Faworyci, czyli Bałtyk Gdynia i U2 Bytów, spotkali się w finale zmagań rocznika 2008 w ramach cyklu Jako Futsal Cup 2016/2017. W decydującym spotkaniu gole nie padły, do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, które skuteczniej egzekwowali młodzi piłkarze z Trójmiasta. Na podium stanął też drugi zespół ze Starogardu Gdańskiego, po pokonaniu w meczu o brąz drużyny z Tuchomia. W zawodach wzięło udział 11 zespołów, w tym dwa reprezentujące gospodarzy z FC Kartuzy, które zajęły końcowe lokaty.
Jako Futsal Cup 2016/2017 rocznik 2008 - wyniki
Grupa A
Football Academy - FC Kartuzy II 2:0
Dragon Bojano - KP Starogard Gdański II 1:3
U2 Bytów -Bałtyk Gdynia II 2:0
KP Starogard Gdański II -Football Academy I 2:1
Bałtyk Gdynia II - FC Kartuzy II 3:1
U2 Bytów - Dragon Bojano 2:0
Football Academy - Bałtyk Gdynia II 2:1
KP Starogard Gdański II - U2 Bytów 0:4
FC Kartuzy II - Dragon Bojano 0:5
U2 Bytów - Football Academy 3:0
Dragon Bojano - Bałtyk Gdynia II 1:0
FC Kartuzy II - KP Starogard Gdański II 0:2
Football Academy - Dragon Bojano 0:0
FC Kartuzy II - U2 Bytów 0:4
Bałtyk Gdynia II - KP Starogard Gdański II 2:1
Tabela
U2 Bytów 15 pkt
KP Starogard Gdański II 9
Dragon Bojano 7
Football Academy 7
Bałtyk Gdynia II 6
FC Kartuzy II 0
Grupa B
KP Starogard Gdański I - MKS Gościcino 1:0
FC Kartuzy I - Myśliwiec Tuchomie 0:2
MKS Gościcino - Bałtyk Gdynia I 0:3
FC Kartuzy I - KP Starogard Gdański I 0:2
Bałtyk Gdynia I - Myśliwiec Tuchomie 0:0
MKS Gościcino - FC Kartuzy I 1:0
KP Starogard Gdański I - Myśliwiec Tuchomie 0:3
FC Kartuzy I - Bałtyk Gdynia I 0:5
Myśliwiec Tuchomie - MKS Gościcino 2:0
Bałtyk Gdynia I - KP Starogard Gdański I 3:0
Tabela
Bałtyk Gdynia I 10
Myśliwiec Tuchomie 10
KP Starogard Gdański I 6
MKS Gościcino 3
FC Kartuzy I 0
Mecze o miejsca 5-8
Dragon Bojano - MKS Gościcino 2:0
KP Starogard Gdański I - Football Academy 0:2
Półfinały
U2 Bytów - Myśliwiec Tuchomie 3:0
Bałtyk Gdynia I - KP Starogard Gdański II 1:0
Mecz o miejsce 9
Bałtyk Gdynia II - FC Kartuzy I 1:0
Mecz o 7 miejsce
MKS Gościcino - KP Starogard Gdański I 1:2
Mecz o 5 miejsce
Dragon Bojano - Football Academy 0:0, kar. 4:3
Mecz o 3 miejsce
Myśliwiec Tuchomie - KP Starogard Gdański II 0:4
Finał
U2 Bytów - Bałtyk Gdynia I 0:0, kar. 0:2
Klasyfikacja końcowa
1. Bałtyk Gdynia I
2. U2 Bytów
3. KP Starogard Gdański II
4. Myśliwiec Tuchomie
5. Dragon Bojano
6. Football Academy
7. KP Starogard Gdański I
8. MKS Gościcino
9. Bałtyk Gdynia II
10. FC Kartuzy I
11. FC Kartuzy II
Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy strzelec: Bartek Słomiński - KP Starogard Gdański II (8 bramek)
Najlepszy zawodnik: Olaf Mudyń - U2 Bytów
Najlepszy bramkarz: Wiktor Matyjaszczyk - Bałtyk Gdynia I
Składy
Bałtyk Gdynia I: Wiktor Matyjaszczyk, Kamil Bogdan, Aleksander Miller, Stanisław Kiepuszewski, Adam Iwaszczuk, 5 Wojciech Woźniak, Nikodem Superson, Krzysztof Miszke.
U2 Bytów: Borys Ignatowicz, Wiktor Mohr, Jasiu Misiura, Dawid Gliszczyński, Michał Dargas, Kuba Pałacha, Kuba Żakowski, Oskar Skoneczny, Olaf Mudyń, Filip Maszka.
KP Starogard Gdański II: Dawid Lubiński, Oskar Miszkier, Bartek Słomiński, Bogumił Wojak, Filip Moninski, Wiktor Wodzik.
⇒ Jako Futsal Cup dla rocznika 2007 - zdjęcia i wyniki
Komentarze (0)