Po pięciu zwycięskich meczach, GKS II Sierakowice doznał pierwszej porażki w rundzie wiosennej B klasy. Żółto - czarni przegrali zażarte starcie na szczycie w Stężycy, w którym decydująca okazała się bramka Przemysława Szulfera. Radunia dzięki temu zwycięstwu utrzymała się na drugiej pozycji, ale do końca o to miejsce, dające awans do A klasy, zaciekle bić się będą też piłkarze z Goręczyna i Chwaszczyna, którzy pewnie wygrali swoje ostatnie mecze.
B klasa, grupa IV - wyniki 17. kolejki
Huragan Nowe Polaszki – Słupia Sulęczyno 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Maciej Draber (2.), 1:1 Andrzej Kreft (18.), 2:1 Arkadiusz Majkowski (42.), 3:1 Kacper Ciepliński (46.), 4:1 Kacper Ciepliński (77.).
Słupia: Patryk Zielonka - Łukasz Stefański, Krzysztof Bronk, Mateusz Kmiecik, Waldemar Hinc, Mariusz Gostkowski, Jakub Makurat, Andrzej Kreft, Szymon Hinc, Adam Gostkowski, Norbert Plichta.
GKS II Żukowo – KS Chwaszczyno 1:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Krześniak (40.), 0:2 Adrian Król (68.), 0:3 Kamil Stawiarski (73.), 0:4 Łukasz Klein (76.), 0:5 Seweryn Świderski (86.), 1:5 Maciej Sosnowski (88.).
Żukowo: Adam Wróbel - Maciej Sosnowski, Rafał Wrzeszcz, Przemysław Wojciechowski, Dariusz Skowronek, Krzysztof Sidor, Tomasz Nowosad, Tomasz Bogucki, Tomasz Chrupek, Finbar Harrington, Patryk Teca (46. Radosław Teca).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Andrzej Sirocki, Marek Liszewski (55. Kamil Stawiarski), Artur Radziak, Wojciech Herka (55. Łukasz Klein), Karol Cieślik, Patryk Reszka, Marek Krześniak (55. Patryk Waleczkowski), Patryk Sendecki, Łukasz Krześniak, Adrian Król (68. Seweryn Świderski).
FC Gowidlino – GTS Przywidz 5:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Krzysztof Lasota (6.), 1:1 Mariusz Naczk (24.), 2:1 Rafał Reclaf (31.), 3:1 Damian Kolke (48.), 4:1 Piotr Cybulla (54.), 5:1 Przemysław Bulczak (76.).
Gowidlino: Igor Tarasiuk - Damian Kolke (69. Krzysztof Dampc), Piotr Cybulla (60. Przemysław Bulczak), Jarosław Wenta, Mariusz Maszk (46. Aleksander Formela), Rafał Reclaf, Mariusz Naczk, Karol Reclaw, Tadeusz Naczk (74. Ireneusz Bulczak), Kamil Krefta, Jacek Konkel.
Amigo Przyjaźń – Gryf Goręczyno 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Kacper Ostoja – Lniski (11.), 0:2 Sylwester Bielicki (40.), 0:3 Błażej Kluge (90+3.).
Amigo: Marcin Papis (90+4. Tomasz Sikora), Sławomir Oborski, Mateusz Połom (46. Krzysztof Młyński), Łukasz Toporski, Michał Kostuch, Krzysztof Makurat (54. Grzegorz Choszcz), Bartłomiej Żołnowski, Kamil Skierka, Damian Nowakiewicz, Patryk Kunkel, Grzegorz Szyrowski (77. Sebastian Szymański).
Gryf: Tomasz Brillowski - Sylwester Bielicki, Dawid Gliwa, Kacper Ostoja - Lniski (70. Marek Sawa), Szymon Stromski, Szymon Lahuta (77. Michał Regliński), Patryk Drążkiewicz (87. Piotr Richert), Radosław Kostka, Łukasz Gliwa, Paweł Radomski, Błażej Kluge.
Radunia II Stężyca – GKS II Sierakowice 1:0 (0:0)
Bramka: Przemysław Szulfer (61.).
Radunia: Sebastian Turzyński - Aron Formela, Wojciech Dobek, Jordan Szulist (60. Sebastian Mosz), Krzysztof Cichosz, Jeremiasz Kulwikowski, Emanuel Domaschke, Paweł Wiczkowski, Przemysław Szulfer, Ariel Lubiński, Filip Kerlin.
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Maciej Lis (69. Robert Domaros), Maciej Jóskowski, Paweł Labuda, Damian Konkel (73. Maciej Wolski), Piotr Stenka, Tomasz Lis, Dawid Klejna, Przemysław Okuniewski, Szymon Garncarz, Leszek Damaszk.
Tabela
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
GKS II Sierakowice |
15 |
38:12 |
38 |
2 |
Radunia II Stężyca |
16 |
48:19 |
32 |
3 |
Gryf Goręczyno |
15 |
29:18 |
30 |
4 |
KS Chwasczyno |
15 |
34:17 |
28 |
5 |
Huragan Nowe Polaszki |
15 |
30:22 |
25 |
6 |
FC Gowidlino |
14 |
48:32 |
25 |
7 |
Orzeł Gołubie |
14 |
28:22 |
18 |
8 |
Amigo Przyjaźń |
16 |
24:35 |
14 |
9 |
Słupia Sulęczyno |
16 |
27:56 |
14 |
10 |
GTS Przywidz |
16 |
19:43 |
12 |
11 |
GKS II Żukowo |
16 |
20:69 |
5 |
⇒ Zobacz zdjęcia i wyniki z poprzedniej kolejki B klasy
Komentarze (1)
• Kiss 18.05.2018, 04:11 Zgłoś naruszenie
Dobek umocnił się w składzie B-klasy Raduni !! Chyba ambicje były większe ale rzeczywistość sprowadziła go do pionu !