Nasz Dach Stężyca

Wszystkie wiadomości

Pikieta Łubiana - InterMarine Team. Zdjęcia z meczu o brązowy medal ligi w Przodkowie

Pikieta Łubiana pokonała InterMarine Team w 3. miejsce Przodkowskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Reprezentantki gminy Kościerzyna wygrały trzy zacięte[Więcej...]

Kartuska Amatorska Liga Piłki Nożnej. Rozpoczął się nowy sezon, Graham pierwszym liderem

Rozpoczął się trzeci sezon Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W czwartkowy wieczór zespoły, które zgłosiły się do rozgrywek, rozegrały pierwsze[Więcej...]

Gram z Pandą. 27 kwietnia pierwszy z dwóch turniejów tenisa stołowego w Sierakowicach

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Panda zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego dla dzieci - Gram z Pandą. To cykl dwóch turniejów tenisa stołowego,[Więcej...]

Piłkarki Olimpico Malbork / Pantery Sierakowice zakończyły grę w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek

Na etapie 1/32 połączone zespoły Olimpico Malbork i Panter Sierakowice zakończyły udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek U13. Podczas turnieju[Więcej...]

Kartuska Amatorska Liga Piłki Nożnej. Rusza nowy sezon, zagra dziewięć zespołów

Dziewięć zespołów zagra w III edycji Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Zmagania organizowane przez UM Kartuzy i KSS Sokół rozgrywane będą w czwartki[Więcej...]

Kartuskie Biegi Uliczne. II Kartuski Półmaraton i inne biegi 27 kwietnia w stolicy Kaszub

Kartuskie Biegi Uliczne będą drugą imprezą tegorocznego cyklu Kaszuby Biegają. Do biegowej stolicy Kaszub zapowiedziało przybycie około 800 miłośników[Więcej...]

Zukovia Judo Cup 2019, czyli Turniej Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo, już 27 kwietnia

Zbliża się kolejna edycja Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo Zukovia Judo Cup. Zawody odbędą się już 27 kwietnia w hali przy ul. Armii Krajowej[Więcej...]

Przodkowska Liga Orlika. Obrońca tytułu już drugi w tabeli, niedawny lider znów przegrał

Nie może się odnaleźć po zimowej przerwie Ajax Kamienica w Przodkowskiej Lidze Orlika. Drużyna, która wygrała pierwszą część sezonu z kompletem zwycięstw,[Więcej...]

Nasz Dach Stężyca wygrał Amatorską Ligę Siatkówki w Lęborku

Zawodnicy reprezentujący Nasz Dach Stężyca zdobyli mistrzostwo Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Najpierw wygrali sezon zasadniczy, a w miniony weekend[Więcej...]