Aż siedem bramek i dużo nie zawsze czystej walki przyniosły derby powiatu w A klasie KS Mściszewice - Amator Kiełpino. Gospodarze jako pierwsi zdobyli gola, ale na początku drugiej połowy Amator wyszedł na prowadzenie. Gospodarze nie podłamali się jednak, aż cztery razy trafili do siatki i nawet to, że od 65. minuty grali w osłabieniu, nie przeszkodziło im w okazałym triumfie 5:2.
Świetnie swój pierwszy sezon w A klasie rozpoczął Gryf Goręczyno. Wygrał wszystkie cztery dotychczasowe mecze i przewodzi tabeli II grupy. Pozycji lidera bronić będzie w najbliższą sobotę, gdy o godz. 15 podejmie KS Mściszewice w pierwszym meczu na przebudowanym stadionie w Goręczynie.
Upragnione, pierwsze zwycięstwo w sezonie odniósł KS Sulmin, który potrafił odwrócić losy meczu z Różynami i pokonać je 3:1. Wciąż przełamać się nie może GKS Żukowo, który został rozbity przez Goszyn, tracąc w ciągu pierwszych 30 minut aż 5 bramek.
W III grupie tempa nie zwalniają rezerwy Raduni Stężyca, które pokonały tym razem Brdę Rytel i są jedną z trzech drużyn z kompletem punktów.
A klasa, grupa II
KS Mściszewice – Amator Kiełpino 5:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Kewin Sidor (11.), 1:1 Eryk Wróbel (37.), 1:2 Kacper Kiełdanowicz (47.), 2:2 Kamil Gorczyca (53.), 3:2 Radosław Bakulski (62.), 4:2 Łukasz Opara (69.), 5:2 Łukasz Opara (83.).
Czerwona kartka: Karol Adamiuk – Mściszewice (65.).
Mściszewice: Jacek Prusinowski - Radosław Bakulski (87. Jacek Mielewczyk), Aleks Hillar, Dawid Łukasik, Kamil Piórek, Kamil Szewczyk (46. Kamil Gorczyca), Karol Adamiuk, Marcel Kogutowski, Adam Pobłocki, Kewin Sidor, Daniel Wójcik (46. Łukasz Opara).
Amator: Patryk Trepczyk Krzysztof Jeliński - Kacper Kiełdanowicz, Mariusz Mejna, Michał Skrzypiński (72. Michał Neubauer), Nikodem Czaja (75. Jakub Socha), Sebastian Kąkol, Karol Kosek (66. Marek Klawiter), Dawid Lamk, Mateusz Miłosz, Eryk Wróbel, Mikołaj Wunsz (83. Szymon Bluhm).
Wisła Długie Pole - Gryf Goręczyno 1:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Kacper Mospinek (12.), 1:1 Dawid Gliwa (52.), 1:2 Łukasz Gliwa (54.), 1:3 Mateusz Neubauer (90.).
Czerwona kartka: Adrian Mospinek – Wisła (78.).
Gryf: Tomasz Brillowski - Sylwester Bielicki, Patryk Drążkiewicz (46. Szymon Kotłowski), Łukasz Gliwa (84. Marek Sawa), Dawid Gliwa (70. Mateusz Neubauer), Karol Góra, Błażej Kluge, Szymon Lahuta, Robert Niklas, Marek Szalewski, Filip Tomaszuk (90+2. Michał Regliński).
GTS Goszyn – GKS Żukowo 7:0 (5:0)
Bramki: 1:0 Grzegorz Silicki (5.), 2:0 Krzysztof Rusinek (10.), 3:0 Tomasz Ciecholewski (15.), 4:0 Robert Makuch (28.), 5:0 Tomasz Ciecholewski (30.), 6:0 Michał Groszek (68.), 7:0 Robert Makuch (75.).
Żukowo: Dariusz Kotwas (36. Piotr Cieśliński), Maciej Sosnowski, Adam Pachucki, Kamil Popławski, Sebastian Bliźniewski, Cezary Grot (27. Sylwester Prasek), Tomasz Janicki, Piotr Krasowski, Christian Llorens y Grimalt, Patryk Teca, Jarosław Warowny.
