W cyklu turniejów Jako Futsal Cup organizowanym przez Futsal Club Kartuzy rozegrano przedostatnie zawody w sezonie 2016/2017. W tę sobotę hali widowiskowo - sportowej w Kiełpinie zagrało siedem drużyn rocznika 2008, po emocjonującym finale i twardej grze wygrali zagraniczni goście z klubu Olimpik Kaliningrad, na podium stanęli też młodzi piłkarze U-2 Bytów i Cartusia 1923 Kartuzy. Dalsze miejsca zajęły zespoły AP Marko Gol, FC Kartuzy, Olimpijczyk Skorzewo i Jedyneczka Kartuzy. 22 kwietnia turniej rocznika 2010 na zakończenie cyklu.
⇒ Dodatkowe zdjęcia na Facebooku SportNaKaszubach.pl
Faza grupowa
Cartusia 1923 Kartuzy |
3:1 |
AP Marko Gol |
Olimpijczyk Skorzewo |
1:1 |
FC Kartuzy |
Olimpik Kaliningrad |
2:1 |
U-2 Bytów |
AP Marko Gol |
4:0 |
Jedyneczka Kartuzy |
Cartusia 1923 Kartuzy |
1:2 |
U-2 Bytów |
Olimpijczyk Skorzewo |
0:1 |
Olimpik Kaliningrad |
Jedyneczka Kartuzy |
0:0 |
FC Kartuzy |
AP Marko Gol |
0:6 |
U-2 Bytów |
Cartusia 1923 Kartuzy |
4:0 |
Olimpijczyk Skorzewo |
U-2 Bytów |
6:0 |
Jedyneczka Kartuzy |
FC Kartuzy |
0:4 |
Olimpik Kaliningrad |
AP Marko Gol |
2:2 |
Olimpijczyk Skorzewo |
Jedyneczka Kartuzy |
0:5 |
Olimpik Kaliningrad |
U-2 Bytów |
6:1 |
Olimpijczyk Skorzewo |
FC Kartuzy |
0:1 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
Olimpijczyk Skorzewo |
3:0 |
Jedyneczka Kartuzy |
Olimpik Kaliningrad |
4:0 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
FC Kartuzy |
1:2 |
AP Marko Gol |
Jedyneczka Kartuzy |
1:2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
Olimpik Kaliningrad |
4:0 |
AP Marko Gol |
U-2 Bytów |
6:1 |
FC Kartuzy |
Tabela
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Miejsce |
Jedyneczka Kartuzy |
1 |
20 |
-19 |
1 |
VII |
Cartusia 1923 Kartuzy |
11 |
8 |
+3 |
12 |
III |
Olimpijczyk Skorzewo |
7 |
14 |
-7 |
5 |
V |
Olimpik Kaliningrad |
20 |
1 |
+19 |
18 |
I |
U-2 Bytów |
27 |
5 |
22 |
15 |
II |
FC Kartuzy |
2 |
14 |
-12 |
2 |
VI |
AP Marko Gol |
9 |
16 |
-7 |
7 |
IV |
Mecz o 5 miejsce
Olimpijczyk Skorzewo |
0:1 |
FC Kartuzy |
Mecz o 3 miejsce
Cartusia 1923 Kartuzy |
2:0 |
AP Marko Gol |
Finał
U-2 Bytów |
0:1 |
Olimpik Kaliningrad |
Klasyfikacja końcowa
1. Olimpik Kaliningrad
2. U-2 Bytów
3. Cartusia 1923 Kartuzy
4. AP Marko Gol
5. FC Kartuzy
6. Olimpijczyk Skorzewo
7. Jedyneczka Kartuzy
Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy strzelec: Olaf Mudyń - U-2 Bytów (15 bramek)
Najlepszy zawodnik: Bogdan Strelecki - Olimpik Kaliningrad
Najlepszy bramkarz: Wadim Chromow - Olimpik Kaliningrad
Składy medalistów
Olimpik Kaliningrad: Wadim Chromow, Dmitrij Poliszczuk, Wsevolod Jeżow, Jaroslaw Bannyi, Roman Isaczenko, Bogdan Strelecki, Artem Makarow, Ruslan Kuklicki, Maksim Matjucha, Evgenij Peregudov.
U-2 Bytów: Szymon Malek, Borys Ignatowicz, Dawid Gliszczyński, Jan Misiura, Michał Dargas, Igor Czapiewski, Filip Maszka, Olaf Mudyń.
Cartusia 1923 Kartuzy: Krzysztof Mamelski, Błażej Labuda, Daniel Pioch, Bartek Labuda, Hubert Renka, Mikołaj Jędrzejczyk, Adam Gdaniec, Mateusz Grzech, Tymon Sapała.
⇒ Zobacz relację i zdjęcia z turnieju Jako Futsal Cup rocznika 2009
Komentarze (0)