Amator boleśnie spadł z wysokiej fali i przegrał po serii dziesięciu zwycięskich meczów. Kiełpinian na ich terenie aż 4:0 zasłużenie pokonały w derbowym starciu Mściszewice i awansowały na piąte miejsce w tabeli. Obie ekipy wciąż walczą o awans, który dają pierwsze i drugie miejsce w końcowej tabeli. Z pozostałych drużyn wygrała tylko Radunia Stężyca, a jeden punkt zdobył KS Sulmin po meczu, w którym sędzia pokazał trzy czerwone kartki.
A klasa, grupa II - 20. kolejka
Amator Kiełpino - KS Mściszewice 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Daniel Woźniak (39.), 0:2 Sebastian Hinca (48.), 0:3 Kewin Sidor (55.), 0:4 Daniel Wójcik (89.).
Amator: Mateusz Kaszyński (76. Paweł Łykowski), Błażej Wróbel, Piotr Chlechowicz, Kacper Kiełdanowicz, Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński, Karol Kosek (59. Eryk Wróbel), Dawid Lamk, Patryk Stalka (72. Jakub Socha), Łukasz Szymichowski (59. Michał Klaman), Mikołaj Wunsz.
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Bartłomiej Bemowski (85. Jacek Mielewczyk), Daniel Woźniak, Aleks Hillar, Dawid Łukasik, Kamil Piórek (76. Bartłomiej Wójcik), Karol Adamiuk, Kamil Gorczyca (66. Maciej Grygorowicz), Sebastian Hinca, Kewin Sidor, Daniel Wójcik.
Gryf Goręczyno - Wisła Długie Pole 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Krzysztof Kliszewicz (1.), 0:2 Łukasz Musiała (40.), 1:2 Patryk Urban – samobójcza (56.), 1:3 Kacper Mospinek (80.).
Czerwona kartka: Filip Tomaszuk (87.).
Gryf: Tomasz Brillowski - Marcin Kolka, Łukasz Gliwa, Szymon Kotłowski, Adam Krauze, Szymon Lahuta, Szymon Mateja, Mateusz Neubauer (46. Filip Tomaszuk), Robert Niklas, Michał Regliński (46. Tomasz Flisikowski), Marek Szalewski.
GKS Żukowo - GTS Goszyn 0:6 (0:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Ciecholewski (28.), 0:2 Denis Chyliński (48.), 0:3 Dawid Groszek (53.), 0:4 Karol Mateja (65.), 0:5 Karol Mateja (73.), 0:6 Krzysztof Rusinek (86.).
Żukowo: Janusz Grzybowski - Dawid Tusk (60. Dominik Mannischeff), Michał Wąs, Daniel Kuchta (76. Adrian Szwed), Mateusz Toszek, Paweł Ulenberg, Sebastian Bliźniewski (84. Mariusz Czerlikowski), Cezary Grot (67. Patryk Grohs), Tomasz Janicki, Piotr Krasowski, Jakub Wieruszewski.
GLKS Różyny - KS Sulmin 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Bartłomiej Teca (31.), 0:2 Seweryn Wenta (55.), 1:2 Arkadiusz Jeka (59.), 2:2 Arkadiusz Jeka (61.).
Czerwone kartki: Seweryn Wenta – Sulmin (57. - druga żółta), Michał Engler – Różyny (85. - druga żółta), Paweł Ignacek – Sulmin (90+3.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Bartłomiej Teca, Paweł Ignacek, Kacper Wyszyński (59. Michał Peta), Dominik Wenta, Łukasz Arent (81. Artur Szymański), Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki (70. Maciej Miąskowski), Karol Majchrzak, Michał Śnioch, Seweryn Wenta.
Osiczanka Osice - GTS Mokry Dwór 1:0
Sokół Ełganowo – GKS Trąbki Wielkie 0:2
GKS II Kolbudy - Orzeł Straszyn 1:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Mokry Dwór |
19 |
44 |
52:23 |
2 |
GTS Goszyn |
18 |
39 |
56:23 |
3 |
Wisła Długie Pole |
19 |
38 |
37:34 |
4 |
GLKS Różyny |
19 |
37 |
57:27 |
5 |
KS Mściszewice |
19 |
36 |
53:27 |
6 |
Amator Kiełpino |
19 |
35 |
41:33 |
7 |
Orzeł Straszyn |
19 |
26 |
34:31 |
8 |
Gryf Goręczyno |
17 |
25 |
39:32 |
9 |
Osiczanka Osice |
19 |
24 |
31:35 |
10 |
KS Sulmin |
18 |
23 |
35:41 |
11 |
GKS Trąbki Wielkie |
19 |
19 |
25:37 |
12 |
GKS II Kolbudy |
17 |
18 |
43:66 |
13 |
Sokół Ełganowo |
19 |
15 |
20:41 |
14 |
GKS II Sierakowice |
18 |
13 |
26:44 |
15 |
GKS Żukowo |
19 |
4 |
19:74 |
A klasa, grupa III – 16. kolejka
Radunia II Stężyca – MPK Szlachta 4:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Dawid Ziegert (26.), 2:0 Dawid Ziegert (28.), 3:0 Kacper Górak (50.), 3:1 Oktawian Niemczyk (56.), 4:1 Krzysztof Cichosz (69.).
Radunia: Sebastian Turzyński - Aleks Hendryk, Mateusz Juński (77. Błażej Kulwikowski), Tomasz Garski (71. Gabriel Hirsz), Michał Koszałka, Szymon Baska, Krzysztof Cichosz (82. Sebastian Mosz), Kacper Górak, Filip Kerlin, Ariel Lubiński (71. Kacper Cichosz).
Kolejarz Chojnice - Korona Rywałd 3:0
GKS Bobowo - Brda Rytel 3:2
Meteor Pinczyn - KS Skorzewo 2:3
Jantar Pawłowo - LKP Nowa Karczma 3:0
Styna Godziszewo - Wda Czarna Woda 3:1
Wierzyca Stara Kiszewa - Victoria Kaliska 0:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Victoria Kaliska |
16 |
39 |
58:21 |
2 |
Meteor Pinczyn |
16 |
38 |
68:18 |
3 |
Radunia II Stężyca |
16 |
34 |
60:24 |
4 |
Jantar Pawłowo |
16 |
32 |
40:29 |
5 |
Styna Godziszewo |
16 |
31 |
47:25 |
6 |
KS Skorzewo |
16 |
26 |
52:40 |
7 |
GKS Bobowo |
16 |
25 |
37:47 |
8 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
16 |
21 |
27:28 |
9 |
Kolejarz Chojnice |
15 |
20 |
24:33 |
10 |
MKP Szlachta |
16 |
16 |
30:50 |
11 |
Wda Czarna Woda |
16 |
11 |
23:42 |
12 |
LKP Nowa Karczma |
15 |
10 |
18:64 |
13 |
Brda Rytel |
16 |
7 |
19:39 |
14 |
Korona Rywałd |
16 |
7 |
16:59 |
Komentarze (1)
• Szlachcis 09.04.2019, 15:39 Zgłoś naruszenie
Maniery gwiazdorskie stezycy. Na co ida te
Miliony??