KS Sulmin – GLSK Różyny 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Piotr Wójcik (30.), 1:1 Karol Kozłowski (43.), 2:1 Karol Majchrzak (78).), 3:1 Mariusz Halman (90+2.).
Czerwona kartka: Jakub Sigda – Różyny (90+2. - druga żółta).
Sulmin: Seweryn Wenta - Paweł Ignacek, Karol Kozłowski, Maciej Miąskowski (46. Jan Wasilewski, 81. Cyprian Broszkiewicz), Kacper Wyszyński (70. Mariusz Zembroń), Dominik Wenta, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki, Dorian Cybulski, Mariusz Halman (90+3. Michał Klawa), Karol Majchrzak.
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Goręczyno |
4 |
11:3 |
12 |
2 |
GTS Mokry Dwór |
5 |
12:8 |
12 |
3 |
Wisła Długie Pole |
5 |
10:5 |
12 |
4 |
KS Mściszewice |
5 |
15:5 |
10 |
5 |
GTS Goszyn |
4 |
19:4 |
9 |
6 |
Orzeł Straszyn |
5 |
10:7 |
7 |
7 |
Osiczanka Osice |
5 |
6:7 |
7 |
8 |
GKS II Kolbudy |
4 |
10:9 |
6 |
9 |
Sokół Ełganowo |
5 |
5:5 |
6 |
10 |
GLKS Różyny |
5 |
6:12 |
6 |
11 |
GKS Trąbki Wielkie |
5 |
6:7 |
5 |
12 |
KS Sulmin |
4 |
6:12 |
4 |
13 |
Amator Kiełpino |
5 |
5:14 |
3 |
14 |
GKS II Sierakowice |
4 |
2:10 |
1 |
15 |
GKS Żukowo |
5 |
1:16 |
0 |
A klasa, grupa III
Radunia II Stężyca – Brda Rytel 4:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Krzysztof Cichosz (7.), 2:0 Christian Domaschke (19.), 3:0 Christian Domaschke (27.), 3:1 Denis Mocek (75.), 4:1 Szymon Baska (80.), 4:2 Dariusz Nowaczyk (90+3).
Radunia: Sebastian Turzyński - Michał Koszałka, Szymon Baska (82. Maciej Stencel), Krzysztof Cichosz (46. Dawid Ziegert), Christian Domaschke (75. Przemysław Szulfer), Kacper Górak, Filip Kerlin, Michał Mejer, Dominik Naczk, Adrian Polański (66. Jordan Szulist), Paweł Wiczkowski.
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Meteor Pinczyn |
4 |
23:2 |
12 |
2 |
Jantar Pawłowo |
4 |
14:1 |
12 |
3 |
Radunia II Stężyca |
4 |
17:5 |
12 |
4 |
Styna Godziszewo |
4 |
12:7 |
7 |
5 |
Victoria Kaliska |
4 |
10:9 |
7 |
6 |
MKP Szlachta |
4 |
9:10 |
6 |
7 |
Korona Rywałd |
4 |
4:8 |
6 |
8 |
GKS Bobowo |
4 |
10:11 |
6 |
9 |
Kolejarz Chojnice |
4 |
6:8 |
4 |
10 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 |
8:11 |
3 |
11 |
Brda Rytel |
4 |
7:11 |
3 |
12 |
KS Skorzewo |
4 |
4:14 |
2 |
13 |
Wda Czarna Woda |
4 |
6:15 |
1 |
14 |
LKP Nowa Karczma |
4 |
1:19 |
0 |
Komentarze (4)
• do kibic 13.09.2018, 23:04 Zgłoś naruszenie
Od momentu jak działa portal łaczynaspiłka ;-)
• kibic 13.09.2018, 10:31 Zgłoś naruszenie
A od kiedy to sędzia wpisuje zawodników do protokołu?
• radu 12.09.2018, 16:50 Zgłoś naruszenie
W Stężycy znowu skład 3-ligowy.
• Amator 12.09.2018, 00:02 Zgłoś naruszenie
W bramce Amatora debiutował junior Krzysztof Jeliński i to jest błąd sędziego w protokole!