KS Mściszewice po raz drugi z rzędu wygrał derby powiatu. Tym razem pokonał u siebie Gryfa Goręczyno dzięki bramkom zdobytym w końcówce meczu. W drugich derbach, tym razem gminnych, KS Sulmin rozbił GKS Żukowo. Amator Kiełpino wygrał w Trąbkach Wielkich, Radunia Stężyca tylko zremisowała z przedostatnią w tabeli Brdą, a GKS II Sierakowice nie dał rady Orłowi ze Straszyna.
A klasa, grupa II - 21. kolejka
KS Sulmin - GKS Żukowo 6:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kacper Wyszyński (45.), 2:0 Łukasz Arent (60.), 3:0 Maciej Miąskowski (72.), 4:0 Tomasz Barbarowicz (87.), 5:0 Artur Szymański (88.), 6:0 Rafał Prószyński (90+1.).
Czerwona kartka: Adrian Szwed – Żukowo (66.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Piotr Kędzierski, Bartłomiej Teca, Paweł Ignacek, Maciej Miąskowski (75. Artur Szymański), Kacper Wyszyński, Dominik Wenta (46. Mariusz Chojnacki), Łukasz Arent, Rafał Prószyński, Michał Śnioch (38. Tomasz Barbarowicz), Seweryn Wenta.
Żukowo: Janusz Grzybowski - Piotr Iwanowski, Patryk Grohs, Michał Wąs, Daniel Kuchta, Sebastian Bliźniewski (60. Adam Bliźniak), Damian Domaszk (89. Bartłomiej Semerling), Tomasz Janicki, Piotr Krasowski (81. Dominik Mannischeff), Sylwester Prasek (60. Adrian Szwed), Jakub Wieruszewski.
Orzeł Straszyn – GKS II Sierakowice 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Radosław Pilas (21.), 2:0 Przemysław Godlewski (55.), 2:1 Dawid Klejna (77.), 3:1 Mateusz Janicki (89.).
Sierakowice: Radosław Wnuk-lipiński (46. Arkadiusz Garski) - Jakub Joskowski, Julian Wenta (56. Ignacy Wolski), Piotr Stenka, Tomasz Lis, Robert Kuczkowski (79. Szymon Miotk), Aleksander Mróz, Dawid Klejna (78. Robert Domaros), Maciej Jóskowski, Krystian Gilmajster, Szymon Garncarz.
KS Mściszewice - Gryf Goręczyno 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Karol Adamiuk (41.), 1:1 Dominik Niklas (79.), 2:1 Karol Adamiuk (82.), 3:1 Kamil Szewczyk (87.).
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Bartłomiej Bemowski, Maciej Grygorowicz (69. Kamil Szewczyk), Daniel Woźniak, Radosław Bakulski, Aleks Hillar, Dawid Łukasik, Karol Adamiuk, Kamil Gorczyca (58. Marcel Kogutowski), Sebastian Hinca, Kewin Sidor.
Gryf: Tomasz Brillowski - Dominik Niklas, Tomasz Flisikowski, Marcin Kolka, Sylwester Bielicki, Łukasz Gliwa, Dawid Gliwa (67. Mateusz Neubauer), Szymon Lahuta (62. Szymon Kotłowski), Szymon Mateja, Szymon Stromski (42. Adam Krauze), Marek Szalewski (88. Filip Tomaszuk).
GKS Trąbki Wielkie - Amator Kiełpino 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Leszek Renowski (45.), 0:2 Leszek Renowski (58.), 0:3 Mariusz Mejna (64.).
Amator: Paweł Łykowski - Kacper Kiełdanowicz, Mariusz Mejna, Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński, Karol Kosek, Dawid Lamk, Mateusz Miłosz (6. Jakub Socha), Leszek Renowski (79. Nikodem Czaja), Łukasz Szymichowski, Mikołaj Wunsz.
GTS Goszyn - Osiczanka Osice 3:4
Wisła Długie Pole – GKS II Kolbudy 2:0
GTS Mokry Dwór - Sokół Ełganowo 7:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Mokry Dwór |
20 |
47 |
59:24 |
2 |
Wisła Długie Pole |
20 |
41 |
39:34 |
3 |
GTS Goszyn |
19 |
39 |
59:27 |
4 |
KS Mściszewice |
20 |
39 |
56:28 |
5 |
Amator Kiełpino |
20 |
38 |
44:33 |
6 |
GLKS Różyny |
19 |
37 |
57:27 |
7 |
Orzeł Straszyn |
20 |
29 |
37:32 |
8 |
Osiczanka Osice |
20 |
27 |
35:38 |
9 |
KS Sulmin |
19 |
26 |
41:41 |
10 |
Gryf Goręczyno |
19 |
25 |
43:39 |
11 |
GKS II Kolbudy |
19 |
21 |
47:71 |
12 |
GKS Trąbki Wielkie |
20 |
19 |
25:40 |
13 |
Sokół Ełganowo |
20 |
15 |
21:48 |
14 |
GKS II Sierakowice |
19 |
13 |
27:47 |
15 |
GKS Żukowo |
20 |
4 |
19:80 |
A klasa, grupa III – 17. kolejka
Brda Rytel - Radunia II Stężyca 1:1
Bramki: 0:1 Dawid Ziegert (5.), 1:1 Dariusz Nowaczyk (11.).
Radunia: Sebastian Turzyński - Gabriel Hirsz, Mateusz Juński (80. Błażej Kulwikowski), Michał Koszałka, Sebastian Mosz (62. Tomasz Garski), Szymon Baska, Krzysztof Cichosz, Kacper Górak, Filip Kerlin, Ariel Lubiński (87. Kacper Cichosz), Dawid Ziegert (73. Igor Grzymkowski).
Meteor Pinczyn - Styna Godziszewo 4:0
MKP Szlachta - Wierzyca Stara Kiszewa 1:5
KS Skorzewo - Kolejarz Chojnice 2:3
Korona Rywałd - Jantar Pawłowo 2:2
Victoria Kaliska - Wda Czarna Woda 5:0
LKP Nowa Karczma - GKS Bobowo 2:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Victoria Kaliska |
17 |
42 |
63:21 |
2 |
Meteor Pinczyn |
17 |
41 |
72:18 |
3 |
Radunia II Stężyca |
17 |
35 |
61:25 |
4 |
Jantar Pawłowo |
17 |
33 |
42:31 |
5 |
Styna Godziszewo |
17 |
31 |
47:29 |
6 |
GKS Bobowo |
17 |
28 |
40:49 |
7 |
KS Skorzewo |
17 |
26 |
54:43 |
8 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
17 |
24 |
32:29 |
9 |
Kolejarz Chojnice |
16 |
23 |
27:35 |
10 |
MKP Szlachta |
17 |
16 |
31:55 |
11 |
Wda Czarna Woda |
17 |
11 |
23:47 |
12 |
LKP Nowa Karczma |
16 |
10 |
20:67 |
13 |
Brda Rytel |
17 |
8 |
20:40 |
14 |
Korona Rywałd |
17 |
8 |
18:61 |
Komentarze (0)