Porażka lidera z Sierakowic, dopiero druga w kończącym się sezonie, była najgłośniejszym wynikiem minionej kolejki B klasy. Sprawdzą sensacji był ostatni w tabeli GKS II Żukowo, który pokonał swojego imiennika 3:2, a zwycięskiego gola chwilę przed ostatnim gwizdkiem zdobył Tomasz Chrupek. Potknięć uniknęły pozostałe zespoły z czołówki, dlatego w walce o awans wciąż są Chwaszczyno, Goręczyno i Stężyca. Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki.
B klasa, grupa IV - wyniki 19. kolejki
GKS II Żukowo – GKS II Sierakowice 3:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Tomasz Nowosad (12.), 1:1 Dawid Klejna (41.), 1:2 Robert Damian Konkel (55.), 2:2 Krzysztof Sidor (67.), 3:2 Tomasz Chrupek (87.).
Żukowo: Adam Wróbel - Maciej Sosnowski, Przemysław Wojciechowski, Krzysztof Sidor, Tomasz Nowosad, Tomasz Lamk, Maciej Celiński - Jakubowicz (57. Wojciech Poroszewski), Tomasz Bogucki (62. Patryk Teca), Tomasz Chrupek, Finbar Harrington (46. Ryszard Miotk), Malik Guller (22. Rafał Wrzeszcz).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Maciej Lis (46. Grzegorz Walkusz), Maciej Jóskowski, Aleksander Mróz, Krystian Gilmajster, Piotr Stenka, Tomasz Lis, Dawid Klejna (64. Robert Domaros), Przemysław Okuniewski, Szymon Garncarz, Robert Damian Konkel.
FC Gowidlino – Gryf Goręczyno 1:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Dawid Gliwa (5.), 0:2 Arkadiusz Elas (65.), 1:2 Ireneusz Bulczak (75.), 1:3 Patryk Drążkiewicz (77.), 1:4 Błażej Kluge (86.).
Gowidlino: Łukasz Czapiewski - Aleksander Formela (72. Karol Stencel), Piotr Cybulla (46. Ireneusz Bulczak), Fabian Lewna, Szymon Dawidowski, Rafał Reclaf, Mariusz Naczk, Tadeusz Naczk, Kamil Krefta, Jacek Konkel (46. Przemysław Bulczak, 46. Krzysztof Dampc), Jakub Różnicki.
Goręczyno: Tomasz Brillowski - Sylwester Bielicki, Dawid Gliwa (71. Marek Sawa), Kacper Ostoja - Lniski (87. Piotr Richert), Szymon Stromski, Patryk Drążkiewicz, Radosław Kostka, Łukasz Gliwa, Paweł Radomski, Błażej Kluge, Arkadiusz Elas.
Amigo Przyjaźń – Radunia II Stężyca 0:6 (0:2)
Bramki: 0:1 Krzysztof Cichosz (14.), 0:2 Jordan Szulist (31.), 0:3 Emanuel Domaschke (57.), 0:4 Krzysztof Cichosz (70.), 0:5 Jeremiasz Kulwikowski (79.), 0:6 Szymon Baska (81.).
Amigo: Marcin Papis - Krzysztof Młyński, Sławomir Oborski (46. Patryk Borowski), Łukasz Toporski, Krzysztof Makurat (82. Michał Kostuch), Bartłomiej Żołnowski, Ireneusz Skrzyński, Mateusz Socha (38. Maciej Hirsz), Damian Nowakiewicz, Grzegorz Szyrowski (58. Patryk Kunkel), Grzegorz Choszcz.
Radunia: Sebastian Turzyński - Aron Formela, Jordan Szulist (63. Szymon Baska), Krzysztof Cichosz), Jeremiasz Kulwikowski, Kacper Górak, Emanuel Domaschke, Przemysław Szulfer, Adam Skierkowski, Ariel Lubiński (58. Michał Koszałka), Filip Kerlin (78. Mateusz Odya).
Orzeł Gołubie – GTS Przywidz 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Lucjan Jóskowski (14.), 1:1 Kamil Poniatowski (52.).
Orzeł: Dominik Niklas - Radosław Kabała, Lucjan Jóskowski, Piotr Zaborowski, Damian Regliński, Szymon Julke (70. Mateusz Cyman), Robert Jereczek, Kamil Puzdrowski, Tadeusz Cyman, Mateusz Bucior, Robert Niklas.
Przywidz: Adrian Bobrowski - Filip Małek, Kamil Poniatowski, Adam Rohde (46. Tomasz Pelowski), Robert Duraj, Daniel Flisikowski, Rafał Wiśniewski, Krzysztof Lasota, Adam Czerwionka, Łukasz Bajan, Oliwier Przygoda.
Huragan Nowe Polaszki – KS Chwaszczyno 0:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Kamil Bistroń (78.), 0:2 Kamil Bistroń (90.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Łukasz Klein, Kamil Bistroń, Andrzej Sirocki, Artur Radziak (46. Kamil Stawiarski), Karol Cieślik, Patryk Reszka, Bartosz Kwidziński, Patryk Sendecki (46. Marek Krześniak), Łukasz Krześniak, Adrian Król (59. Seweryn Świderski).
Tabela po 19. kolejce
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
GKS II Sierakowice |
17 |
43:16 |
41 |
2 |
KS Chwaszczyno |
18 |
41:17 |
37 |
3 |
Gryf Goręczyno |
17 |
36:19 |
36 |
4 |
Radunia II Stężyca |
17 |
54:19 |
35 |
5 |
Huragan Nowe Polaszki |
17 |
28:27 |
25 |
6 |
FC Gowidlino |
16 |
49:38 |
25 |
7 |
Orzeł Gołubie |
16 |
31:22 |
22 |
8 |
GTS Przywidz |
19 |
23:47 |
16 |
9 |
Amigo Przyjaźń |
18 |
25:44 |
14 |
10 |
Słupia Sulęczyno |
17 |
28:58 |
14 |
11 |
GKS II Żukowo |
18 |
23:74 |
8 |
⇒ Sprawdź wyniki poprzedniej kolejki B klasy
Komentarze (8)
• SIERKA 01.06.2018, 13:00 Zgłoś naruszenie
"nie pisze" tylko "co jest napisane " - tam nikt nie siedzi i nie pisze .
POZDRAWIAM
• Lubczyk 01.06.2018, 15:22 Zgłoś naruszenie
To Dobek nie łapie się nawet do B-klasy Raduni, spada coraz niżej.
• Wiechuuu 01.06.2018, 20:36 Zgłoś naruszenie
Poprostu kolejny przekrencik sierki ktora z tego slynie !!!
• do sierka 01.06.2018, 10:13 Zgłoś naruszenie
Zobacz w protokole co pisze na łączy nas piłka!!!
• sierka 01.06.2018, 10:05 Zgłoś naruszenie
GKS II SIERAKOWICE - trzelec gola to DAMIAN KONKEL a nie Robert
• ktoś 17.10.2019, 00:05 Zgłoś naruszenie
Patryk Drążkiewicz
• ........... 01.06.2018, 11:16 Zgłoś naruszenie
Te protokoły trzeba z należytą uwagą wypełniać wtedy błędy się nie pojawiają!!
• B. Cirocki 01.06.2018, 10:35 Zgłoś naruszenie
W protokole meczowym w ekstranecie jest Robert, ale często zdarzają się tam błędy więc poprawiłem na Damiana. Pozdrawiam