Z wysokiego C rundę wiosenną B klasy rozpoczął Gryf Goręczyno. Zespół Piotra Lipińskiego na inaugurację wysoko pokonał Słupię, w miniony weekend rozniósł Gowidlino aż 9:0. Wykorzystał w ten sposób porażkę Wybrzeża w Koleczkowie i awansował na drugie miejsce w tabeli. W drugim derbowym meczu rezerwy Sierki pokonały Amigo, a Słupia odbiła sobie ostatnią wysoką porażkę i rozgromiła Salosa na jego terenie.
II grupa B klasy - wyniki 15. kolejki
Salos Gdańsk – Słupia Sulęczyno 1:7 (1:2)
Bramki: 1:0 Mateusz Radzikowski (10.), 1:1 Dariusz Kozanecki (23.), 1:2 Krzysztof Stenka (31.), 1:3 Tomasz Kreft (49.), 1:4 Andrzej Kreft (56.), 1:5 Łukasz Duda – samobójcza (66.), 1:6 Dariusz Kozanecki (76.), 1:7 Karol Węsierski (78.).
Słupia: Andrzej Kropidłowski - Krzysztof Bronk, Szymon Hinc, Waldemar Hinc (56. Dawid Smentoch), Mateusz Kmiecik, Dariusz Kozanecki, Andrzej Kreft, Andrzej Kreft (56. Adam Gostkowski), Tomasz Kreft (56. Łukasz Stefański), Krzysztof Stenka, Patryk Zielonka (56. Karol Węsierski).
Gryf Goręczyno – FC Gowidlino 9:0 (5:0)
Bramki: 1:0 Michał Kitowski (2.), 2:0 Szymon Lahuta (35.), 3:0 Michał Kitowski (38.), 4:0 Michał Kitowski (44.), 5:0 Michał Kitowski (45.), 6:0 Bartłomiej Węsiora (53.), 7:0 Bartłomiej Węsiora (68.), 8:0 Michał Kitowski (75.), 9:0 Mateusz Gorlikowski (76.).
Goręczyno: Tomasz Brillowski - Sambor Byczkowski (46. Tomasz Jóskowski), Patryk Drążkiewicz (46. Błażej Kluge), Łukasz Gliwa (54. Maciej Witke), Michał Kitowski, Szymon Lahuta, Wojciech Magulski, Tomasz Nikel, Paweł Radomski (62. Mateusz Gorlikowski), Bartłomiej Węsiora, Piotr Żybko.
Gowidlino: Łukasz Czapiewski - Piotr Cybulla (46. Jakub Różnicki), Janek Cymerman, Damian Kitowski, Kamil Krefta, Marcin Krefta, Fabian Lewna (62. Krzysztof Marek Dampc), Mariusz Maszk, Karol Reclaw, Jarosław Wenta, Kamil Wenta.
Karlikowo Sopot – GKS Żukowo 3:0 v.o.
goście nie dojechali na mecz
GKS II Sierakowice – Amigo Przyjaźń 4:3 (3:1)
Bramki: 1:0 Dawid Klejna (15.), 2:0 Rafał Hendrich (17.), 3:0 Szymon Marszałkowski (25.), 3:1 Bartosz Choszcz (44.), 4:1 Damian Konkel (58.), 4:2 Damian Nowakiewicz (60.), 4:3 Michał Kostuch (90.).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Robert Domaros, Szymon Garncarz, Krystian Gilmajster (87. Aleksander Mróz), Rafał Hendrich (52. Damian Konkel), Dawid Klejna, Robert Kuczkowski (52. Piotr Stenka), Paweł Labuda, Tomasz Lis, Szymon Marszałkowski, Seweryn Stencel.
Amigo: Marcin Papis - Patryk Borowski, Grzegorz Choszcz, Bartosz Choszcz, Daniel Formella, Maciej Hirsz, Patryk Kunkel, Piotr Lewanczyk (70. Michał Kostuch), Damian Nowakiewicz, Kamil Skierka, Bartłomiej Żołnowski (59. Mateusz Socha).
UKS 82 Klukowo - Morena Gdańsk 2:2
KKS Koleczkowo - Wybrzeże Gdańsk 3:1
Tabela II grupy B klasy po 15. kolejkach
1 |
Karlikowo Sopot |
38 |
70:13 |
2 |
Gryf Goręczyno |
36 |
45:11 |
3 |
Wybrzeże Gdańsk |
36 |
86:31 |
4 |
GKS II Sierakowice |
30 |
47:24 |
5 |
Zaspa Gdańsk |
27 |
47:33 |
6 |
Słupia Sulęczyno |
25 |
48:47 |
7 |
KKS Koleczkowo |
25 |
39:33 |
8 |
Amigo Przyjaźń |
23 |
30:26 |
9 |
Morena Gdańsk |
17 |
42:58 |
10 |
FC Gowidlino |
13 |
26:55 |
11 |
GKS Żukowo |
9 |
29:49 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
4 |
23:62 |
13 |
Salos Gdańsk |
3 |
24:92 |
14 |
Amator II Kiełpino |
14 |
27:49 |
Komentarze (0)