, Maciej Jóskowski, Szymon Garncarz.
Wisła Długie Pole - GKS Trąbki Wielkie 10:1
Orzeł Straszyn - GTS Mokry Dwór 2:1
Sokół Ełganowo - Osiczanka Osice 1:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Mokry Dwór |
25 |
57 |
69:28 |
2 |
GLKS Różyny |
24 |
52 |
71:33 |
3 |
KS Mściszewice |
24 |
49 |
68:32 |
4 |
Wisła Długie Pole |
24 |
47 |
53:42 |
5 |
GTS Goszyn |
24 |
44 |
62:31 |
6 |
Amator Kiełpino |
25 |
44 |
53:44 |
7 |
Orzeł Straszyn |
24 |
39 |
45:36 |
8 |
Osiczanka Osice |
24 |
36 |
49:46 |
9 |
KS Sulmin |
24 |
33 |
53:52 |
10 |
Gryf Goręczyno |
24 |
29 |
47:46 |
11 |
GKS II Kolbudy |
24 |
28 |
59:84 |
12 |
GKS Trąbki Wielkie |
25 |
19 |
29:62 |
13 |
Sokół Ełganowo |
25 |
18 |
25:58 |
14 |
GKS II Sierakowice |
24 |
18 |
32:55 |
15 |
GKS Żukowo |
24 |
7 |
26:92 |
Grupa III, kolejka 22
Radunia II Stężyca - Kolejarz Chojnice 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Toda - samobójcza (50.), 2:0 Gabriel Hirsz (67.).
Radunia: Sebastian Turzyński - Aleks Hendryk, Gabriel Hirsz, Krzysztof Wańdzio, Mateusz Juński (60. Tomasz Garski), Kacper Cichosz, Michał Koszałka, Krzysztof Cichosz (60. Szymon Baska), Kacper Górak (85. Błażej Kulwikowski), Filip Kerlin, Dawid Ziegert (86. Sebastian Mosz).
MKP Szlachta – LKP Nowa Karczma 3:1
Styna Godziszewo - Brda Rytel 4:1
Wierzyca Stara Kiszewa - Meteor Pinczyn 0:3
Wda Czarna Woda - KS Skorzewo 2:2
GKS Bobowo - Jantar Pawłowo 2:2
Victoria Kaliska - Korona Rywałd 6:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Meteor Pinczyn |
22 |
56 |
91:18 |
2 |
Victoria Kaliska |
22 |
54 |
81:29 |
3 |
Styna Godziszewo |
22 |
44 |
60:34 |
4 |
Radunia II Stężyca |
22 |
44 |
77:32 |
5 |
Jantar Pawłowo |
22 |
41 |
53:41 |
6 |
KS Skorzewo |
22 |
33 |
69:60 |
7 |
GKS Bobowo |
22 |
33 |
53:63 |
8 |
Wierzyca Stara Kiszewo |
22 |
28 |
42:46 |
9 |
Kolejarz Chojnice |
22 |
28 |
35:46 |
10 |
Wda Czarna Wody |
22 |
24 |
40:54 |
11 |
MKP Szlachta |
22 |
19 |
40:70 |
12 |
LKP Nowa Karczma |
22 |
13 |
30:94 |
13 |
Brda Rytel |
22 |
11 |
31:58 |
14 |
Korona Rywałd |
22 |
11 |
23:80 |
Komentarze (0)