Po ostatnim weekendzie w B klasie na szczególne wyróżnienie zasłużyła Słupia Sulęczyno. Zespół Aureliusza Kosmacińskiego, choć zebrał tylko dziesięciu zawodników, to ambitnie pojechał na mecz do Bytonii. I zagrał tam świetnie - w trzeciej sekundzie meczu Kamil Śledziewski zdobył gola strzałem z połowy boiska, w trzeciej minucie na 2:0 podwyższył Sebastian Stencel, a całe spotkanie drużyna z Sulęczyna wygrała 5:1. To najwyższy triumf zespołu od dwóch lat, dzięki niemu sulęczynianie plasują się w środku stawki i maja na koncie już dwa razy więcej punktów niż w całym poprzednim sezonie. Z ekip z powiatu w ostatni weekend wygrały też Amigo Przyjaźń, Gryf Goręczyno i Orzeł Gołubie.
Grupa II
Amigo Przyjaźń - UKS 82 Klukowo 4:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Damian Jurczak (30.), 2:0 Adrian Skierka (56.), 3:0 Bartłomiej Żołnowski (59.), 3:1 Damian Fijałkowski (65.), 4:1 Grzegorz Szyrowski (82.).
Amigo: Mateusz Połom (46. Marcin Papis) - Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Damian Nowakiewicz, Adrian Skierka (71. Grzegorz Szyrowski), Kamil Skierka (56. Bartłomiej Szostek), Ireneusz Skrzyński, Mateusz Socha (74. Sebastian Żołnowski), Sebastian Szymański, Łukasz Toporski (62. Piotr Lewanczyk), Bartłomiej Żołnowski.
Pomorzanin Gdynia - Oruński KP 11:0
Morena Gdańsk - AP KP Gdynia 5:1
KS Dąbrówka Linia - Santos Gdańsk 2:4
KP Gdynia - Jaguar II Gdańsk 1:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Jaguar II Gdańsk |
9 |
27 |
48:9 |
2 |
Pomorzanin Gdynia |
7 |
18 |
47:13 |
3 |
Morena Gdańsk |
7 |
18 |
37:13 |
4 |
Amigo Przyjaźń |
7 |
15 |
26:11 |
5 |
Santos Gdańsk |
7 |
12 |
23:26 |
6 |
GKS II Żukowo |
8 |
9 |
20:26 |
7 |
KP Gdynia |
7 |
9 |
15:21 |
8 |
KKS Koleczkowo |
7 |
7 |
11:28 |
9 |
AP KP Gdynia |
8 |
6 |
13:28 |
10 |
Oruński KP |
8 |
5 |
15:34 |
11 |
UKS 82 Klukowo |
8 |
4 |
10:46 |
12 |
KS Dąbrówka Linia |
7 |
3 |
13:23 |
Grupa III
GTS Rotmanka - KS Grabiny Zameczek 7:1
Korona Cedry Małe - Exclusive Sport Osiczanka Osice 3:2
GTS Juszkowo - Wisła Steblewo 3:3
GTS Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo 2:3
GKS Trąbki Wielkie - Czarni II Pruszcz Gdański 0:5
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Rotmanka |
7 |
17 |
21:6 |
2 |
Wisła Steblewo |
8 |
14 |
27:16 |
3 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
8 |
13 |
28:23 |
4 |
KS Grabiny Zameczek |
7 |
13 |
24:22 |
5 |
Sokół Ełganowo |
8 |
13 |
17:18 |
6 |
GTS Rokitnica |
7 |
12 |
21:19 |
7 |
GKS Trąbki Wielkie |
8 |
11 |
13:19 |
8 |
GKS I Żukowo |
8 |
10 |
21:21 |
9 |
Korona Cedry Małe |
7 |
9 |
22:21 |
10 |
GTS Juszkowo |
8 |
8 |
17:25 |
11 |
GTS Pruszcz Gdański |
8 |
6 |
15:26 |
12 |
Osiczanka Osice |
8 |
5 |
16:26 |
Grupa IV
Huragan Nowe Polaszki - Cartusia II Kartuzy 4:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Woźniak (8.), 2:0 Maciej Orlikowski (35.), 3:0 Mateusz Woźniak (41.), 4:0 Bartosz Szyc (64.).
