Siedmioletni adepci futbolu z siedmiu pomorskich klubów zagrali w kolejnym turnieju Jako Futsal Cup w Kiełpinie. Zawody rocznika 2010 wygrali zawodnicy Sopockiej Akademii Piłkarskiej, a na podium stanęły też zespoły GKS Kowale II i MKS Czarni Pruszcz Gdański.
Wkrótce więcej zdjęć.
Jako Futsal Cup rocznika 2010 w Kiełpinie
Sopocka Akademia Piłkarska |
2:0 |
UKS Iskra Gdynia |
MKS Czarni Pruszcz Gdański |
0:0 |
GKS Kowale II |
GKS Kowale |
0:3 |
KP Starogard Gdański |
UKS Iskra Gdynia |
0:3 |
Byki Słupsk |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1:0 |
KP Starogard Gdański |
MKS Czarni Pruszcz Gdański |
2:0 |
GKS Kowale |
Byki Słupsk |
1:3 |
GKS Kowale II |
UKS Iskra Gdynia |
1:1 |
KP Starogard Gdański |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2:2 |
MKS Czarni Pruszcz Gdański |
KP Starogard Gdański |
0:0 |
Byki Słupsk |
GKS Kowale II |
3:0 |
GKS Kowale |
UKS Iskra Gdynia |
1:1 |
MKS Czarni Pruszcz Gdański |
Byki Słupsk |
2:0 |
GKS Kowale |
KP Starogard Gdański |
0:0 |
MKS Czarni Pruszcz Gdański |
GKS Kowale II |
1:1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
MKS Czarni Pruszcz Gdański |
2:0 |
Byki Słupsk |
GKS Kowale |
0:6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
GKS Kowale II |
1:0 |
UKS Iskra Gdynia |
Byki Słupsk |
0:1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
GKS Kowale |
0:1 |
UKS Iskra Gdynia |
KP Starogard Gdański |
1:0 |
GKS Kowale |
Kolejność końcowa
1. Sopocka Akademia Piłkarska
2. GKS Kowale II
3. MKS Czarni Pruszcz Gdański
4. KP Starogard Gdański
5. Byki Słupsk
6. UKS Iskra Gdynia
7. GKS Kowale II
Nagrody indywidualne
Najlepszy strzelec
Krzysztof Hewelt - Sopocka Akademia Piłkarska (9 bramek)
Najlepszy zawodnik
Ola Krzyżykowska - Sopocka Akademia Piłkarska
Najlepszy bramkarz
Oskar Siemaszkiewicz - GKS Kowale
Składy medalistów
Sopocka Akademia Piłkarska
Michał Rydzewski, Antonio Mastroianni, Krzysztof Hewelt, Maurycy Szewel, Leon Szewel, Piotr Tykocki, Maciej Romanowski, Milan Piotrowski, Ola Krzyżykowska, Filip Bochenek, Piotr Landa.
GKS Kowale II
Hubert Pawłowski, Błażej Kowalczyk, Szymon Maliszewski, Aleksander Zwierełło, Robert Skrobisz, Julia Modrzewska, Miłosz Tomicki.
MKS Czarni Pruszcz Gdański
Stasiu Bobkowski, Mateusz Kamiński, Wiktor Telesiński, Jakub Truszczyński, Filip Jodłowski, Szymon Nowatkowski, Michał Koźlik, Jakub Kroczewski, Olek Ropela, Marcin Staniak, Tomek Niedźwiecki, Nikodem Tucholski.
⇒ Zobacz też relacje i zdjęcia z innych turniejów z cyklu Jako Futsal Cup
Komentarze (0)