Brak awansów, ale za to dwa miejsca na najniższym stopniu podium, a z drugie strony dwa spadki - z takim bilansem zespoły z powiatu kartuskiego zakończyły sezon 2018/2019 w A klasie. Trzecie miejsca w swoich grupach zajęły KS Mściszewice i Radunia Stężyca, przy czym pierwsza z tych ekip do ostatniej kolejki walczyła o wicemistrzostwo i awans. Z tym stopniem rozgrywkowym żegnają się piłkarze z Żukowa i Sierakowic.
Grupa II
Orzeł Straszyn - GKS Żukowo 4:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Radosław Pilas (9.), 2:0 Mateusz Janicki (47.), 3:0 Radosław Pilas (52.), 3:1 Sebastian Bliźniewski (66.), 3:2 Daniel Kuchta (80.), 4:2 Mateusz Janicki (87.).
Żukowo: Janusz Grzybowski - Patryk Zaborowski (62. Dominik Mannischeff), Patryk Grohs, Michał Wąs, Daniel Kuchta, Bartłomiej Semerling (62. Mateusz Toszek), Paweł Ulenberg, Sebastian Bliźniewski (86. Paweł Labuda), Damian Domaszk, Cezary Grot (89. Marcel Grot), Sylwester Prasek.
KS Mściszewice - KS Sulmin 4:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Kacper Wyszyński (18.), 1:1 Kamil Gorczyca (26.), 2:1 Aleks Hillar (47.), 3:1 Daniel Wójcik (56.), 4:1 Kamil Gorczyca (58.), 4:2 Łukasz Arent (90.).
Czerwona kartka: Seweryn Wenta – Sulmin (90+1.).
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Bartłomiej Bemowski, Daniel Woźniak, Radosław Bakulski, Aleks Hillar, Mateusz Kozikowski (73. Kacper Richert), Karol Adamiuk, Kamil Gorczyca, Sebastian Hinca, Marcel Kogutowski, Daniel Wójcik.
Sulmin: Krzysztof Kożyczkowski - Piotr Kędzierski, Bartłomiej Teca (68. Cyprian Broszkiewicz), Paweł Ignacek, Maciej Miąskowski, Kacper Wyszyński, Dominik Wenta, Łukasz Arent, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki (62. Mateusz Osiński), Seweryn Wenta.
Gryf Goręczyno - Amator Kiełpino 1:4 (1:0)
Bramki: 1:0 Filip Tomaszuk (1.), 1:1 Mariusz Mejna (60.), 1:2 Nikodem Czaja (70.), 1:3 Eryk Wróbel (72.), 1:4 Błażej Wróbel (90+2).
Gryf: Tomasz Brillowski - Tomasz Flisikowski (46. Karol Góra), Marcin Kolka, Łukasz Gliwa, Dawid Gliwa (66. Patryk Drążkiewicz), Szymon Kotłowski (53. Mateusz Neubauer), Adam Krauze, Szymon Lahuta, Szymon Stromski, Marek Szalewski, Filip Tomaszuk (57. Błażej Kluge).
Amator: Mateusz Kaszyński - Jakub Socha (55. Paweł Łykowski), Kacper Kiełdanowicz, Mariusz Mejna, Nikodem Czaja, Sebastian Kąkol, Karol Kosek (75. Szymon Bluhm), Dawid Lamk, Leszek Renowski (46. Patryk Stalka), Łukasz Szymichowski, Eryk Wróbel (80. Błażej Wróbel).
GKS II Sierakowice - Osiczanka Osice 3:7 (2:2)
Bramki: 1:0 Maciej Jóskowski (10.), 1:1 Dominik Malanowski (20.), 1:2 Dominik Malanowski (29.), 2:2 Maciej Jóskowski (40.), 2:3 Oliver Gosłowski (66.), 2:4 Dominik Malanowski (69.), 3:4 Patryk Breza (70.), 3:5 Dominik Malanowski (75.), 3:6 Oliver Gosłowski (85.), 3:7 Dominik Malanowski (88).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Szymon Miotk, Jakub Joskowski, Julian Wenta, Piotr Stenka, Paweł Labuda, Aleksander Mróz, Maciej Jóskowski, Krystian Gilmajster, Robert Domaros (65. Maciej Wolski), Patryk Breza.
Wisła Długie Pole - GLKS Różyny 1:2
GKS II Kolbudy - Sokół Ełganowo 5:3
GKS Trąbki Wielkie - GTS Goszyn 1:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GLKS Różyny |
28 |
64 |
82:37 |
2 |
GTS Mokry Dwór |
28 |
63 |
80:31 |
3 |
KS Mściszewice |
28 |
61 |
85:34 |
4 |
Wisła Długie Pole |
28 |
53 |
62:52 |
5 |
Amator Kiełpino |
28 |
50 |
65:48 |
6 |
GTS Goszyn |
28 |
48 |
69:39 |
7 |
Osiczanka Osice |
28 |
46 |
71:52 |
8 |
Orzeł Straszyn |
28 |
44 |
52:43 |
9 |
KS Sulmin |
28 |
37 |
64:66 |
10 |
Gryf Goręczyno |
28 |
36 |
59:53 |
11 |
GKS II Kolbudy |
28 |
34 |
70:103 |
12 |
GKS Trąbki Wielkie |
28 |
19 |
31:81 |
13 |
Sokół Ełganowo |
28 |
18 |
30:75 |
14 |
GKS II Sierakowice |
28 |
18 |
40:79 |
15 |
GKS Żukowo |
28 |
10 |
38:105 |
Grupa III
Wierzyca Stara Kiszewa - Radunia II Stężyca 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Sebastian Kulas (11.), 2:0 Szymon Nadolski (42.), 3:0 Łukasz Adamczyk (54.).
Radunia: Sebastian Mosz - Gabriel Hirsz, Krzysztof Wańdzio, Mateusz Juński, Kacper Cichosz, Tomasz Garski, Michał Koszałka, Szymon Baska, Krzysztof Cichosz, Filip Kerlin, Dawid Ziegert.
Styna Godziszewo - Korona Rywałd 3:0 v.o.
Victoria Kaliska - Jantar Pawłowo 8:0
Brda Rytel - Meteor Pinczyn 1:7
LKP Nowa Karczma - KS Skorzewo 3:1
MKP Szlachta - Kolejarz Chojnice 2:5
Wda Czarna Woda - GKS Bobowo 1:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Meteor Pinczyn |
26 |
68 |
108:21 |
2 |
Victoria Kaliska |
26 |
60 |
95:35 |
3 |
Radunia II Stężyca |
26 |
53 |
88:38 |
4 |
Styna Godziszewo |
26 |
50 |
68:40 |
5 |
Jantar Pawłowo |
26 |
47 |
69:53 |
6 |
Kolejarz Chojnice |
26 |
40 |
50:54 |
7 |
GKS Bobowo |
26 |
37 |
59:74 |
8 |
KS Skorzewo |
26 |
36 |
77:70 |
9 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
26 |
31 |
49:59 |
10 |
Wda Czarna Woda |
26 |
25 |
44:71 |
11 |
LKP Nowa Karczma |
26 |
22 |
40:103 |
12 |
Brda Rytel |
26 |
20 |
42:68 |
13 |
MKP Szlachta |
26 |
19 |
43:84 |
14 |
Korona Rywałd |
25 |
14 |
27:86 |
Komentarze (0)