Szósty kolejny mecz w B klasie wygrało FC Gowidlino. Reprezentanci gminy Sierakowice pewnie pokonali Huragan Nowe Polaszki i umocnili się na pozycji lidera IV grupy. Na drugim skraju tabeli jest Słupia Sulęczyno, która wygrała pierwszy mecz w sezonie z Budmarem Bytonią, zwyciężył też Orzeł Gołubie. W grupie II po trzy punkty zgarnęły KS Chwaszczyno i Amigo Przyjaźń, dzięki czemu awansowały odpowiednio na 2. i 3. miejsce w tabeli. Z "naszych" przegrał tylko GKS II Żukowo, rozgromiony przez OKS Janowo.
B klasa, grupa II – 14. kolejka
KS Chwaszczyno - KP Gdynia 3:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Andrii Nevkrytyi (7.), 2:0 Bartosz Kwidziński (22.), 3:0 Andrii Nevkrytyi (35.), 3:1 Maciej Śmiejkowski (88.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Andrii Nevkrytyi, Jakub Bruhn (61. Dawid Karczewski), Sebastian Gołębiewski (72. Łukasz Klein), Adrian Król (61. Patryk Waleczkowski), Łukasz Krześniak, Marek Krześniak, Bartosz Kwidziński, Artur Radziak, Patryk Reszka (67. Karol Cieślik, 73. Marek Liszewski), Patryk Sendecki.
GKS II Żukowo - OKS Janowo 1:6 (0:5)
Bramki: 0:1 Arkadiusz Byczkowski (3.), 0:2 Przemysław Paliga (19.), 0:3 Przemysław Paliga (26.), 0:4 Paweł Fopka (34.), 0:5 Grzegorz Włodarski (35.), 0:6 Paweł Fopka (53.), 1:6 Tomasz Chrupek (65.).
Żukowo: Maciej Korabiewski - Henryk Hirsz, Dawid Szadaj, Przemysław Wojciechowski, Patryk Teca, Janusz Biankowski, Tomasz Chrupek, Tomasz Nowosad, Łukasz Pawlicki, Krzysztof Sidor, Rafał Wrzeszcz (46. Adam Sleziński).
Amigo Przyjaźń - US 82 Klukowo 3:2 (1:2)
Bramki: 1:0 Sebastian Żołnowski (21.), 1:1 Adam Furman (22.), 1:2 Wojciech Petryński (36.), 2:2 Ireneusz Skrzyński (64.), 3:2 Adrian Skierka (74.).
Amigo: Mateusz Socha - Bartosz Choszcz (62. Adrian Skierka), Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak (79. Mateusz Hirsz), Damian Nowakiewicz, Mateusz Połom, Sebastian Szymański, Grzegorz Szyrowski (46. Ireneusz Skrzyński), Łukasz Toporski, Sebastian Żołnowski, Bartłomiej Żołnowski.
Celtic Reda - Pomorzanin Gdynia 4:7
Zaspa Gdańsk - Sztorm II Kosakowo 2:6
Morena Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 3:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
OKS Janowo |
14 |
33 |
76:22 |
2 |
KS Chwaszczyno |
14 |
31 |
37:16 |
3 |
Amigo Przyjaźń |
14 |
30 |
37:24 |
4 |
Celtic Reda |
14 |
29 |
50:25 |
5 |
Jaguar II Gdańsk |
14 |
29 |
73:32 |
6 |
Pomorzanin Gdynia |
15 |
26 |
48:30 |
7 |
Zaspa Gdańsk |
15 |
20 |
36:58 |
8 |
Sztorm II Kosakowo |
15 |
15 |
38:42 |
9 |
KP Gdynia |
14 |
13 |
27:48 |
10 |
Morena Gdańsk |
14 |
13 |
28:64 |
11 |
GKS II Żukowo |
14 |
9 |
18:63 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
15 |
3 |
15:59 |
B klasa, grupa IV – 14. kolejka
Huragan Nowe Polaszki - FC Gowidlino 0:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Kacper Zengerski (3.), 0:2 Mariusz Naczk (38.), 0:3 Marcin Krefta (40.).
Czerwona kartka: Arkadiusz Majkowski – Huragan (66.).
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Kamil Wenta (46. Aleksander Formela), Szymon Dawidowski (56. Damian Kolke), Patryk Górniak, Jacek Konkel, Kamil Krefta, Marcin Krefta (55. Krzysztof Dampc), Mariusz Naczk, Rafał Reclaf, Jarosław Wenta, Kacper Zengerski.
Orzeł Gołubie - Ceramik Łubiana 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Radosław Kabała (36.), 2:0 Dawid Wiczkowski (69.), 2:1 Łukasz Bober (79.), 3:1 Damian Gronda (89.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Paweł Radomski, Mateusz Bucior, Mateusz Cyman, Damian Gronda, Lucjan Jóskowski, Radosław Kabała, Krzysztof Setny (67. Robert Jereczek), Dawid Wiczkowski, Patrycjusz Zarach, Marcin Zarach.
Budmar Bytonia – Słupia Sulęczyno 2:4 (1:3)
Bramki: 0:1 Adam Gostkowski (2.), 1:1 Przemysław Wełmiński (7.), 1:2 Krzysztof Stenka (40.), 1:3 Waldemar Hinc (43.), 2:3 Łukasz Zapotoczny (46.), 2:4 Krzysztof Stenka (90+2.).
Słupia: Michał Jereczek - Sebastian Stencel, Dawid Zander, Tomasz Kreft, Przemysław Toruńczak (86. Marcin Jeliński), Filip Orlikowski, Krzysztof Klasa (90+3. Bartłomiej Labuda), Adam Gostkowski, Waldemar Hinc (83. Dawid Kulas), Szymon Hinc, Krzysztof Stenka.
Multistal System Bytonia - KS Grom Kleszczewo 4:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
FC Gowidlino |
11 |
28 |
34:10 |
2 |
Santana Wielki Klincz |
10 |
23 |
32:11 |
3 |
Orzeł Gołubie |
11 |
18 |
20:18 |
4 |
Huragan Nowe Polaszki |
11 |
16 |
23:22 |
5 |
MultiStal System Bytonia |
11 |
15 |
25:27 |
6 |
Grom Kleszczewo |
11 |
13 |
16:23 |
7 |
Ceramik Łubiana |
11 |
12 |
18:26 |
8 |
Budmar Bytonia |
10 |
9 |
21:32 |
9 |
Słupia Sulęczyno |
10 |
5 |
14:34 |
Komentarze (2)
• B. Cirocki 17.04.2019, 12:25 Zgłoś naruszenie
Poprawione, dzięki.
• MTC 17.04.2019, 11:41 Zgłoś naruszenie
Słupia przerwała serię meczów bez porażki?