Średnio ponad 10 bramek na mecz padało w 5. kolejce Halowej Ligi Piłki Nożnej im. Tadeusza Wesółki - Sierakowice 2018/2019. Zwycięstwa odniosły cztery najlepsze kipy w stawce - największe strzelanie urządzili sobie Brzescy, stosunkowo najtrudniejszą przeprawę miał Rulis. Kolejne mecze już za tydzień.
Wyniki 5. kolejki
K. Wenta - LKS Łebunia - We - Met Team 5 : 11
Kurzydło Andrzej, Maszota Damian 4 - Choszcz Marcin 5, Dobek Wojciech, Kitowski Damian, Wenta Karol, Wenta Robert, Wojda Damian, Zengerski Kacper
Oktan - FC Drwale 2 : 3
Bulczak Przemysław, Jakubek Piotr - Grzenkowicz Wiktor 2, Syldatk Hubert
Janus Sierakowice - Kamieniarstwo Art. 2 : 7
Garski Tomasz, Lis Maciej - Bulczak Dawid, Jóskowski Maciej, Klejna Dawid, Konkel Damian, Kuczkowski Robert, Marszałkowski Szymon
Sanitar System - Rulis Sierakowice 5 : 8
Gilmajster Michał, Klejna Aleksander 2, Kostuch Karol, samobójcza - Paninski Kacper, Piór Paweł, Szutenberg Gracjan 2, Wróbel Eryk 2
Brzescy Sierakowice - Kaszëbë Team 14 : 2
Gilmajster Krystian, Hendrich Rafał 4, Polejowski Tomasz, Radomski Daniel, Stencel Bartosz, Szulfer Przemysław 6 - Grzenkowicz Wojciech 2
Pauza: Albatros Sierakowice
Tabela po 5. kolejce
(mecze, bramki, punkty)
1 We - Met Team IV 38 : 10 + 28 12
2 Rulis Sierakowice IV 35 : 7 + 28 12
3 Kamieniarstwo Art. V 28 : 8 + 20 12
4 Brzescy Sierakowice V 30 : 8 + 22 12
5 FC Drwale V 13 : 18 - 5 9
6 K.Wenta-LKS Łebunia V 22 : 32 - 10 7
7 Janus Sierakowice IV 9 : 16 - 7 4
8 Sanitar System V 13 : 24 - 11 3
9 Oktan V 11 : 31 - 20 3
10 Albatros Sierakowice IV 5 : 19 - 14 0
11 Kaszëbë Team IV 3 : 34 - 31 0
Najlepsi strzelcy
15 bramek - Choszcz Marcin
14 bramek - Maszota Damian
8 bramek - Konkel Damian, Piór Paweł, Radomski Daniel, Szulfer Przemysław,
Klasyfikacja fair - play
1 K. Wenta - LKS Łebunia - 3
2 Rulis Sierakowice - 6
3 Kaszëbë Team - 9
4 Oktan - 12
5 We - Met Team - 15
6 Brzescy Sierakowice - 15
7 Albatros Sierakowice - 15
8 Janus Sierakowice - 18
9 Sanitar System - 18
10 Kamieniarstwo Art.Puzdrowo - 20
11 FC Drwale - 33
Program 6. kolejki - niedziela, 20 stycznia
14.00 K. Wenta - LKS Łebunia - FC Drwale
14.45 Oktan - Sanitar System
15.30 Brzescy Sierakowice - Janus Sierakowice
16.15 We - Met Team - Kaszëbë Team
17.00 Albatros Sierakowice - Rulis Sierakowice
Pauza: Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
źródło: Facebook GKS BS Sierakowice
Komentarze (4)
• bobi 18.01.2019, 18:14 Zgłoś naruszenie
poziom bardzo słaby. Od lat jest po tylko by się tylko odbyła
• bobi 18.01.2019, 18:12 Zgłoś naruszenie
poziom jest bardzo słaby,ale od lat ta halówka jest po to aby była
• ... 18.01.2019, 09:38 Zgłoś naruszenie
nastrzelał słabym zespołom to jest liderem
• KIBOL 17.01.2019, 23:21 Zgłoś naruszenie
jak choszcujest liderem strzelcow to jusz jasne jaka slaba liga!