Trzecie w sezonie zwycięstwo w 4. kolejce B klasy odniósł FC Gowidlino i liderem IV grupy B klasy. Pierwsze punkty zgubiło Amigo Przyjaźń, które w derbach gminy Żukowo zremisowało bezbramkowo z Chwaszczynem i jest drugie w tabeli grupy II. Porażek doznały rezerwy GKS-u Żukowo i Słupia Sulęczyno.
Grupa II
Amigo Przyjaźń - KS Chwaszczyno 0:0
Amigo: Marcin Papis - Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Damian Nowakiewicz, Kamil Skierka, Mateusz Socha (72. Michał Kostuch), Sebastian Szymański, Grzegorz Szyrowski (66. Ireneusz Skrzyński), Łukasz Toporski (73. Mateusz Połom), Sebastian Żołnowski, Bartłomiej Żołnowski.
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Sebastian Gołębiewski (59. Kamil Stawiarski), Daniel Langowski (77. Marek Liszewski), Kamil Bistroń, Wojciech Herka (63. Patryk Reszka), Łukasz Klein (66. Patryk Waleczkowski), Łukasz Krześniak, Marek Krześniak, Bartosz Kwidziński, Artur Radziak, Patryk Sendecki.
GKS II Żukowo – Jaguar II Gdańsk 3:12 (3:5)
Bramki: 0:1 Michael Buraczewski (8.), 1:1 Tomasz Bogucki (22.), 1:2 Marcin Felski (33.), 2:2 Tomasz Chrupek (36.), 2:3 Michael Buraczewski (36.), 2:4 Michael Buraczewski (39.), 2:5 Michał Połomski (44.), 3:5 Tomasz Chrupek (45.), 3:6 Jakub Roda (47.), 3:7 Marcin Felski (58.), 3:8 Maciek Szary (65.), 3:9 Michael Buraczewski (82.), 3:10 Michael Buraczewski (84.), 3:11 Maciej Borowicz (86.), 3:12 Marcin Felski (89.).
Żukowo: Adam Wróbel (46. Adam Wojtyłowicz) - Tomasz Bogucki, Tomasz Chrupek, Malik Guller, Wojciech Poroszewski, Michał Sidor, Krzysztof Sidor, Adam Sleziński, Radosław Teca, Patryk Teca, Rafał Wrzeszcz (4. Szymon Szepelowski).
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Jaguar II Gdańsk |
4 |
30:6 |
12 |
2 |
Amigo Przyjaźń |
4 |
12:3 |
10 |
3 |
Celtic Reda |
4 |
14:7 |
10 |
4 |
OKS Janowo |
4 |
18:7 |
6 |
5 |
Sztorm II Mosty |
4 |
16:10 |
6 |
6 |
KP Gdynia |
4 |
9:19 |
4 |
7 |
Zaspa Gdańsk |
4 |
7:9 |
4 |
8 |
KS Chwaszczyno |
4 |
4:7 |
4 |
9 |
UKS 82 Klukowo |
4 |
6:9 |
3 |
10 |
GKS II Żukowo |
4 |
4:28 |
3 |
11 |
Pomorzanin Gdynia |
3 |
6:7 |
2 |
12 |
Morena Gdańsk |
3 |
6:20 |
1 |
Grupa IV
Słupia Sulęczyno – Budmar Bytonia 2:4 (1:1)
Bramki: 1:0 Szymon Wilma (22.), 1:1 Tomasz Rozkwitalski (44.), 2:1 Andrzej Kreft (57.), 2:2 Konrad Łabuński (62.), 2:3 Tomasz Rozkwitalski (82.), 2:4 Przemysław Wełmiński (90.).
Słupia: Patryk Zielonka (75. Michał Jereczek) - Dawid Kulas, Przemysław Toruńczak (65. Mariusz Gostkowski), Szymon Wilma, Filip Orlikowski, Krzysztof Klasa (52. Marcin Jeliński), Krzysztof Bronk, Adam Gostkowski, Szymon Hinc, Andrzej Kreft, Krzysztof Stenka.
FC Gowidlino – Grom Kleszczewo 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Tadeusz Naczk (16.), 2:0 Mariusz Naczk (62.), 3:0 Kacper Zengerski (88.).
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Szymon Dawidowski (38. Aleksander Formela), Patryk Górniak, Jacek Konkel, Błażej Kreft (46. Paweł Kolke), Kamil Krefta, Tadeusz Naczk (77. Piotr Cybulla), Mariusz Naczk (69. Ireneusz Bulczak), Kamil Wenta (46. Rafał Reclaf), Jarosław Wenta, Kacper Zengerski.
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
FC Gowidlino |
4 |
11:4 |
10 |
2 |
Budmar Bytonia |
3 |
13:3 |
9 |
3 |
MultiStal System Bytonia |
4 |
9:8 |
7 |
4 |
Santana Wielki Klincz |
2 |
7:2 |
6 |
5 |
Orzeł Gołubie |
3 |
5:3 |
6 |
6 |
Grom Kleszczewo |
4 |
3:7 |
3 |
7 |
Huragan Nowe Polaszki |
4 |
7:12 |
3 |
8 |
Ceramik Łubiana |
4 |
5:10 |
3 |
9 |
Słupia Sulęczyno |
2 |
2:7 |
0 |
10 |
GTS Przywidz |
2 |
1:7 |
0 |
Komentarze (0)