Z siedmiu reprezentantów powiatu występujących w piłkarskiej A klasie, aż sześć odniosło w poprzedni weekend zwycięstwo. W grupie II łeb w łeb idą GKS Sierakowice i Amator Kiełpino, prześcigając się w liczbie zdobytych bramek. Wygrali też beniaminkowie z Chwaszczyna i Gowidlina oraz KS Mściszewice, a bez punktów pozostał tylko KS Sulmin. W grupie II liderem pozostaje Radunia II Stężyca, która wygrała po raz trzeci w sezonie.
Grupa II
KS Chwaszczyno - Gedania II Gdańsk 3:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Sebastian Gołębiewski (6.), 1:1 Mateusz Zanewycz (36.), 2:1 Przemysław Duda (71.), 3:1 Kamil Stawiarski (77.), 3;2 Maurycy Niemczyk (81.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Sebastian Gołębiewski (83. Wojciech Herka), Karol Nikiel, Kamil Bistroń (73. Bartosz Kwidziński), Jakub Bruhn (66. Filip Robakowski), Przemysław Duda (77. Patryk Reszka), Marek Krześniak, Łukasz Krześniak, Andrii Nevkrytyi, Artur Radziak, Kamil Stawiarski.
KS Mściszewice - Wisła Długie Pole 4:3 (2:1)
Bramki: 1:0 Kewin Sidor (8.), 2:0 Sebastian Hinca (30.), 2:1 Krzysztof Kliszewicz (42.), 2:2 Radosław Panek (47.), 2:3 Jakub Krawczyński (59.), 3:3 Kewin Sidor (69.), 4:3 Daniel Woźniak (85.).
Czerwone kartki: Adrian Mospinek – Wisła (83.), Jakub Lost – Wisła (87.).
Mściszewice: Karol Adamiuk - Adam Łaszkiewicz (65. Mateusz Olszacki), Eryk Wróbel, Daniel Woźniak, Radosław Bakulski, Bartłomiej Bemowski, Maciej Grygorowicz, Aleks Hillar, Sebastian Hinca, Marcel Kogutowski, Kewin Sidor.
Portowiec Gdańsk - GKS Sierakowice 0:9 (0:3)
Bramki: 0:1 Damian Hinca (8.), 0:2 Szymon Marszałkowski (11.), 0:3 Daniel Radomski (32.), 0:4 Michał Grodzki – samobójcza (50.), 0:5 Daniel Radomski (65.), 0:6 Adam Kordyl (66.), 0:7 Adam Kordyl (75.), 0:8 Gracjan Szutenberg (84.), 0:9 Szymon Marszałkowski (90+2.).
Sierakowice: Jarosław Ochal - Damian Hinca, Adam Kordyl, Jakub Hoffmann (60. Gracjan Szutenberg), Damian Konkel, Patryk Breza, Szymon Marszałkowski, Łukasz Miłosz, Damian Nikel, Daniel Radomski, Karol Sychta (65. Maciej Lis).
KS Sulmin - Amator Kiełpino 1:6 (1:1)
Bramki: 1:0 Rafał Prószyński (9.), 1:1 Grzegorz Keliński (33.), 1:2 Karol Kosek (62.), 1:3 Karol Kosek (65.), 1:4 Dawid Lamk (69.), 1:5 Michał Klaman (71.), 1:6 Dawid Lamk (74.).
Sulmin: Michał Peta - Dominik Wenta, Karol Majchrzak, Szymon Rogucki (68. Kacper Wyszyński), Łukasz Arent (66. Jacek Wietrzykowski), Tomasz Barbarowicz, Paweł Ignacek (75. Karol Kozłowski), Maciej Miąskowski, Rafał Prószyński, Seweryn Wenta.
Amator: Krzysztof Jeliński (64. Mateusz Kaszyński) - Piotr Stolc (55. Dawid Papina), Remigiusz Gac, Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński, Kacper Kiełdanowicz (72. Piotr Chlechowicz), Michał Klaman, Karol Kosek (76. Mikołaj Wunsz), Dawid Lamk, Mariusz Mejna, Łukasz Szymichowski.
