Trzy z siedmiu zespołów z powiatu kartuskiego występujących w A klasie miniony weekend zaliczą do udanych. Piąte kolejne zwycięstwo odniósł Amator Kiełpino, triumfując pewnie w Ełganowie. Gryf Goręczyno wygrał po raz drugi z rzędu, tym razem w Osicach. Radość po ostatnim gwizdku wybuchła też wśród piłkarzy KS-u z Sulmina, którzy pokonali 2:1 Orła Straszyn zdobywając gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry. bez punktów w tej kolejce pozostały KS Mściszewice, GKS II Sierakowice, GKS Żukowo i Radunia II Stężyca.
A klasa, grupa II
Osiczanka Osice - Gryf Goręczyno 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Sylwester Bielicki (22.).
Gryf: Tomasz Brillowski - Sylwester Bielicki, Łukasz Gliwa, Dawid Gliwa, Błażej Kluge, Radosław Kostka (59. Adam Duda), Szymon Lahuta, Wojciech Magulski, Szymon Mateja (82. Mateusz Neubauer), Szymon Stromski, Filip Tomaszuk (68. Robert Niklas).
GTS Mokry Dwór - KS Mściszewice 3:0 (0:0)
Bramki: Marcin Rendzio, Michał Grześkowiak, David Olivan Buil.
Skład wkrótce.
GLKS Różyny - GKS II Sierakowice 3:0
Bramki: Arkadiusz Jeka 2, Mateusz Jeka.
Skład wkrótce.
KS Sulmin - Orzeł Straszyn 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Seweryn Kąkol – samobójcza (71.), 1:1 Grzegorz Czajka (84.),2:1 Karol Majchrzak (90+4.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Kacper Wyszyński (46. Rafał Prószyński), Dominik Wenta, Łukasz Arent (88. Mariusz Zembroń), Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki (87. Mateusz Osiński), Mariusz Halman, Karol Majchrzak, Szymon Rogucki (46. Paweł Ignacek), Michał Śnioch, Seweryn Wenta.
Sokół Ełganowo - Amator Kiełpino 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Dawid Lamk (30.), 0:2 Kacper Kiełdanowicz (37.), 0:3 Mateusz Miłosz (58.).
Amator: Krzysztof Jeliński - Kacper Kiełdanowicz, Mariusz Mejna (84. Grzegorz Armatowski), Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński, Karol Kosek (71. Nikodem Czaja), Dawid Lamk, Mateusz Miłosz, Łukasz Szymichowski, Eryk Wróbel (78. Marcin Elgert), Mikołaj Wunsz (82. Tomasz Lamk).
GKS Żukowo - GKS II Kolbudy 3:5
Bramki: 0:1 Rafał Rzepecki (11.), 1:1 Sebastian Bliźniewski (15.), 1:2 Łukasz Boroń (27.), 1:3 Paweł Jasik (38.), 2:3 Damian Domaszk (60.), 3:3 Krzysztof Bazichowski (75.), 3:4 Łukasz Boroń (76.), 3:5 Rafał Rzepecki (78.).
Żukowo: Paweł Labuda - Paweł Ulenberg, Adam Pachucki, Kamil Popławski (65. Krzysztof Bazichowski), Sebastian Bliźniewski (67. Dominik Mannischeff), Damian Domaszk, Tomasz Janicki, Piotr Krasowski, Piotr Saj (65. Damian Folerzyński), Jarosław Warowny, Jakub Wieruszewski.
GTS Goszyn - Wisła Długie Pole 2:3
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
GTS Mokry Dwór |
13 |
41:18 |
34 |
2 |
GTS Goszyn |
12 |
39:14 |
28 |
3 |
GLKS Różyny |
12 |
35:18 |
24 |
4 |
Wisła Długie Pole |
12 |
23:19 |
23 |
5 |
KS Mściszewice |
12 |
34:16 |
23 |
6 |
Gryf Goręczyno |
12 |
33:23 |
21 |
7 |
Amator Kiełpino |
13 |
27:23 |
20 |
8 |
KS Sulmin |
12 |
28:30 |
18 |
9 |
GKS Trąbki Wielkie |
12 |
19:23 |
13 |
10 |
Osiczanka Osice |
12 |
18:22 |
12 |
11 |
GKS II Kolbudy |
12 |
31:49 |
12 |
12 |
Sokół Ełganowo |
12 |
14:28 |
12 |
13 |
Orzeł Straszyn |
12 |
21:24 |
11 |
14 |
GKS II Sierakowice |
12 |
11:29 |
6 |
15 |
GKS Żukowo |
12 |
11:49 |
1 |
A klasa, grupa III
Styna Godziszewo - Radunia II Stężyca 2:1
Bramki: 0:1 Dawid Ziegert (25.), 1:1 Marcin Knitter (45), 1:2 Marcin Knitter (80.).
Czerwone kartki: Krzysztof Cichosz - Radunia (78.), Kacper Górak - Radunia (78.), Ariel Zasada - Styna (78. - dryga żółta).
Radunia: Sebastian Turzyński - Michał Koszałka, Szymon Baska, Krzysztof Cichosz, Kacper Górak, Filip Kerlin, Ariel Lubiński, Michał Mejer (46. Marcin Rajch), Bartosz Stencel (46. Sebastian Mosz), Paweł Wiczkowski (90+5 Mikołaj Leyk), Dawid Ziegert.
MKP Szlachta - Meteor Pinczyn
Wda Czarna Woda - Jantar Pawłowo 2:0
Brda Rytel - KS Skorzewo 1:3
Wierzyca Stara Kiszewa - GKS Bobowo 2:2
Victoria Kaliska - Kolejarz Chojnice 1:1
LKP Nowa Karczma - Korona Rywałd 5:3
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Meteor Pinczyn |
12 |
55:13 |
31 |
2 |
Victoria Kaliska |
12 |
40:15 |
29 |
3 |
Radunia II Stężyca |
12 |
48:18 |
26 |
4 |
Jantar Pawłowo |
12 |
29:17 |
23 |
5 |
Styna Godziszewo |
12 |
32:18 |
22 |
6 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
12 |
23:22 |
17 |
7 |
MKP Szlachta |
12 |
25:33 |
16 |
8 |
GKS Bobowo |
12 |
25:38 |
16 |
9 |
KS Skorzewo |
12 |
27:32 |
14 |
10 |
Kolejarz Chojnice |
12 |
17:33 |
11 |
11 |
Wda Czarna Wooda |
12 |
20:29 |
11 |
12 |
LKP Nowa Karczma |
12 |
17:50 |
10 |
13 |
Korona Rywałd |
12 |
13:36 |
7 |
14 |
Brda Rytel |
12 |
15:32 |
6 |
Komentarze (3)
• Donald 07.11.2018, 00:25 Zgłoś naruszenie
Drwale przegraly ze Styna . A my z nimi gladki lomocik
• @czytelnik 07.11.2018, 11:49 Zgłoś naruszenie
Dzięki, poprawione.
• czytelnik 07.11.2018, 11:27 Zgłoś naruszenie
Panie redaktorze w nagłówku zamiast w B-klasie , to w A-klasie powinnno być , Pozdrawiam