Po raz drugi w tym sezonie na parkiet wybiegły zespoły rywalizujące w Halowej Lidze Piłki Nożnej im. Tadeusza Wesółki w Sierakowicach 2018/2019. Drugie zwycięstwa odniosły dwie ekipy: We - Met, który pewnie wygrał z Januem oraz Brzescy, którzy w ważnym meczu pokonali Kamieniarstwo. Kolejne mecze w najbliższą sobotę.
Wyniki 2. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej w Sierakowicach
Kamieniarstwo Art. Puzdrowo - Brzescy Sierakowice - 0:2
Radomski Daniel, Stencel Bartosz
Janus Sierakowice - We - Met Team 1:6
Skrzypkowski Michał - Choszcz Marcin, Regliński Radosław, Wenta Błażej, Zengerski Kacper
Sanitar System - K. Wenta / LKS Łebunia 3:5
Klejna Aleksander 2, Lewna Fabian - Kurzydło Andrzej, Maszota Damian 2, Okoniewski Wiktor, Szulc Wojciech
Albatros Sierakowice - Oktan 1:4
Dampc Krzysztof - Bulczak Przemysław, Szyca Jacek, Wenta Kamil, Wiśniewski Damian
Kaszëbë Team - FC Drwale - 0:5
Dawidowski Szymon, Formela Adrian, Górniak Patryk, Grzenkowicz Wiktor, Laskowski Szymon
Pauza: Rulis Sierakowice
Tabela dwóch kolejkach
mecze, bramki, bilans bramek, punkty
1 We - Met Team II 17 : 2 + 15 6
2 Brzescy Sierakowice II 14 : 0 + 14 6
3 Rulis Sierakowice I 13 : 2 + 11 3
4 Kamieniarstwo Art. Puzdrowo II 6 : 3 + 3 3
5 Sanitar System II 5 : 6 - 1 3
6 FC Drwale II 7 : 13 - 6 3
7 Oktan II 5 : 12 - 7 3
8 K. Wenta - LKS Łebunia II 5 : 15 - 10 3
9 Albatros Sierakowice II 2 : 6 - 4 0
10 Janus Sierakowice I 1 : 6 - 5 0
11 Kaszëbë Team II 1 : 11 - 10 0
Najlepsi strzelcy
6 bramek : Choszcz Marcin, Radomski Daniel
5 bramek : Wenta Błażej
3 bramki: Dawidowski Szymon, Konkel Damian, Paninski Kacper, Piór Paweł, Zengerski Kacper
Klasyfikacja fair play
1 K. Wenta - LKS Łebunia - 0
2 Rulis Sierakowice - 3
3 Sanitar System - 3
4 Oktan - 3
5 We - Met Team - 6
6 Brzescy Sierakowice - 6
7 Kamieniarstwo Art. Puzdrowo - 6
8 FC Drwale - 6
9 Janus Sierakowice - 6
10 Albatros Sierakowice - 9
11 Kaszëbë Team - 9
Program 3. kolejki
Sobota 22.10.2018 r.
11- 16.00 Brzescy Sierakowice - FC Drwale
12- 16.45 K. Wenta - LKS Łebunia - Oktan
13- 17.30 Sanitar System - Kamieniarstwo Art. Puzdrowo
14- 18.15 Albatros Sierakowice - Janus Sierakowice
15- 19.00 Kaszëbë Team - Rulis Sierakowice
Pauza: We - Met Team
⇒ Zobacz wyniki i zdjęcia z 1. kolejki ligi w Sierakowicach
Komentarze (0)