FC Gowidlino - GKS II Kowale 4:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Szymon Dawidowski (6.), 2:0 Szymon Dawidowski (30.), 3:0 Patryk Górniak (48.), 3:1 Michał Groszek (52.), 4:1 Damian Kolke (84.).
Czerwona kartka: Jakub Łapiński – Kowale (88.).
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Radosław Hejden (81. Piotr Wróblewski), Marcin Choszcz, Szymon Dawidowski (71. Krzysztof Dampc), Patryk Górniak, Damian Kolke, Jacek Konkel (46. Aleksander Formela), Kamil Krefta, Mariusz Naczk (59. Błażej Kreft), Rafał Reclaf, Kacper Zengerski.
Orzeł Straszyn- GTS Goszyn 0:1
Tres Osiczanka Osice - Polonia Gdańsk 1:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GKS Sierakowice |
5 |
15 |
30:5 |
2 |
Amator Kiełpino |
5 |
15 |
24:5 |
3 |
GTS Goszyn |
4 |
10 |
12:2 |
4 |
Polonia Gdańsk |
5 |
10 |
14:9 |
5 |
FC Gowidlino |
5 |
9 |
11:8 |
6 |
Gedania II Gdańsk |
5 |
9 |
15:11 |
7 |
KS Mściszewice |
5 |
9 |
21:11 |
8 |
KS Chwaszczyno |
5 |
7 |
13:14 |
9 |
Wisła Długie Pole |
5 |
6 |
15:12 |
10 |
GKS II Kowale |
4 |
4 |
8:13 |
11 |
Orzeł Straszyn |
5 |
4 |
6:11 |
12 |
TRES Osiczanka Osice |
4 |
3 |
5:12 |
13 |
Portowiec Gdańsk |
4 |
1 |
4:26 |
14 |
KS Sulmin |
5 |
0 |
6:24 |
15 |
Grom Trutnowy |
4 |
0 |
4:25 |
Grupa III
Santana Wielki Klincz - Radunia II Stężyca 1:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Bartosz Stencel (2.), 0:2 Bartosz Stencel (27.), 1:2 Krzysztof Hinca (43.), 1:3 Kacper Górak (58.).
Radunia: Michał Konkol - Gabriel Hirsz (89. Dominik Kulwikowski), Karol Akerman, Mateusz Juński, Bartosz Stencel (44. Krzysztof Cichosz), Tomasz Garski, Damian Gębiś, Filip Kerlin (81. Kacper Cichosz), Dawid Ziegert, Kacper Górak, Michał Koszałka.
SNRR Borzechowo – LKP Nowa Karczma 2:0
Wda Czarna Woda - KS Skorzewo 0:4
Kolejarz Chojnice - Nowi Nowa Cerkiew 2:3
Borowiak Czersk – Wierzyca - Larix Stara Kiszewa 4:1
GKS Bobowo- Jantar Pawłowo 2:2
Agra Ostrowite - Styna Godziszewo 2:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Radunia II Stężyca |
4 |
10 |
18:2 |
2 |
Borowiak Czersk |
4 |
10 |
14:4 |
3 |
SNRR Borzechowo |
4 |
9 |
12:4 |
4 |
Styna Godziszewo |
4 |
9 |
8:7 |
5 |
KS Skorzewo |
4 |
7 |
7:3 |
6 |
Nowi Nowa Cerkiew |
4 |
7 |
11:12 |
7 |
Kolejarz Chojnice |
4 |
6 |
9:18 |
8 |
Wda Czarna Woda |
4 |
5 |
7:9 |
9 |
Santana Wielki Klincz |
4 |
4 |
7:6 |
10 |
Jantar Pawłowo |
4 |
4 |
7:10 |
11 |
Wierzyca Larix Stara Kiszewa |
4 |
4 |
5:9 |
12 |
GKS Bobowo |
4 |
2 |
5:8 |
13 |
LKP Nowa Karczma |
4 |
1 |
6:12 |
14 |
Agra Ostrowite |
4 |
0 |
6:18 |
Komentarze (1)
• Ziggy@ 10.09.2019, 05:46 Zgłoś naruszenie
40 lat minęło a Michał Klaman dalej gra i strzeeeela bramki!