Udana dla większości zespołów z powiatu był miniony weekend w A klasie. Zwycięstwa odniosły wszystkie "nasze" ekipy poza Sulminem, który przegrał u siebie derby z Gowidlinem. Szczególne wrażenie robi wygrana Mściszewic, które outsidera Grom rozbiły aż 18:0. Po pięć bramek zdobyli Kewin Sidor i Marcel Kogutowski. Co ciekawe, to druga dwucyfrówka w tym sezonie A klasy i druga w wykonaniu zespołu z gminy Sulęczyno, która poprzednio wygrała 10:0 z Portowcem.
Grupa II
KS Mściszewice - Grom Trutnowy 18:0 (10:0)
Bramki: 1:0 Kewin Sidor (5.), 2:0 Kewin Sidor (7.), 3:0 Daniel Wójcik (9.), 4:0 Marcel Kogutowski (10.), 5:0 Sebastian Hinca (16.), 6:0 Marcel Kogutowski (20.), 7:0 Marcel Kogutowski (30.), 8:0 Kewin Sidor (36.), 9:0 Daniel Wójcik (40.), 10:0 Sebastian Hinca (45.), 11:0 Kewin Sidor (56.), 12:0 Kewin Sidor (62.), 13:0 Radosław Bakulski (65.), 14:0 Eryk Wróbel (72.), 15:0 Karol Adamiuk (76.), 16:0 Marcel Kogutowski (78.), 17:0 Daniel Woźniak (80.), 18:0 Marcel Kogutowski (84.).
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Eryk Wróbel, Daniel Woźniak, Bartłomiej Bemowski, Karol Adamiuk, Aleks Hillar, Sebastian Hinca, Marcel Kogutowski, Dawid Łukasik (46.Radosław Bakulski), Kewin Sidor, Daniel Wójcik (46. Maciej Grygorowicz).
KS Chwaszczyno – GKS II Kowale 6:2 (2:2)
Bramki: 1:0 Artur Radziak (5.), 2:0 Łukasz Klein (10.), 2:1 Tomasz Pierzchliński (11.), 2:2 Dominik Lisowski (30.), 3:2 Patryk Sendecki (68.), 4:2 Andrii Nevkrytyi (69.), 5:2 Karol Nikiel (87.), 6:2 Andrii Nevkrytyi (90+1.).
Chwaszczyno: Jakub Grzywacz - Filip Robakowski, Jakub Bruhn, Wojciech Herka (46. Patryk Sendecki), Łukasz Klein (60. Maciej Kruża), Marek Krześniak, Łukasz Krześniak, Andrii Nevkrytyi, Artur Radziak, Patryk Reszka (70. Karol Nikiel), Patryk Waleczkowski.
KS Sulmin - FC Gowidlino 3:4 (2:3)
Bramki: 0:1 Szymon Dawidowski (18.), 1:1 Maciej Miąskowski (23.), 2:1 Maciej Miąskowski (33.), 2:2 Szymon Dawidowski (41.), 2:3 Szymon Dawidowski (45+1.), 3:3 Tomasz Barbarowicz (54.), 3:4 Damian Kolke (60.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Kacper Wenta (28. Łukasz Arent), Dominik Wenta (70. Szymon Rogucki), Piotr Kędzierski, Karol Majchrzak, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki, Paweł Ignacek, Maciej Miąskowski, Rafał Prószyński, Kacper Wyszyński (79. Michał Peta).
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Maciej Stenka (80. Tomasz Woźniak), Marcin Choszcz, Szymon Dawidowski, Robert Gliszczyński, Patryk Górniak, Damian Kolke, Błażej Kreft (46. Tadeusz Naczk), Kamil Krefta, Rafał Reclaf, Kacper Zengerski.
Portowiec Gdańsk - Amator Kiełpino 2:6 (1:4)
Bramki: 0:1 Dawid Lamk (28.), 0:2 Dawid Lamk (34.), 1:2 Łukasz Lejman (35.) 1:3 Kacper Kiełdanowicz (37.), 1:4 Dawid Lamk (41.), 2:4 Artur Stenzel (49.), 2:5 Mikołaj Wunsz (73.), 2:6 Łukasz Kitowski (83.).
Kiełpino: Krzysztof Jeliński - Nikodem Czaja, Remigiusz Gac, Grzegorz Keliński, Kacper Kiełdanowicz (89. Piotr Chlechowicz), Łukasz Kitowski, Karol Kosek, Dawid Lamk (80. Kacper Szczesny), Mateusz Miłosz, Michał Papina (46. Dawid Papina), Łukasz Szymichowski (46. Mikołaj Wunsz).
