Wszystkie wiadomości

Srebrne medale koszykarek z SP nr 5 Kartuzy w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Szkoła Podstawowa nr 5 w Kartuzach zajęła drugie miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt w Sopocie. Zawodniczki[Więcej...]

Drugi turniej tenisa stołowego Gram z Pandą 18 maja w Sierakowicach

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Panda zaprasza do udziału w turnieju tenisa stołowego Gram z Pandą. Turniej odbędzie się już 18 maja 2019 roku o godzinie[Więcej...]

Kartuska Amatorska Liga Piłki Nożnej. Auto Mark wskoczył na pierwsze miejsce

Po majówkowej przerwie, zespoły rywalizujące w Kartuskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej wróciły na orlik przy ul. Piłsudskiego. Na czoło stawki wysunął[Więcej...]

Przodkowska Liga Orlika. Auto Farbex wygrał mecz na szczycie i został nowym liderem

Spore zmiany w Przodkowskiej Lidze Orlika przyniosły dwie ostatnie kolejki. Najważniejszą jest ta na szczycie, bo pozycję lidera stracił Markaz - kartuzianie[Więcej...]

Zukovia Judo Cup 2019. Ponad pół tysiąca zawodników walczyło o Puchar Burmistrza Żukowa

Już po raz dziesiąty sekcja judo GKS-u Żukowo i OKiS Żukowo zorganizowały Zukovia Judo Cup, czyli Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Burmistrza[Więcej...]

Żukowska Liga Orlika. Cztery zespoły w grze o mistrzostwo na miesiąc przed końcem sezonu

Już tylko niespełna miesiąc pozostał do zakończenia sezonu Żukowskiej Ligi Orlika. Na cztery kolejki przed końcem na czele z dorobkiem 15 punktów plasują[Więcej...]

Dziewczęta z SP nr 5 Kartuzy wygrały finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Koszykówce

Szkoła Podstawowa nr 5 w Kartuzach zwyciężyła w finale XLVII Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Koszykówce Dziewcząt.

RegioLiga 2019. 28 drużyn zainaugurowało w Żukowie nowy sezon rozgrywek

Rozpoczął się szósty już sezon RegioLigi, czyli Regionalnej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej. Inauguracyjny[Więcej...]

Żukowska Liga Strzelecka 2019 zakończona. Drewing, Grobelniak i Pituła zwycięzcami

Dobiegła końca tegoroczna Żukowska Liga Strzelecka, organizowana przez OKiS Żukowo i klub Perkun. W zmaganiach, rozgrywanych po raz pierwszy na strzelnicy[Więcej...]