Reprezentanci powiatów wejherowskiego, kartuskiego i tczewskiego stanęli na podium wojewódzkiego finału Turnieju Tenisa Stołowego “Dwie Rakiety", rozegranego w piątek w sali Szkoły Podstawowej w Goręczynie.
W finale turnieju Dwie Rakiety zmierzyło się 23 zawodników z sześciu powiatów, którzy wygrali wcześniej lokalne eliminacje. Walczyli o wysokie miejsca indywidualnie i dla swoich powiatów.
Turniej organizował Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie przy współpracy Rady Krajowej Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Warszawie, Pomorskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Gdańsku i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Sędzią głównym był Mirosław Płotka.
Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego “Dwie Rakiety" 2019 - wyniki
Dziewczęta młodsze (klasy I-II)
I miejsce – Magda Płotka – powiat wejherowski
II miejsce- Ewelina Sikora – powiat kartuski
III miejsce- Natalia Lipska – powiat kościerski
IV miejsce- Natalia Rapska – powiat kościerski
V miejsce – Andżelika Lewandowska – powiat gdański
VI miejsce - Oliwia Kmera – powiat gdański
Dziewczęta starsze (klasy III-IV)
I miejsce – Katarzyna Płotka – powiat wejherowski
II miejsce- Karolina Orlikowska – powiat tczewski
III miejsce- Patrycja Orlikowska – powiat tczewski
IV miejsce - Kinga Matusiak – powiat nowodworski
Chłopcy młodsi (klasy I-II)
I miejsce – Przemysław Dosz – powiat wejherowski
II miejsce- Jakub Marczuk – powiat gdański
III miejsce- Maciej Wąs – powiat wejherowski
IV miejsce- Paweł Drywa – powiat kartuski
V miejsce- Michał Pepliński – powiat kościerski
VI miejsce- Julian Worzała – powiat kościerski
Chłopcy starsi (klasy III-IV)
I miejsce- Szymon Musiałowski – powiat kartuski
II miejsce- Sebastian Naczk – powiat kartuski
III miejsce- Błażej Arlukiewicz – powiat tczewski
IV miejsce- Bartosz Kropidłowski – powiat nowodworski
Klasyfikacja drużynowa
I miejsce i Puchar Starosty Powiatu Kartuskiego
Powiat wejherowski
II miejsce i Puchar Wójta Gminy Somonino
Powiat kartuski
III miejsce i Puchar Przewodniczącego Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Gdańsku
Powiat tczewski
IV miejsce i Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie
Powiat kościerski
V miejsce i Puchar Prezesa Stowarzyszenia Przyjazna Wieś Kaszubska w Somoninie
Powiat gdański
Komentarze (0)