Nie było niespodzianki w derbach B klasy w Gowidlinie, w których miejscowy FC pokonał ostatnią w tabeli Słupię Sulęczyno. Goście długo byli w grze, ale hat trick Kacpra Zengerskiego skompletowany w niespełna dziesięć minut rozwiał ich nadzieje. W innym meczu tej grupy Orzeł Gołubie nie dal rady Huraganowi Nowe Polaszki. W I grupie kolejny mecz wygrał KS Chwaszczyno i wdrapał się na pozycję wicelidera, loty obniża za to Amigo, które po remisie spadło na piątą pozycję. Drugi mecz w sezonie wygrał GKS II Żukowo, rozbijając na wyjeździe Zaspę Gdańsk.
B klasa, grupa II
Zaspa Gdańsk – GKS II Żukowo 2:6 (2:4)
Bramki: 0:1 Krzysztof Sidor (11.), 0:2 Finbar Harrington (19.), 0:3 Finbar Harrington (25.), 0:4 Krzysztof Sidor (28.), 1:4 Marcin Lewandowski (36.), 2:4 Marcin Lewandowski (40.), 2:5 Tomasz Chrupek (83.), 2:6 Finbar Harrington (90+2.).
Żukowo: Adam Wróbel - Tomasz Chrupek, Malik Guller (17. Patryk Teca), Finbar Harrington, Ryszard Miotk, Wojciech Poroszewski (73. Adam Sleziński), Michał Sidor, Krzysztof Sidor, Piotr Winiarz, Przemysław Wojciechowski, Rafał Wrzeszcz.
Amigo Przyjaźń - Celtic Reda 1:1 (1:0)
Bramki: 0:1 Mateusz Białk (35.), 1:1 Grzegorz Szyrowski (55.).
Amigo: Marcin Papis - Grzegorz Choszcz, Mateusz Hirsz, Damian Jurczak, Michał Kostuch, Damian Nowakiewicz, Sebastian Szymański, Grzegorz Szyrowski, Łukasz Toporski, Sebastian Żołnowski, Bartłomiej Żołnowski.
Sztorm II Mosty – KS Chwaszczyno 0:1 (0:1)
Bramka: Łukasz Klein (63.).
Chwaszczyno: Jakub Grzywacz - Sebastian Gołębiewski (81. Adrian Król), Daniel Langowski (71. Wojciech Herka), Kamil Bistroń, Łukasz Krześniak, Marek Krześniak, Bartosz Kwidziński, Artur Radziak, Patryk Reszka (57. Łukasz Klein), Patryk Sendecki, Kamil Stawiarski (75. Marek Liszewski).
OKS Janowo - Jaguar II Gdańsk 2:5
Pomorzanin Gdynia - KP Gdynia 4:0
UKS 82 Klukowo - Morena Gdańsk 1:4
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Jaguar II Gdańsk |
10 |
63:21 |
25 |
2 |
KS Chwaszczyno |
10 |
26:11 |
22 |
3 |
OKS Janowo |
10 |
46:17 |
21 |
4 |
Celtic Reda |
10 |
29:16 |
20 |
5 |
Amigo Przyjaźń |
10 |
25:19 |
20 |
6 |
Pomorzanin Gdynia |
9 |
22:14 |
14 |
7 |
KP Gdynia |
10 |
22:33 |
13 |
8 |
Zaspa Gdańsk |
10 |
25:36 |
11 |
9 |
Morena Gdańsk |
9 |
19:31 |
10 |
10 |
Sztorm II Mosty |
10 |
22:32 |
6 |
11 |
GKS II Żukowo |
10 |
16:50 |
6 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
10 |
9:38 |
3 |
B klasa, grupa IV
FC Gowidlino - Słupia Sulęczyno 5:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Szymon Dawidowski (27.), 2:0 Rafał Reclaf (33.), 2:1 Krzysztof Stenka (58.), 3:1 Kacper Zengerski (81.), 4:1 Kacper Zengerski (85.), 5:1 Kacper Zengerski (90.).
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Krzysztof Dampc (74. Piotr Wróblewski), Szymon Dawidowski (74. Aleksander Formela), Jacek Konkel, Kamil Krefta, Mariusz Naczk (88. Mariusz Maszk), Kamil Wenta (88. Robert Gliszczyński), Rafał Reclaf, Karol Reclaw, Jarosław Wenta, Kacper Zengerski.
Słupia: Patryk Zielonka (55. Michał Jereczek), Przemysław Toruńczak (60. Jakub Makurat), Szymon Wilma, Filip Orlikowski, Krzysztof Klasa, Krzysztof Bronk, Adam Gostkowski, Waldemar Hinc, Szymon Hinc, Andrzej Kreft (82. Marcin Jeliński), Krzysztof Stenka.
Huragan Nowe Polaszki - Orzeł Gołubie 3:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Damian Gronda (12.), 1:1 Maciej Draber (14.), 1:2 Dawid Wiczkowski (17.), 2:2 Maciej Draber (50.), 3:2 Maciej Knuth (81.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Dominik Kulwikowski, Tadeusz Cyman, Damian Gronda (87. Karol Olszewski), Radosław Kabała, Michał Mejer, Kamil Puzdrowski (87. Szymon Julke), Damian Regliński, Dawid Wiczkowski, Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach.
Multistal System Bytonia - Santana Wielki Klincz 1:1
Ceramik Łubiana - Budmar Bytonia 5:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Santana Wielki Klincz |
7 |
20:7 |
17 |
2 |
FC Gowidlino |
7 |
20:8 |
16 |
3 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 |
14:16 |
12 |
4 |
Orzeł Gołubie |
7 |
14:11 |
12 |
5 |
MultiStal System Bytonia |
7 |
18:16 |
11 |
6 |
Grom Kleszczewo |
7 |
11:12 |
9 |
7 |
Ceramik Łubiana |
8 |
13:18 |
9 |
8 |
Budmar Bytonia |
8 |
17:20 |
9 |
9 |
Słupia Sulęczyno |
7 |
9:28 |
1 |
Komentarze (2)
• B. Cirocki 02.11.2018, 09:35 Zgłoś naruszenie
Dzięki, poprawione.
• ... 02.11.2018, 09:33 Zgłoś naruszenie
Fajny skład Gowidlino .
2x Arkadiusz Kolke , i graliscie w 12 .