Amigo Przyjaźń to na starcie sezonu najlepszy z reprezentantów powiatu kartuskiego w B klasie. Podopieczni Michała Kostucha na inaugurację pokonali zaspę, a w drugiej kolejce rozgromili aż 7:0 Pomorzanina, po m.in. hat tricku Sebastiana Szymańskiego. W drugiej serii meczów wygrały też zespołu z Żukowa oraz Gołubia i dla obu ekip były to premierowe punkty w sezonie.
B klasa, grupa II – 2. kolejka
KS Chwaszczyno – Jaguar II Gdańsk 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Kacper Bladowski (39.), 0:2 Marcin Felski (65.), 0:3 Kacper Bladowski (81.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Daniel Langowski (64. Wojciech Herka), Karol Cieślik (55. Patryk Reszka), Łukasz Klein (46. Sebastian Gołębiewski), Łukasz Krześniak, Marek Krześniak, Bartosz Kwidziński, Artur Radziak (71. Adrian Król), Patryk Sendecki, Kamil Stawiarski, Patryk Waleczkowski (77. Marek Liszewski).
GKS II Żukowo - Pomorzanin Gdynia 1:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Chrupek (85.).
Żukowo: Adam Wróbel - Cezary Grot, Maciej Celiński – Jakubowicz, Tomasz Chrupek, Malik Guller (46. Rafał Wrzeszcz), Finbar Harrington, Ryszard Miotk (60. Jarosław Jurczak), Tomasz Nowosad, Michał Sidor, Krzysztof Sidor, Adam Sleziński (14. Patryk Teca).
Amigo Przyjaźń - KP Gdynia 7:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Kamil Skierka (7.), 2:0 Sebastian Żołnowski (20.), 3:0 Damian Jurczak (44.), 4:0 Sebastian Żołnowski (49.), 5:0 Sebastian Szymański (60.), 6:0 Sebastian Szymański (65.), 7:0 Sebastian Szymański (80.).
Amigo: Marcin Papis - Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Damian Nowakiewicz, Kamil Skierka, Mateusz Socha, Sebastian Szymański, Grzegorz Szyrowski (81. Michał Kostuch), Łukasz Toporski (71. Sławomir Oborski), Sebastian Żołnowski, Bartłomiej Żołnowski.
Morena Gdańsk - OKS Janowo 0:8
Zaspa Gdańsk - UKS 82 Klukowo 2:0
Celtic Reda - Sztorm II Mosty 4:1
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Jaguar II Gdańsk |
2 |
10:1 |
6 |
2 |
Amigo Przyjaźń |
2 |
10:2 |
6 |
3 |
Celtic Reda |
2 |
6:1 |
6 |
4 |
Sztorm II Mosty |
2 |
9:4 |
3 |
5 |
KS Chwaszczyno |
2 |
3:3 |
3 |
6 |
Zaspa Gdańsk |
2 |
4:3 |
3 |
7 |
OKS Janowo |
2 |
8:3 |
3 |
8 |
GKS II Żukowo |
2 |
1:8 |
3 |
9 |
Pomorzanin Gdynia |
1 |
0:1 |
0 |
10 |
UKS 82 Klukowo |
2 |
0:4 |
0 |
11 |
Morena Gdańsk |
1 |
0:8 |
0 |
12 |
KP Gdynia |
2 |
1:14 |
0 |
B klasa, grupa IV – 2. kolejka
Multistal System Bytonia - FC Gowidlino 2:2
Bramki: 1:0 Tomasz Gostkowski (1.), 1:1 Damian Kolke (44.), 1:2 Damian Kolke (54.), 2:2 Remigiusz Otta (71.).
Czerwona kartka: Damian Kolke (po meczu)
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Szymon Dawidowski (46. Błażej Kreft), Aleksander Formela (73. Piotr Cybulla), Paweł Kolke, Damian Kolke, Jacek Konkel, Kamil Krefta, Tadeusz Naczk, Mariusz Naczk, Rafał Reclaf, Kacper Zengerski.
Orzeł Gołubie - Grom Kleszczewo 1:0 (1:0)
Bramka: Robert Jereczek (9.).
Czerwona kartka: Piotr Zaborowski – Orzeł (76. - druga żółta).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Błażej Dąbrowski (61. Dominik Niklas), Łukasz Stefański, Robert Jereczek (61. Damian Regliński), Lucjan Jóskowski, Michał Mejer (72. Damian Gronda), Kamil Puzdrowski, Krzysztof Setny (88. Mateusz Cyman), Dawid Wiczkowski, Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach.
Santana Wielki Klincz - Ceramik Łubiana 4:0
Huragan Nowe Polaszki - Budmar Bytonia 1:4
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Santana Wielki Klincz |
2 |
7:2 |
6 |
2 |
FC Gowidlino |
2 |
5:3 |
4 |
3 |
MultiStal System Bytonia |
2 |
6:5 |
4 |
4 |
Ceramik Łubiana |
2 |
3:4 |
3 |
5 |
Orzeł Gołubie |
2 |
2:3 |
3 |
6 |
GTS Przywidz |
0 |
0:0 |
0 |
7 |
Budmar Bytonia |
0 |
0:0 |
0 |
8 |
Huragan Nowe Polaszki |
1 |
3:4 |
0 |
9 |
Grom Kleszczewo |
2 |
2:4 |
0 |
10 |
Słupia Sulęczyno |
1 |
0:3 |
0 |
Komentarze (0)