Cartusia: Teofil Wezel - Mateusz Fierka, Dawid Tusk, Oskar Adamczyk, Łukasz Konkol, Artur Szymański, Maciej Hoeft, Iwo Goll, Robert Radomski (60. Michał Bertling), Bartłomiej Teca, Jakub Toruńczak (46. Gracjan Trapkowski).
Multistal System Bytonia - Orzeł Gołubie 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Adrian Piaskowski (35.), 1:1 Kamil Puzdrowski (76.), 1:2 Lucjan Jóskowski (81.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Jakub Burandt, Jeremiasz Kulwikowski, Mateusz Bucior, Damian Gronda, Lucjan Jóskowski, Kamil Puzdrowski (85. Wojciech Dawidowski), Dawid Wiczkowski, Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach, Marcin Zarach.
GKS II Sierakowice - Grom Kleszczewo 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Dawid Gliwa (44.), 1:1 Sylwester Wołoszyk (62.).
Sierakowice: Radosław Wnuk – Lipiński - Dawid Gliwa (90+2. Maciej Wolski), Maciej Jóskowski, Maciej Lis, Daniel Radomski, Rafał Kunikowski, Paweł Labuda, Tomasz Lis, Aleksander Mróz, Michał Skrzypkowski (69. Orfeusz Myszk), Ignacy Wolski.
Ceramik Łubiana - Gryf Goręczyno 2:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Tomasz Flisikowski (7.), 0:2 Łukasz Gliwa (26.), 1:2 Błażej Modrzejewski (56.), 2:2 Mateusz Muchowski (66.), 2:3 Marcin Kolka (74.), 2:4 Szymon Kotłowski (89.).
Gryf: Michał Kotłowski - Tomasz Flisikowski, Marcin Kolka (76. Bartłomiej Węsiora), Radosław Kostka (46. Piotr Gliwa), Marek Szalewski, Filip Tomaszuk (58. Michał Regliński), Patryk Drążkiewicz, Łukasz Gliwa, Paweł Radomski, Wojciech Magulski (63. Tomasz Nikel), Piotr Żybko (78. Szymon Kotłowski).
Budmar Bytonia - Słupia Sulęczyno 1:5 (1:4)
Bramki: 0:1 Kamil Śledziewski (1.), 0:2 Sebastian Stencel (3.), 1:2 Przemysław Wełmiński (6.), 1:3 Kamil Śledziewski (30.), 1:4 Dawid Zander (32.), 1:5 Szymon Hinc (63.).
Słupia: Michał Jereczek - Nikodem Cybula, Kamil Śledziewski, Piotr Warmowski, Krzysztof Bronk, Adam Gostkowski, Szymon Hinc, Marcin Jeliński, Sebastian Stencel, Dawid Zander.
Korona Rywałd - Amator II Kiełpino 3:0 v.o. (goście nie dojechali na mecz)
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Goręczyno |
7 |
21 |
29:7 |
2 |
Orzeł Gołubie |
7 |
16 |
26:6 |
3 |
Grom Kleszczewo |
7 |
15 |
20:5 |
4 |
Ceramik Łubiana |
7 |
12 |
23:16 |
5 |
Huragan Nowe Polaszki |
7 |
12 |
18:20 |
6 |
Słupia Sulęczyno |
7 |
12 |
15:16 |
7 |
GKS II Sierakowice |
7 |
10 |
17:11 |
8 |
Cartusia II Kartuzy |
7 |
10 |
15:11 |
9 |
MultiStal System Bytonia |
7 |
9 |
16:17 |
10 |
Amator II Kiełpino |
6 |
3 |
12:22 |
11 |
Korona Rywałd |
6 |
0 |
2:31 |
12 |
Budmar Bytonia |
7 |
0 |
2:33 |
Komentarze (0)