GKS Sierakowice - Wisła Długie Pole 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Dawid Bulczak (5.), 2:0 Dawid Gliwa (49.), 3:0 Dawid Bulczak (62.), 4:0 Dawid Bulczak (74.), 5:0 Maciej Jóskowski (87.).
Czerwona kartka: Arkadiusz Koszykowski – Wisła (51.).
Sierakowice: Jarosław Ochal - Damian Hinca, Dawid Gliwa (64. Maciej Jóskowski), Patryk Breza, Dawid Bulczak, Krystian Gilmajster (46. Damian Konkel), Szymon Marszałkowski, Łukasz Miłosz, Damian Nikel, Daniel Radomski (75. Maciej Lis), Karol Sychta.
Tres Osiczanka Osice - GTS Goszyn 5:2
Polonia Gdańsk - Gedania II Gdańsk 2:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Amator Kiełpino |
9 |
27 |
38:9 |
2 |
GKS Sierakowice |
8 |
21 |
42:10 |
3 |
Gedania II Gdańsk |
9 |
19 |
28:18 |
4 |
KS Mściszewice |
9 |
18 |
49:15 |
5 |
GTS Goszyn |
8 |
16 |
25:12 |
6 |
FC Gowidlino |
8 |
15 |
18:13 |
7 |
Orzeł Straszyn |
8 |
13 |
19:13 |
8 |
Polonia Gdańsk |
8 |
13 |
20:17 |
9 |
Wisła Długie Pole |
9 |
13 |
23:21 |
10 |
KS Chwaszczyno |
9 |
11 |
24:24 |
11 |
TRES Osiczanka Osice |
8 |
7 |
14:22 |
12 |
KS Sulmin |
9 |
6 |
19:35 |
13 |
GKS II Kowale |
8 |
4 |
13:36 |
14 |
Portowiec Gdańsk |
8 |
1 |
7:42 |
15 |
Grom Trutnowy |
8 |
0 |
4:56 |
Grupa III
Radunia II Stężyca – Wierzyca - Larix Stara Kiszewa 5:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Christian Domaschke (65.), 2:0 Borys Narożny (66.), 3:0 Kacper Górak (71.), 4:0 Kacper Górak (80.), 5:0 Jakub Kafarski (83.).
Radunia: Michał Konkol - Karol Akerman, Dominik Kulwikowski (83. Maciej Stencel), Kacper Cichosz (46. Gabriel Hirsz), Krzysztof Cichosz (63. Jakub Kafarski), Christian Domaschke, Filip Kerlin (63. Tomasz Garski), Dawid Ziegert, Kacper Górak, Michał Koszałka, Borys Narożny.
Styna Godziszewo - Jantar Pawłowo 1:1
GKS Bobowo - SNRR Borzechowo 1:3
Borowiak Czersk - KS Skorzewo 3:2
Santana Wielki Klincz – LKP Nowa Karczma 3:6
Wda Czarna Woda - Kolejarz Chojnice 0:2
Agra Ostrowite - Nowi Nowa Cerkiew 2:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
8 |
22 |
26:9 |
2 |
Radunia II Stężyca |
8 |
19 |
33:7 |
3 |
KS Skorzewo |
8 |
16 |
23:11 |
4 |
Styna Godziszewo |
8 |
15 |
16:13 |
5 |
Kolejarz Chojnice |
8 |
15 |
22:25 |
6 |
SNRR Borzechowo |
8 |
12 |
17:12 |
7 |
Nowi Nowa Cerkiew |
8 |
12 |
21:22 |
8 |
Wda Czarna Woda |
8 |
9 |
11:18 |
9 |
Jantar Pawłowo |
8 |
8 |
11:17 |
10 |
Agra Ostrowite |
8 |
7 |
17:25 |
11 |
GKS Bobowo |
8 |
6 |
19:19 |
12 |
Wierzyca – Larix Stara Kiszewa |
8 |
6 |
9:22 |
13 |
Santana Wielki Klincz |
8 |
5 |
14:19 |
14 |
LKP Nowa Karczma |
8 |
4 |
15:35 |
Komentarze (1)
• Karny 07.10.2019, 14:53 Zgłoś naruszenie
Mecz prawdy w sobotę, derby Amator vs Sierka. Sierka do boju !!!