Mimo potknięcia z Polonią Środa Wielkopolska, Radunia Stężyca zachowała drugie miejsce w III lidze, choć punktami zrównał się z nią Mieszko Gniezno, a prowadzący Kalisz uciekł już na cztery oczka. GKS Przodkowo wciąż jest współliderem tabeli idąc łeb w łeb z Arką II Gdynia, a druga porażka w sezonie kosztowała Cartusię 1923 Kartuzy spadek na piata pozycję w tabeli. Na tę samą lokatę, tyle że w okręgówce, wskoczył Sporting Leźno.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Polonia Środa Wlkp. 1:1
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 1:0
Chemik Police - Nielba Wągrowiec 2:0
Unia Janikowo - Grom Nowy Staw 3:3
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 5:1
Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 1:0
Świt Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3:1
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 0:2
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz 0:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Kalisz |
8 |
22 |
16:5 |
2 |
Radunia Stężyca |
8 |
18 |
13:4 |
3 |
Mieszko Gniezno |
8 |
18 |
17:9 |
4 |
Świt Szczecin |
8 |
16 |
13:3 |
5 |
Sokół Kleczew |
8 |
16 |
11:10 |
6 |
Kotwica Kołobrzeg |
8 |
15 |
17:12 |
7 |
Pogoń II Szczecin |
8 |
13 |
14:14 |
8 |
KP Starogard Gdański |
8 |
12 |
10:10 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
8 |
11 |
14:8 |
10 |
Unia Janikowo |
8 |
11 |
15:17 |
11 |
Bałtyk Koszalin |
8 |
9 |
8:10 |
12 |
Jarota Jarocin |
8 |
8 |
12:13 |
13 |
Chemik Police |
8 |
8 |
7:10 |
14 |
Górnik Konin |
8 |
7 |
9:15 |
15 |
Grom Nowy Staw |
8 |
6 |
10:15 |
16 |
Gwardia Koszalin |
8 |
5 |
5:16 |
17 |
Nielba Wągrowiec |
8 |
3 |
7:15 |
18 |
Bałtyk Gdynia |
8 |
3 |
2:15 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1
⇒ Pogoń Lębork - Cartusia 1923 Kartuzy 3:2
Arka II Gdynia - GKS Kowale 4:2
Jaguar Gdańsk - KTS-K Wikęd Luzino 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Gwiazda Karsin 4:3
Wierzyca Pelplin - Wda Lipusz 2:1
Gryf Słupsk S.A. - Gedania Gdańsk 1:0
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 11:0
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 0:6
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Arka II Gdynia |
7 |
19 |
24:8 |
2 |
GKS Przodkowo |
7 |
19 |
19:6 |
3 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 |
17 |
22:10 |
4 |
Gryf Słupsk |
7 |
15 |
15:10 |
5 |
Cartusia Kartuzy |
7 |
15 |
20:9 |
6 |
Wierzyca Pelplin |
7 |
10 |
13:16 |
7 |
Powiśle Dzierzgoń |
7 |
9 |
12:15 |
8 |
Wda Lipusz |
7 |
9 |
13:18 |
9 |
Gedania Gdańsk |
7 |
9 |
14:10 |
10 |
Pogoń Lębork |
7 |
9 |
12:13 |
11 |
Lechia II Gdańsk |
7 |
8 |
16:10 |
12 |
KTS-K Wikęd Luzino |
7 |
8 |
7:11 |
13 |
Stolem Gniewino |
7 |
7 |
12:22 |
14 |
Jantar Ustka |
7 |
6 |
18:20 |
15 |
GKS Kowale |
7 |
6 |
7:15 |
16 |
Gwiazda Karsin |
7 |
4 |
13:18 |
17 |
Jaguar Gdańsk |
7 |
4 |
9:19 |
18 |
Lipniczanka Lipnica |
7 |
3 |
7:23 |
Klasa okręgowa
⇒ Sporting Leźno - Orlęta Reda 2:0
Czarni Pruszcz Gdański - GSS Potok Pszczółki 2:1
Sztorm Kosakowo - Zenit Łęczyce 3:1
Bałtyk II Gdynia - Orkan Rumia 4:2
GLKS Różyny - Błyskawica Reda Rekowo 8:1
GTS Mokry Dwór - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 0:4
GKS Kolbudy - MKS Władysławowo 1:2
Sopocka Akademia Piłkarska - Wietcisa Skarszewy 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
6 |
18 |
16:2 |
2 |
Wietcisa Skarszewy |
6 |
14 |
17:2 |
3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 |
14 |
16:4 |
4 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
6 |
12 |
12:6 |
5 |
Sporting Leźno |
6 |
10 |
11:11 |
6 |
GLKS Różyny |
6 |
10 |
19:16 |
7 |
Błyskawica Reda Rekowo |
6 |
8 |
16:17 |
8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 |
8 |
13:13 |
9 |
GKS Kolbudy |
6 |
7 |
11:12 |
10 |
Sztorm Kosakowo |
6 |
7 |
12:14 |
11 |
Bałtyk II Gdynia |
6 |
6 |
14:13 |
12 |
Orkan Rumia MKS |
6 |
6 |
8:10 |
13 |
GSS Potok Pszczółki |
6 |
5 |
8:12 |
14 |
Orlęta Reda |
6 |
4 |
9:18 |
15 |
GTS Mokry Dwór |
6 |
3 |
6:25 |
16 |
Zenit Łęczyce |
6 |
1 |
3:16 |
Komentarze (1)
• Amator 17.09.2019, 09:59 Zgłoś naruszenie
brawo Gowidlino. Tylko swoi wychowankowie i mozna !