Radunia Stężyca mimo porażki utrzymała się na najniższym stopniu podium w III lidze. Nie wykorzystała jednak wpadki Kalisza i okazji by wskoczyć na drugie miejsce, a do tego Lech II odskoczył jej na sześć punktów. Nie zmieniły się notowania Przodkowa i Sierakowic, znów w dół przesunął się Sporting, a najbardziej cieszą się kibice drużyny, która nie grała - Cartusia dostała trzy punkty za walkower z Kamienicą i wyprzedziła Władysławowo, które przegrało w Skarszewach.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin 2:3
Chemik Moderator Bydgoszcz - Polonia Środa Wlkp. 2:3
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 4:1
Świt Szczecin - Sokół Kleczew 2:0
Wierzyca Decka Pelplin- KKS Kalisz 3:3
Górnik Konin - KKS Lech II Poznań 2:3
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 1:0
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 5:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Lech II Poznań |
28 |
64 |
72:25 |
2 |
KKS Kalisz |
28 |
59 |
59:31 |
3 |
Radunia Stężyca |
28 |
58 |
62:30 |
4 |
Kotwica Kołobrzeg |
28 |
57 |
53:34 |
5 |
Mieszko Gniezno |
28 |
55 |
65:41 |
6 |
Polonia Środa Wlkp. |
28 |
48 |
47:36 |
7 |
Bałtyk Gdynia |
28 |
48 |
46:34 |
8 |
Świt Szczecin |
28 |
47 |
38:28 |
9 |
Sokół Kleczew |
28 |
46 |
40:37 |
10 |
KP Starogard Gdański |
28 |
43 |
44:26 |
11 |
Górnik Konin |
28 |
37 |
39:41 |
12 |
Pogoń II Szczecin |
28 |
32 |
39:54 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
28 |
30 |
43:65 |
14 |
Jarota Jarocin |
28 |
28 |
28:42 |
15 |
Gwardia Koszalin |
28 |
21 |
28:59 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
28 |
21 |
29:56 |
17 |
Wierzyca Decka Pelplin |
28 |
14 |
29:67 |
18 |
Wda Świecie |
28 |
8 |
20:75 |
IV liga
⇒ Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo 0:2
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 1:1
Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 2:3
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 0:4
GKS Kowale - KTS-K Wikęd Luzino 2:2
Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 2:5
Jantar Ustka - Wda Lipusz 1:0
Orkan Rumia - GKS Kolbudy 1:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Grom Nowy Staw |
29 |
65 |
87:33 |
2 |
Gryf Słupsk |
29 |
63 |
70:33 |
3 |
Lechia II Gdańsk |
30 |
60 |
72:36 |
4 |
Stolem Gniewino |
30 |
57 |
79:43 |
5 |
GKS Przodkowo |
30 |
57 |
59:30 |
6 |
Arka II Gdynia SSA |
29 |
52 |
84:41 |
7 |
Wikęd Luzino |
29 |
44 |
43:45 |
8 |
Gedania Gdańsk |
30 |
42 |
46:49 |
9 |
Kaszubia Kościerzyna |
29 |
40 |
42:55 |
10 |
Jantar Ustka |
29 |
40 |
46:68 |
11 |
GKS Kowale |
29 |
38 |
46:42 |
12 |
Powiśle Dzierzgoń |
29 |
36 |
49:53 |
13 |
Jaguar Gdańsk |
31 |
35 |
44:57 |
14 |
Pogoń Lębork |
29 |
34 |
36:44 |
15 |
Wda Lipusz |
30 |
29 |
43:69 |
16 |
GKS Kolbudy |
30 |
27 |
43:73 |
17 |
Bytovia II Bytów |
30 |
23 |
32:77 |
18 |
Anioły Garczegorze |
29 |
22 |
22:51 |
19 |
Orkan Rumia |
29 |
16 |
31:75 |
Klasa okręgowa
⇒ Czarni Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice 2:1
⇒ Sporting Leźno - Orlęta Reda 1:2
Wietcisa Skarszewy - MKS Władysławowo 3:0
Sztorm Kosakowo - Polonia Gdańsk 3:0
Zenit Łęczyce - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie 0:0
Bałtyk II Gdynia - Gedania II Gdańsk 5:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
24 |
51 |
55:26 |
2 |
MKS Władysławowo |
23 |
49 |
69:34 |
3 |
Wietcisa Skarszewy |
24 |
48 |
61:33 |
4 |
Orlęta Reda |
24 |
44 |
50:44 |
5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
24 |
41 |
45:40 |
6 |
GSS Potok Pszczółki |
23 |
40 |
48:37 |
7 |
Sztorm Kosakowo |
24 |
39 |
46:44 |
8 |
Zenit Łęczyce |
24 |
33 |
48:46 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
24 |
32 |
66:55 |
10 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
24 |
31 |
43:42 |
11 |
Sporting Leźno |
23 |
30 |
34:48 |
12 |
GKS Sierakowice |
24 |
27 |
34:40 |
13 |
FSP Portowiec Gdańsk |
23 |
26 |
35:45 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
24 |
14 |
27:57 |
15 |
Polonia Gdańsk |
24 |
11 |
29:66 |
16 |
KS Kamienica |
24 |
18 |
23:56 |
⇒ Zobacz wyniki i tabele z poprzedniego weekendu
Komentarze (0)