Kilka zmian w tabeli przyniosła przedświąteczna kolejka piłkarskich lig, rozegrana na rady w środę i sobotę. Radunia Stężyca, choć nie wybiegła na boisko, wskoczyła na podium III ligi - otrzymała walkower, a przegrał Mieszko Gniezno. Przodkowo po raz drugi z rzędu przesunęło się o jedno oczko w dół tabeli IV ligi, bo punkty urwał mu Jantar Ustka. W okręgówce o dwa miejsca awansował Sporting Leźno, nie zmieniły się pozycje Cartusii 1923 Kartuzy i GKS-u Sierakowice.
III liga
Wda Świecie – Radunia Stężyca 0:3 v.o.
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 1:0
Polonia Środa Wlkp. - KKS Lech II Poznań 1:1
Gwardia Koszalin- KKS Kalisz 3:2
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 0:3
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0:1
Świt Szczecin - Bałtyk Gdynia 0:1
Wierzyca Decka Pelplin - Bałtyk Koszalin 1:6
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
KKS Lech II Poznań |
24 |
55 |
60:20 |
2 |
KKS 1925 Kalisz |
24 |
53 |
53:26 |
3 |
Radunia Stężyca |
24 |
51 |
53:24 |
4 |
Mieszko Gniezno |
24 |
49 |
58:34 |
5 |
Kotwica Kołobrzeg |
24 |
48 |
42:29 |
6 |
Bałtyk Gdynia |
24 |
45 |
41:26 |
7 |
Sokół Kleczew |
24 |
39 |
38:35 |
8 |
KP Starogard Gdański |
24 |
38 |
39:21 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
24 |
36 |
38:34 |
10 |
Świt Szczecin |
24 |
35 |
28:25 |
11 |
Górnik Konin |
24 |
35 |
35:35 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
24 |
26 |
30:48 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
24 |
24 |
35:58 |
14 |
Gwardia Koszalin |
24 |
21 |
28:48 |
15 |
Jarota Jarocin |
24 |
21 |
23:37 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
24 |
19 |
26:48 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
24 |
12 |
25:61 |
18 |
Wda Świecie |
24 |
8 |
20:63 |
IV liga
⇒ Jantar Ustka - GKS Przodkowo 1:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 3:0
Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 5:0
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy 0:1
KTS-K Wikęd Luzino - Bytovia II Bytów 1:1
GKS Kowale - Lechia II Gdańsk 3:2
Stolem Gniewino - Wda Lipusz 3:0
Orkan Rumia - Gedania Gdańsk 0:3
Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk 1:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Grom Nowy Staw |
26 |
59 |
79:26 |
2 |
Gryf Słupsk |
26 |
59 |
64:29 |
3 |
Lechia II Gdańsk |
26 |
50 |
64:33 |
4 |
Stolem Gniewino |
26 |
49 |
72:40 |
5 |
GKS Przodkowo |
26 |
49 |
51:27 |
6 |
Arka II Gdynia SSA |
25 |
46 |
73:34 |
7 |
KTS-K Wikęd Luzino |
25 |
41 |
39:38 |
8 |
Gedania Gdańsk |
26 |
36 |
38:39 |
9 |
Powiśle Dzierzgoń |
25 |
35 |
45:43 |
10 |
Kaszubia Kościerzyna |
25 |
34 |
33:49 |
11 |
GKS Kowale |
25 |
32 |
38:36 |
12 |
Jantar Ustka |
25 |
31 |
37:62 |
13 |
Pogoń Lębork |
26 |
28 |
30:41 |
14 |
Wda Lipusz |
26 |
28 |
41:62 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
26 |
26 |
32:47 |
16 |
GKS Kolbudy |
26 |
23 |
35:61 |
17 |
Bytovia II Bytów |
26 |
22 |
28:64 |
18 |
Orkan Rumia |
25 |
16 |
28:63 |
19 |
Anioły Garczegorze |
25 |
15 |
14:47 |
V liga
⇒ Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno 2:4
⇒ GKS Sierakowice - Cartusia 1923 Kartuzy 1:0
Potok Pszczółki - Sztorm Kosakowo 3:1
Polonia Gdańsk – Gedania II Gdańsk 1:0
MKS Władysławowo - Czarni Pruszcz Gdański 4:1
Zenit Łęczyce - FSP Portowiec Gdańsk 1:1
Orlęta Reda - Bałtyk II Gdynia 3:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
MKS Władysławowo |
21 |
46 |
65:30 |
2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
21 |
42 |
44:24 |
3 |
Orlęta Reda |
21 |
40 |
44:38 |
4 |
Wietcisa Skarszewy |
21 |
39 |
50:30 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
21 |
37 |
45:32 |
6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 |
34 |
38:35 |
7 |
Sztorm Kosakowo |
21 |
33 |
39:38 |
8 |
Sporting Leźno |
21 |
30 |
33:44 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
21 |
29 |
60:49 |
10 |
Zenit Łęczyce |
21 |
29 |
44:41 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
21 |
27 |
37:38 |
12 |
FSP Portowiec Gdańsk |
21 |
23 |
31:41 |
13 |
GKS Sierakowice |
21 |
21 |
26:37 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
21 |
14 |
23:43 |
15 |
Polonia Gdańsk |
21 |
8 |
24:59 |
16 |
KS Kamienica |
21 |
18 |
23:47 |
⇒ Zobacz wyniki i tabele po poprzednich kolejkach
Komentarze (0)