Siedem zespołów zmierzyło się w halowym turnieju Futsal Cup dla zawodników rocznika 2008 i młodszych, rozegranego w minioną sobotę w Kiełpinie. Uczestnicy najpierw zagrali ze sobą w fazie grupowej, a potem w finałowej o konkretne miejsca. W finale spotkały się FC Gowidlino i Amator Kiełpino, w regulaminowym czasie gry był remis 3:3, a rzuty karne lepiej wykonywali chłopcy z gminy Sierakowice.
Kolejny turniej z cyklu organizowanego przez FC Kartuzy, tym razem dla rocznika 2007, odbędzie się 19 stycznia w hali w Kiełpinie.
Futsal Cup w Kiełpinie rocznika 2008 - wyniki
Faza grupowa
Futsal Club Kartuzy 0:1 Amator Kiełpino
Amator II Kiełpino 0:3 Pokolenia Lechii Gdańsk
WKS FC Gowidlino 1:0 WSK FC Gowidlino II
Amator Kiełpino 0:0 Byki Słupsk
Futsal Club Kartuzy 0:0 WSK FC Gowidlino II
Amator II Kiełpino 0:2 WKS FC Gowidlino
Byki Słupsk 1:1 Pokolenia Lechii Gdańsk
Amator Kiełpino 1:1 WSK FC Gowidlino II
Futsal Club Kartuzy 2:0 Amator II Kiełpino
WSK FC Gowidlino II 0:0 Byki Słupsk
Pokolenia Lechii Gdańsk 0:0 WKS FC Gowidlino
Amator Kiełpino 2:0 Amator II Kiełpino
Byki Słupsk 1:1 WKS FC Gowidlino
WSK FC Gowidlino II 1:0 Amator II Kiełpino
Pokolenia Lechii Gdańsk 1:0 Futsal Club Kartuzy
Amator II Kiełpino 0:3 Byki Słupsk
WKS FC Gowidlino 1:0 Futsal Club Kartuzy
Pokolenia Lechii Gdańsk 0:1 Amator Kiełpino
Byki Słupsk 1:0 Futsal Club Kartuzy
WKS FC Gowidlino 0:0 Amator Kiełpino
WSK FC Gowidlino II 1:1 Pokolenia Lechii Gdańsk
Faza pucharowa
Mecz o 5 miejsce
Futsal Club Kartuzy 1:0 WKS FC Gowidlino II
Mecz o 3 miejsce
Pokolenia Lechii Gdańsk 0:0 (kar. 2:0) Byki Słupsk
Mecz o 1 miejsce
Amator Kiełpino 3:3 (kar. 3:4) WKS FC Gowidlino
Klasyfikacja końcowa
1. WKS FC Gowidlino
2 Amator Kiełpino
3. Pokolenia Lechii Gdańsk
4. Byki Słupsk
5. FC Kartuzy
6. WKS FC Gowidlino II
7. Amator Kiełpino II
Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy strzelec
Kacper Bojanowski - Amator Kiełpino (5 bramek)
Najlepszy zawodnik
Małgorzata Pettke - Amator Kiełpino
Najlepszy bramkarz
Oskar Bigus - WKS FC Gowidlino
Składy medalistów
WKS FC Gowidlino: Paweł Bulczak, Tomasz Brzeski, Ksawery Kotłowski, Szymon Polejowski, Jan Łabiński, Oskar Bigus, Jakub Dawidowski, Michał Czapiewski, Filip Klejna
Amator Kiełpino: Piotr Klawikowski, Kacper Bojanowski, Małgorzata Pettke, Jan Pettke, Krystian Worzała, Patryk Karczewski, Fabian Filipowski, Wojciech Grota
Pokolenia Lechii Gdańsk: Dominik Zieliński, Bernard Kucharski, Brajan Warszawski, Wiktor Czuczeło, Jakub Krztoń, Szymon Werner, Oskar Podrażka, Szymon Lewandowski
Komentarze (0)